Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פג׳ו 208 אזהרת engine fault

galbh
שימו לב! השרשור הזה בן 1615 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 272
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

ופה זה מקרה מדווח. תאר לך כמה מצערות כבר נמכרו ככה....

בדיקה תכלל רק אם יהיה רצון טוב. כלומר מימון . גם בתקופת האחריות .

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבדיקה תיכלל בעלות התיקון?

המכוניות האלה רובן עוד באחריות!

במצב דמיוני גם התיקון יהיה חינם מחוץ לאחריות היות והסדרה של הרצועות דפוקה אבל אנחנו חיים במציאות...

אתה רואה את הצרפתים מדברים ביניהם על מה דפוק בישראל שהולכות מצערות ובשום מקום אחר זה לא קורה [emoji1787]

Sent from my MI 9 using Tapatalk

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כפי שרשמתי קודם, המשתמש של "קבוצת לובינסקי" מכיר את השרשור הזה ועוקב אחריו, הם פנו אליי בהודעה פרטית לאחר שפרסמתי את התקלה המקורית והזמינו אותי לתאם בדיקה במוסך. יש להם את כל המידע ואת ההזדמנות להגיב כאן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כפי שרשמתי קודם, המשתמש של "קבוצת לובינסקי" מכיר את השרשור הזה ועוקב אחריו, הם פנו אליי בהודעה פרטית לאחר שפרסמתי את התקלה המקורית והזמינו אותי לתאם בדיקה במוסך. יש להם את כל המידע ואת ההזדמנות להגיב כאן.

וכפי שאני רשמתי קודם, הם פנו גם אלי בהודעה פרטית והזמינו אותי לתאם בדיקה במוסך.

אכן תיאמתי בדיקה במוסך, אבל שם פשוט סירבו לקבל אותי.

מגוחך.

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע, תודה לך על השרשור, לקנות psa חדשה כנראה לא אקנה, לקנות משומשת שטופלה אצל היבואן כנראה גם לא אקנה.

זה מדהים אותי כל פעם מחדש איך למוסך מורשה יש לקוחות שבויים והוא פשוט מרשה לעצמו לזלזל בהכל! מוסך לא מורשה כמו גבע למשל יש לו תודעת שירות גבוהה ומקצועיות ללא עוררין כי זאת הדרך שלו ללקוחות שבויים ופה בעצם כל ההבדל.

בסוף אנשים הולכים למורשה יבואן על מנת שכביכול תהיה אחריות ועל מנת שבמקרה ומשהו חריג קורה אולי יהיה רצון טוב ומה בסוף? דוחפים לך חלקים שאתה בכלל לא צריך, רמת מקצועיות נמוכה וגם כשיש הוראות של היצרן מה לעשות מזלזלים בהם. פשוט לא יאמן.

לובינסקי יכולים לעשות 20 מפגשי השקות ולא יודע מה, כשזה מלווה בשרשורים כאלה אולי כדאי להם לנתב את המאמצים לכיוון אחר.

Sent from my MI 9 using Tapatalk

מהצצה בשרשורים אחרים אני לא בטוח שהדשא של השכן ירוק יותר. המסקנה שלי היא לחקור טוב על הרכב לפני ולהחליט לפי זה. במקרה שלי ידעתי מראש על עניין הרצועה והעלויות ולכן אני לא בוכה על ההוצאה הכספית הלא צפויה.

ההכחשה מגוחכת ואיתה חוסר הנכונות לבדוק כשל ידוע למרות תחנוני הלקוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא תמיד אפשר לצפות כשלים מובנים במחקר. השאלה על הדשא של השכן טובה אבל היבואן צריך להחליט פה אם הוא זנב לשועלים או ראש לא(ח)ריות. חשוב שספונסר הפורום יהיה בקיא בפרטים פה.

בתור יועץ ללא שכר הייתי אומר שחשוב למצוא כאלה שרשורים בהתחלה ולשלם ללקוח מה שצריך כדי לשתוק. יעלה פחות משלט חוצות באיילון דרום.

יש סטארט-אפ שיודע לנתח אישיות וטקסט ולהציע את גובה הפיצוי האופטימלי אבל על זה אני גובה כסף.

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאור המקרים בעשור האחרון (THP156...) והמקרה האדיוטי הזה, אין ספק שהשילוב לובינסקי + PSA לא מעורר ביטחון רב ושקט נפשי. במקרה שלי, האוטו מספק ערך מוסף שעוזר לבלוע ולהמשיך להנות מהמכונית. ברכב משפחתי סטנדרטי, לא הייתי ממליץ לרכוש מכונית חדשה ממותגי PSA.

להבדיל, לאחר 10 שנים עם מכוניות מבית VAG, אני מרגיש בטוח מאד להמליץ על מכוניות המותג הזה (למרות שבפורום הזה יש לא מעט haters - המוניטין של הרכבים ושמירת הערך היחסית, מעידים שהסך הכל די טוב).

עריכה אחרונה על ידי menir1

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב כ-400 ק״מ אחרי הטיפול, היום חניתי בעליה למספר שעות. כשהנעתי נדלקה נורית service והתראת top up engine oil. נסעתי כ-5מ׳ אחורה לטיפה פחות שיפוע כיביתי את המנוע והנעתי שוב ולא הייתה התראה. כשהגעתי הבייתה בדקתי שמן כ-5 דק לאחר כיבוי המנוע וממה שהצלחתי להבין מהמדיד המוזר נראה שבסביבות ה- 3/4. מה דעתכם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ידוע. השיפוע מחרפן את החיישן.

בכל מקרה בדוק מחר גובה מפלס שמן על מנוע קר. בנו בדגם חרא של מדיד. עם שמן טרי בכלל קשה להבחין.

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ידוע. השיפוע מחרפן את החיישן.

בכל מקרה בדוק מחר גובה שמן על מנוע קר. בנו בדגם חרא של מדיד. עם שמן טרי בכלל קשה להבחין.

אבדוק. אני שנה עם הרכב ולא קרה לי עדיין...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי המדיד יהיה ב 50% ויחד עם השיפוע זה מדליק נורית.

בדיקת המפלס חייבת להיות במישור עם מנוע קר מאד.

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה קורה כי לא רוצים למלא יותר מדי ולא מדדו בדיוק כמה שמן הכניסו . רצוי בסוף הטיפול לתת לשמן לנוח ואז להשלים עד למקסימום אבל לפעמים בלחץ שוכחים .

בגלל זה אני מחזיק בקבוק שמן קטן במחסן.

בדרך כלל שוכחים גם לאפס מונה לטיפול הבא בדש בורד

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חייב לציין לטובה את לובינסקי שורק. קיבלתי את הרכב אחרי טיפול עם שמן על המיקרו מילימטר של הגובה התקין.

פעם ראשונה שראיתי כזה דיוק. אולי באמת מדדו והכניסו מה שצריך.

ולא מבין מה הבעיה לראות את הגובה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1615 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...