Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש מיני\סופר מיני, עד 40K. מתלבט בין 3 רכבים

alex2
שימו לב! השרשור הזה בן 1668 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לחברי פורום

לאחר כמעט 10 (!) שנים עם יונדאי גטס 2007 (1600) אני מתחיל לחשוב שהגיע הזמן לרכב חדש (יד שניה). לאחר מחשבות והתלבטויות מצאתי שלושה רכבים שאני שוקל בתור חלופה הולמת לגטס ששירתה אותי באופן מופתי. כאמור, מחפש מיני או סופר מיני, אוטומטית, נסיעה מעורבת וממוצעת.

מה חשוב לי:

- אמינות, אמינות ועוד פעם אמינות. מחפש רכב שיתן לי ראש שקט לכמה שנים הבאות. כשאני אומר אמינות אני לגמרי יכול להשוות לאמינות של הגטס שלי, שמלבד חוטי הצתה שהחפלתי כתוצאה מקצר לפני חצי שנה, שני מצברים ו-4 פנצ'רים ב-10 שנים, הרכב מעולם לא ראה מוסך מלבד טיפולים שוטפים.

מה קצת חשוב לי:

צריכת דלק. מחפש צריכה באיזור ה-1 ל-15.

מה פחות חשוב לי:

- סחירות. לא מתכוון להחליף רכב בזמן הנראה לעין.

- נוחות לא מהווה פקטור. הגטס היתה מספיק נוחה בשבילי.

המועמדות:

- פיג'ו 208 (דגם אקטיב, מנוע 1200T), איזור שנת 2015.

- יונדאי I20, כנראה בתקציב אוכל להכניס עד 2014.

- שברולט ספארק (דגם LTZ, מנוע 1400), 2015.

אודה לתובונותיכם. כמו כן, אשמח להמלצה למגרש\טרייד אמין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי בוחר בספארק, בנתיים לא שמעתי ברשת על בעיות או מחלות ילדות, צריכת דלק בבין עירוני מעל 1/15 מאובזרת ומנוע שמספק ביצועים די טובים.

הפיגו נוחה וחזקה יותר, אבל יש מחלה של התפוררות רצועת טיימינג שיכולה להגרום לבעיות, לכן לאחר רכישה הייתי בודק לעומק את מצבה.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מועמדת נוספת שניתן להכניס לרשימה היא מיצובישי ספייס סטאר. רכב אמין, חסכוני ובעל התנהגות כביש בינונית שזהו דבר פחות חשוב לפותח השרשור.

8) ידני זה הכי אחי 8)
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה רוצה אמינות לאורך זמן אז תוותר על כול אופציות הטורבו + גיר שהוא לא אוטומט/רציף

הייתי ממליץ לך על יאריס, הונדה ג'אז, סוזוקי סוויפט.

גם הספארק תהיה טובה אבל היא באמת ממש קטנה, ולטווח ארוך לא ניראה לי שהיא תתאים בתור רכב ראשי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכלל, אתה בונה על רכב ל 10 שנים, אז עדיף כמה שיותר פשוט מכאנית, תוריד את ה 208 (שגם יש לה מחלה עם הרצועה) ואת כל האופציות עם הטורבו כמו שנאמר לך. וכן, למרות הקלישאה לך על יפנית עם גיר אוטומטי רגיל, משעמם אבל בשביל ההעדפות שלך זה מה שאתה רוצה וצריך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובות והתובנות. לא חושב שאני מחפש רכב שוב ל10 שנים, אבל מי יודע. למישהו יש ניסיון טוב עם מגרש טרייד כלשהו? לובינסקי\קרסו\טריידמוביל\כלמוביל ודומיהם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1668 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...