Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שיפוץ משאבת בלם מרכזית לנסר 1989

gil5
שימו לב! השרשור הזה בן 1656 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תודה מאור

איפה ואיך רואים את הקשר בין מספר השילדה המלא ששלחתי לך לבין המק"ט שרשמת?

לוקח בערך יותר מחודש עד שיגיע, אז אני חושב שבינתיים אפרק ואראה מה הולך בפנים, אולי אעשה איזה שליפת קטן אנקה טוב ואראה אם נפתרה הבעייה,

(רק אין לי את המכשיר שבעזרתו עושים שליפט כזה :cry:). יתכן שחלקיקי לכלוך התיישבו על החלקים והגומיות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקאה בקישור ששלחתי לך למטה בכל הרשימה רשום את הנתונים שנתת שזה מתאים. קח בחשבון שאם אתה פותח את המשאבה ייתכן והגומייות ייקרעו לך ברגע שתשלוף את הבוכנה הפנימית אז לא בטוח שזה רעיון טוב למרות שגם ככה אני מניח שאתה לא משתמש ברכב במצב שכזה. תנסה גם לברר עם חנויות הידראוליקה שמייצרות גומיות כאלה. תביא להם אל הדוגמא ונם ייצרו לך אותו דבר בגרושים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקאה בקישור ששלחתי לך למטה בכל הרשימה רשום את הנתונים שנתת שזה מתאים. קח בחשבון שאם אתה פותח את המשאבה ייתכן והגומייות ייקרעו לך ברגע שתשלוף את הבוכנה הפנימית אז לא בטוח שזה רעיון טוב למרות שגם ככה אני מניח שאתה לא משתמש ברכב במצב שכזה. תנסה גם לברר עם חנויות הידראוליקה שמייצרות גומיות כאלה. תביא להם אל הדוגמא ונם ייצרו לך אותו דבר בגרושים.

ראיתי את השורה שבחרת מתוך עשרות דגמים שהגומיות מתאימות להם, אבל למה ביקשת את מספר השילדה המלא?

הרי היה מספיק רק הנתונים שצירפתי בהתחלת השירשור דגם, שנה, נפח מנוע, ו 4G15 + C62A וכך גם אני מצאתי עוד קודם לכן.

מעניין אותי איפה נעשה פה השימוש של המספר המלא.

דבר שני, אתה מאמין שיצרן מקומי כאן לפי דוגמה ייצר גומיות לבלמים שיהיו מספיק אמינים ויעבדו טוב?

אם כן, מכיר באזור המרכז?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תפקיד הרישיונות עד סוף השנה לרכבים שלא בשימוש אחרת תצטרך לשלם את האגרות

כן זה כבר בטיפול.

רכב אחת כן בשימוש ,נוסעה פעם ב..

פעם ידוע לייצר רכבים.זה הההרכב בין המוצלחים שאני מכיר,כמעט אין תקלות ,רכבים שלא מעל 27 שנים לא מכירים מוסך ואני לא מוסכניק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב אמין ביותר, הכל פשוט בלי סיבוכים. אבל איך המוסכים ירוויחו? :roll:

איך ?

היצרנים כבר דאגו לזה מזמן ,מכוניות של היום הם ל3 -5שנים במקרה הטוב ללא תקלות ואחרי זה כמו שעון מנוי למוסך.

אפילו משטר הטיפולים הוא כזה כך שרכב ישרוד עד לסוף אחריות וזהו.

יש דגמים שמרווח החלפת שמן הוא כל 20 או 30 אלף.

אני הייתי מחליף שמן מנוע ופילטרים גג אחרי כל 7 אלף אפילו לפני.

אצלי ברכב שלי עדיין הכל מקורי ולא נגעתי לא בגיר ולא במנוע ולא בקרבורטור.יכול לספור על יד וחצי מה הוחלף וגם זה לאחר 23 שנים .

עריכה אחרונה על ידי alechko01
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם המיספר שילדה הוצאתי מקט מדוייק של הקיט ואיתו בהתאם לנתונים אני מאתר את הקיט הנכון והקישור ששלחתי לך על מנת שלא יהיו טעויות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באתר הזה תמיד הייתי נובר לפי יצרן-אזור-שם-דגם וכו וכו ובתקווה שהבחירות שלי נכונות ומגיע למכלולי הרכב המבוקש.

לפי הטיפ שלך מאור30, ראיתי שאפשר לאחר בחירת היצרן לשים את כל מספר השלדה המלא ולקבל ישר את הרכב המבוקש והמכלולים שלו.

תודה רבה מאור.

רק שמתי לב שהתמונה של משאבת הבלם המרכזית שאני מחפש היא לא כמו במציאות - צינור הקצה יוצא מלמעלה במקור ולא מהצד כמו בציור,

אני מניח שזה סתם טעות בציור הסכמתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון,

פירקתי את המשאבה ומצאתי שתי גומיות שחוקות וקורוזיה במקומות מסוימים בתוך הצילינדר, שתי הגומיות נטחנו בדיוק באזור של הקורוזיה.

אין מה לעשות, אין תאם להחליף גומיות כי הם ישחקו תוך זמן קצר, גם ליטוש פנימי לא יודע אם היה עוזר ואין לי כלים לזה.

קניתי משאבה חדשה (תואמת) ב 190 שח , הגומיות מחול היו צריכות לעלות כ 55 שח ולוקח כחודש עד שיגיעו.

מצרף את תמונת צילינדר המשאבה ושל אחת הגומיות השחוקות.

20190915_220449 (3).jpg 20190915_175922 (2).jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1656 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...