Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פג׳ו 208 אזהרת engine fault

galbh
שימו לב! השרשור הזה בן 1614 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• חברי המעגל הראשון
השאלה מה אני עושה במידה וזאת אכן הרצועה המתפוררת? גם לא נעים מגבע לבקש מהם לסגור אחרי שהשקיעו מאמץ בבדיקה, גם לא מצויין מבחינת האוטו וגם ללכת אחרי זה לשכנע את לובינסקי להתעסק עם הרצועה (אני בטוח שהם מאוד ישמחו לשמוע שמוסך אחר נגע באוטו).

מצד שני כן מדברים פה על לקיחת אחריות במקרים האלה.. רק שהם לא רוצים לבדוק.

מצלם את הממצאים ומעביר ללובינסקי בצרוף מכתב מעו'ד. מזכיר במכתב שהם לא הסכימו לביצוע הבדיקה הזו, שלאור הממצאים לא ניתן להמשיך להשתמש ברכב, דורש הובלה של הרכב על חשבונם למוסך מורשה שלהם וביצוע ניקוי מלא של המנוע אצלם, החלפת הרצועה וכל מה שעוד נדרש ופיצוי על כל הזמן שהרכב היה אצלם ועל ההוצאות שנגרמו לכם. מבהיר שלחילופין תבצעו את העבודה בגבע ותדרשו פיצוי מלא מלובינסקי על העלות שם וכמובן פיצוי על הזמן וההוצאות שהיו כשהרכב היה אצלם והם סרבו לבצע בדיקה פשוטה.

לפי התשובה - מחליט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 272
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

תחליף את הרצועה אצל גבע, וסע לשלום, ואל תקנה יותר מלובינסקי, חבל על המאמץ, אחרי 3 שרשורים פה ויתרתי על הזמנת 5008, חבל שלא ראיתי לפני קניית ה3008 לאחותי.

ה208 זה רכב מאוד ותיק, והמנוע כבר מאוד ותיק, אם באמת יסתבר שהבעיה ברצועה, ההתנהלות של היבואן מתחת לכל ביקורת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תחליף את הרצועה אצל גבע, וסע לשלום, ואל תקנה יותר מלובינסקי, חבל על המאמץ, אחרי 3 שרשורים פה ויתרתי על הזמנת 5008, חבל שלא ראיתי לפני קניית ה3008 לאחותי.

ה208 זה רכב מאוד ותיק, והמנוע כבר מאוד ותיק, אם באמת יסתבר שהבעיה ברצועה, ההתנהלות של היבואן מתחת לכל ביקורת.

ואתה חושב בטח שצמפיון,קרסו,או מכשירי תנועה מתנהלים בצורה שירותית יותר?אני לא מצדיק,אבל תחשוב עוד פעם..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז כמובן שבגבע אישרו שהרצועה מתפוררת, עדיין לא במצב קטסטרופלי. אני מחליף כאן טיימינג ומכיוון שמוחלפים גם שמן ופילטר שמן אני משלים כבר לטיפול.

IMG_20190916_084537-05.jpeg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הק"מ של הרכב שלך?

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השעה 09:00 וכבר יש ממצאים. זה לא לקח הרבה זמן.

כמה זמן לוקח ללובינסקי לפתוח קרטר?

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מגוחך שיועץ ה[אין] שירות במרכזי בשורק אמר לי "מה אתה רציני שאתה מבקש לפתוח קרטר עכשיו? האוטו יהיה מושבת יומיים..."

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאורך כל השירשור הזה וגם שירשורים אחרים בעיניין שעלו פה לא היה איזכור אחד על התופעה במנוע 1.2 אטמוספרי.

או שהיה ופסיפסתי? או שזה פחות שכיח באטמוספרי? או שאין בעיה בכלל באטמוספרי?

יש למישהו פרטים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאורך כל השירשור הזה וגם שירשורים אחרים בעיניין שעלו פה לא היה איזכור אחד על התופעה במנוע 1.2 אטמוספרי.

או שהיה ופסיפסתי? או שזה פחות שכיח באטמוספרי? או שאין בעיה בכלל באטמוספרי?

יש למישהו פרטים?

שאלתי את זה באחד השירשורים, לא ממש קיבלתי תשובה.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1614 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...