Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הצעת מחיר לטיפול 35,000 - 800 שקל מול 1700 שקל??

orengreen
שימו לב! השרשור הזה בן 1668 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בוקר טוב,

הגיע הזמן לטיפול 35K ליונדאי I10 שלי. קיבלתי כמה הצעות מחיר ממוסכים בסביבות 850-900 שקל. התקשרתי לאוטווויק (כי יש לי קופון של 500 שקל), המוסך המורשה של יונדאי בירושלים, וקיבלתי הצעה 1700 שקל "כי אנחנו משתמשים בחלקים מקוריים של יונדאי ובשמן מנוע של יונדאי".

עם כל הכבוד לחלקים מקוריים, זה נשמע לי הזוי. אבל בכל זאת אשמח לשמוע את דעתכם - שווה לי לשלם 400 שקל אקסטרה (כי 1200 כולל קופון)?

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

יש לך פירוט הטיפול?

מחיר 1700₪ במורשה היבואן - צריך להיות טיפול מאוד גדול.

אולי מחליפים בלמים? פלאגים? רצועת אביזרים?

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בס"ד

רק לאחר שתעלה הצעת מחיר מול הצעת צחיר, יהיה אפשר להשוות בניהם.

יכול להיות, שיהיה לך יותר משתלם לבקש מהמוסך הלא מורשה, להשתמש בחלקים מקוריים שם.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

אני קם כל בוקר בשביל הילדים, בלעדיהם הייתי קם בצהריים...:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החלפת שמן ומסנן שמן, מסנן אוויר, נוזל בלמים ומסנן מזגן.

תקן אותי אם אני טועה.

מחיר מטורף. אין מה להשתמש בחלקים חלופיים ביונדאי כי המקוריים זולים, הם מבלבלים את המוח שלך. אין דבר כזה שמן מנוע של יונדאי, יש שמן בתקן שדרוש למנוע שמיוצר ע"י עשרות יצרנים. ככה נראית המקצועיות של המוסכים להדפסת כסף ע"י לקוחות.

כנס לתשאלו כנופצון בפייסבוק ומישהו יעזור לך בטיפול,עניין של שעה עבודה ותצא עם רק עם עלות חלפים של 250 ש"ח.

עריכה אחרונה על ידי outnex
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי הצעה מפורטת כי פשוט התקשרתי ושאלתי על טיפול 35K סטנדרטי.

שאלתי אותו "אז אתה אומר לי שאם אני קונה שמן פרסטון או מוטול לפי דרישות יונדאי אני מסכן את המנוע, לעומת שמן יונדאי? יונדאי מייצרת שמן מנוע??" - "כן".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי הצעה מפורטת כי פשוט התקשרתי ושאלתי על טיפול 35K סטנדרטי.

שאלתי אותו "אז אתה אומר לי שאם אני קונה שמן פרסטון או מוטול לפי דרישות יונדאי אני מסכן את המנוע, לעומת שמן יונדאי? יונדאי מייצרת שמן מנוע??" - "כן".

בס"ד

צריך לעשות עבודה קצת יותר רצינית.

קודם כל, מה כולל טיפול 35, לאחר מכן הצעת מחיר מכל מוסך, באיזה חלפים משתמשים ולאחר מכן להחליט.

עם כל הכבוד ליונדאי, שמנים ברמה של מוטול וקסטרול, הם ברמה גבוהה מאוד ואם הם תומכים בתקן של הרכב שלך, אין שום מניעה להשתמש בהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם כל הכבוד לחלקים מקוריים

תעשה בכל מוסך שתבחר, תעשה סקר שוק והשוואת מחירים אבל בכל מקום שתעשה תתעקש על פילטר אוויר ושמן מקוריים.

חלק מהסחורה התחליפית שיש בשוק ברמה נמוכה מאוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כדאי שתשאל מה כולל הפירוט במחיר האסטרונומי של 1700 שח ואז תחזור לעדכן. אם זה טיפול בסיסי של שמן מנוע פילטר אויר פילטר שמן ומצתים אז משהו לא הגיוני גם אם זה מורשה אין סיכוי שיגיע ל 1700 שח. לדעתי יש שם הרבה מעבר במחיר הזה...אז תשאל ותעדכן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק אני לא מבין מה זה טיפול 35?

לא מתחלק לי לא ב10 ולא ב15

ביונדאי מבצעים טיפול כל 17,500?

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כדאי שתשאל מה כולל הפירוט במחיר האסטרונומי של 1700 שח ואז תחזור לעדכן. אם זה טיפול בסיסי של שמן מנוע פילטר אויר פילטר שמן ומצתים אז משהו לא הגיוני גם אם זה מורשה אין סיכוי שיגיע ל 1700 שח. לדעתי יש שם הרבה מעבר במחיר הזה...אז תשאל ותעדכן.
בס"ד

לצערי, מחירים כאלו קיימים במורשה.

טיפול לפורד שלי כולל פלגים ופילטרים (כולל מזגן) אתה מגיע לאזור ה-1800 ש"ח במורשה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1668 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...