Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פג׳ו 208 אזהרת engine fault

galbh
שימו לב! השרשור הזה בן 1614 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הייתי אצל גבע. יוסי ניסה מאוד לעזור במסגרת הנסיבות הבטחוניות שהיו היום בתל אביב, אין תקלות מחשב. נמצא שאחד המצתים נראה לא משהו והוחלף והמצתים באופן כללי לא היו מחוזקים כמו שצריך (כל הכבוד למוסכי לובינסקי), שמנו גם תוסף דלק עם הבנה שאם הבעיה חוזרת יהיה צריך המשך בדיקה מעמיקה כמו לבדוק אם יש פיח על השסתומים. התושבות נראות בסדר.

לצערי בהאצה בעליה הכמעט קבועה שזה קורה זה שוב קרה, מספר פעמים רצוף :(

ברור לי שצריך לנסוע עוד על המיכל דלק כדי שהתוסף יעבוד.

חיפשתי בגוגל תופעות דומות ומצאתי כל מני דברים, למשל - https://www.cactusforums.co.uk/viewtopic.php?f=11&t=1802&hilit=shuddering

אולי מישהו בכל זאת מכיר דברים דומים במנועים האלה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 272
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

תוסף דלק בהזרקה ישירה, מצחיק. איך התוסף יגיע לשסתומים?

לפרק סעפת יניקה במנוע שלך זה עניין של חצי שעה ובקלות אפשר לראות אם יש פיח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי גבע חושד במזרקים חצי סתומים. תופעה נדירה בק"מ כזה ולא ברור עד כמה התוסף ישפיע אם בכלל .

מה שמצחיק שאפילו במוסכי לובינסקי מציעים תוסף דלק למנוע הזה, גם בטיפול ראשון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לובינסקי פשוט מבינים שזאת עוד דרך להגדיל הכנסה - מבחינה טכנית, לא מזיק אך גם לא מועיל.

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע אם המזרקים סתומים,זה מאד לא סביר בקילומטראז כזה.

יש שני כיוונים שיכולים להתאים לתופעות,אחת,בעיה עם הרצועת תזמון/חיישן תזמון,והשנייה,פחות סבירה,הצטברות פיח בראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רצועת תזמון הוחלפה אצל גבע לפני כ-3000 ק״מ. יכולה להיות בעיה בחיישן שלא מדליקה תקלה במחשב?

יש איזו עליה בחיפה (נחל גיבורים למי שמכיר) שהתופעה קורת בה כמעט באופן עקבי אם לוחצים בעליה בחלק האחרון שלה שיותר תלול (בכלל לא מדביקים דוושה לרצפה או משהו כזה). הילוך 4 בד״כ במהירות 70-80. הטורים מעל 2000 ופחות מ-3000 סל״ד ממה ששמתי לב. גם היו לפחות פעמיים ששמתי לב שקרה בדיוק באיזור העברת הילוך מ-4 ל-5 בעומס כזה.

עריכה אחרונה על ידי galbh
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום ניסיתי להראות לאבא שלי את התופעה, היינו ברכב 3 מבוגרים וילד. האצתי בצורה די אגרסיבית בכבישי הצפון המהירים והתופעה קרתה פעמיים-שלוש רצוף בעליה לא כל כך חדה (רעידות מאוד חזקות לשניה). אבא שלי אמר שזה מרגיש לו כמו ״גיר מחליק״ או משהו בגיר. מתסכל מאוד כי מלבד זה הרכב נוסע מצויין.

אם אני נזכר אחורה זה קרה כמה פעמים באיזור של מעבר הילוכים בין 4 ל-5, פעם אחת בוודאות ב-4 במצב ידני ופעם אחת בהאצה עם בקרת שיוט בהילוך 6.

יש סיכוי שקשור לגיר? יש תקלות מוכרות לגיר הזה או דברים שאפשר לבדוק בנושא? הרכב עם 73,000 ק״מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וברגע שאתה מוריד את הרגל מהדוושה, האוטו מפסיק לרעוד?

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בערך שניה אני חושב שללא קשר לעזיבת הדוושה. כן קרה שעזבתי מאינסטינקט שמשהו לא בסדר.

היום זה קרה פעמיים-שלוש רצוף כלומר רעידות ואחרי שניה עוד רעידות, לא סגור בדיוק מה קרה עם הדוושה בזמן הזהֿ.

פעם אחת (לא היום) הייתי עם חלון פתוח ושמעתי רעש מכאני כשזה קרה. עם חלונות סגורים לא שומעים כלום.

באותה פעם בעליה אם אני לא טועה זה הרגיש לי כמו ירידת כוח רגעית ולאו דווקא רק רעידות חזקות.

עריכה אחרונה על ידי galbh
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1614 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...