Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פג׳ו 208 אזהרת engine fault

galbh
שימו לב! השרשור הזה בן 1592 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בטח שכן ואפילו לפני, כבר ב30k + הזמן משחק תפקיד משמעותי (כבר עברו 3 שנים).

הבדל גדול אחרי החלפה, רוב הויברציות נעלמות והמחיר לא בשמיים.

ללא קשר לסוג הרכב,3 שנים זה זמן שתושבת גיר מתייבשת? תגיד אתה רציני?,פשוט לא להאמין הדברים שיוצאים לאנשים פה מהמקלדת...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 272
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

ללא קשר לסוג הרכב,3 שנים זה זמן שתושבת גיר מתייבשת? תגיד אתה רציני?,פשוט לא להאמין הדברים שיוצאים לאנשים פה מהמקלדת...

רציני מאוד, מניסיון בשטח ולא דרך המקלדת והמסך בצפייה ביוטיוב.

אמרתי שהיא התייבשה? לא, היא מתכווצת/נמעכת/מה שתרצה, הגיר הזה כבד מאוד.

שמעת פעם על תכנון לקוי של חלק או אי התאמה לעומס שהחלק אמור לעמוד בו?

לא יודע מאיפה הביטחון שלך להצהיר ש3 שנים זה מעט זמן לתושבת, במיוחד שאין לך מושג וניסיון על הרכבים האלה.

לא להאמין...

עריכה אחרונה על ידי Adamm
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התופעה בנתיים לא הופיעה שוב.

האם יכולה להיות בעיה במערכת ההצתה במנוע הזה ללא התראת תקלה?

העובדה שלא נדלקה נורית צ'ק אנג'ין לא אומרת שלא תועדה תקלה. צריך להתחבר עם סורק ולראות מה היה. אם זה לא עניין התושבת קיים סיכוי טוב שיש תיעוד כלשהו
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התכתבתי עם יוסי ממוסך גבע, הוא אמר שייתכן ויש misfire תחת עומס שיכול לנבוע ממצתים, לחץ דלק, לכלוך במזרקים, פיח בשסתומים ועוד.

חיברתי elm327 ואין אף תקלה רשומה.

בנתיים התופעה לא קרתה שוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרה היום שוב, הפעם בעליה גיר במצב ידני על הילוך 4 וטורים בסביבות 3000. הרגיש כמו איבוד כוח רגעי ולא רעידות. אני לא מכיר את ההרגשה של misfire וייתכן שזה מה שקרה.

מה יכול לגרום לדבר כזה רק בעומס ופעם בשבוע/שבועיים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנסה להחליף תחנת דלק לכמה שבועות.

אני מתדלק בעיקר בתחנת דור אלון אחת ליד הבית, הרבה שנים (ושנה עם הרכב הזה), מעולם לא היו בעיות. מה הסיכוי שזה משהו בדלק...

הסכלתי בהסטוריית טיפולים. מצתים הוחלפו בריקול לפני 18,000 ק״מ ממש לפני שקניתי את הרכב.

אני לא רואה שהוחלף מסנן דלק. יכול להיות קשור? מתי צריך להחליף אותו?

עריכה אחרונה על ידי galbh
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצתים הוחלפו באיזה סוג של ריקול שקט בכל המנועים האלה. החלפת מצתים כל 30k או 4 שנים.

אין שום דבר לגבי מסנן דלק בתוכנית טיפולים של ה C4 שלי מניח שכך גם ב208 .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי חשד שהרעידות הכלליות ברכב יותר חזקות מהרגיל, גם בעצירה וגם במהירויות גבוהות בטורים נמוכים. למשל בעצירה במקום הגיר מעביר להילוך סרק אבל לא תמיד (שמתי לב שבעצירה בעליה לא תמיד עוברת לסרק) ואז הרעידות מאוד מורגשות. ניתן ״לשחזר״ את זה בקלות בעמידה במקום והעברה למצב ידני כדי שלא יהיה בסרק, כשהגיר על הילוך 1 הרעידות מאוד מורגשות. האם זה ככה בדרך כלל או מעלה שוב את החשד בתושבת גיר (או מנוע)?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חייב לציין שבC4 לעיתים מאוד רחוקות יש רעידות.

הרכב כבר 94 אלף ונוסע מדהים.

ההגיון אומר לי שזה קשור יותר לתושבות גיר ומנוע שאני מניח ששונות ב208. אולי לא סופגות? אולי תדר עצמי שגורם להעצמה של הרעידות?

מצד שני הגיר הזה גם קיים בדיזל אוטומט, לא?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1592 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...