דף 3 מתוך 19 ראשוןראשון 12345613 ... אחרוןאחרון
מציג תוצאות 31 עד 45 מתוך 273

נושא: פג׳ו 208 אזהרת engine fault

נהג נמרץ (> 500 הודעות)

בעניין: פג׳ו 208 אזהרת engine fault

עצה ממני, תקח את הרכב למוסך גבע, נשמע שהם היחידים בארץ הזו שיודעים איך להתנהל בצורה הוגנת ומקצועית עם הרצועה הארורה הזו.

2. הסימלון של מנהל-המערכת

חשבתם פעם מה הוא הרכב הכי מתאים לכם?

היי, אני היועץ האוטומטי של קארספורום לבחירת רכב
    אני אשמח לעזור לך בבחירת הרכב הבא שלך. אני כבר מחכה לך ומבטיח שתוך פחות מ-2 דקות נמצא את הרכב המושלם בשבילך. ואם לא, השירות חינם.
    סתם! , אני צוחק. השירות תמיד חינם! כל מה שצריך לעשות זה ללחוץ כאן

נהג חדש (> 40 הודעות) הסימלון של Gosser1860

ציטוט galbh כתב: הצג הודעה
    באופן אירוני נדלקה היום שוב התראת engine fault, הפעם מלווה ב 2 מנורות מנוע כתומות ובמנורת service כתומה.

הרכב עם 69,000 קמ. לצערי עדיין אין לי סורק. רצועת תזמון מתפוררת?
    תציץ בדיון שפתחתי, נשמע כמו הסימפטום שהיה לי.
    תקפוץ למוסך.
    TL;DR- Turing, Lagrange, Dijkstra, Riemann

נהג שודים מדופלם (> 1700 הודעות)

ציטוט discoTD5 כתב: הצג הודעה
    ממליץ לך ליצור קשר עם השירות של פיג'ו ו/או עם השירות שלהם כאן באתר.
    יואב היקר
    אולי אתה בתור מנהל וכותב וותיק בפורום הגדול בישראל, תצליח להעיר מישהו שם בלובינסקי לפני שיהיה מאוחר מדי.

מה שעשתה הBX לצרפתיות בתחילת שנות ה90, תעשה הרצועה הזאת לכל קבוצת PSA, אלא אם כן הם יתעשתו בזמן.

כל יום שומעים על עוד רצועה כזאת. והם ממשיכים להתעלם.

חמור מכך, גם כששלחתי מייל מסודר עם אסמכתאות ותמונות וביקשתי באופן פרטני להגיע לבדיקה יסודית של הרצועה *ונעניתי בחיוב תוך קביעת תור ע"י שירות לקוחות*, במוסך המרכזי סירבו לבדוק את הרצועה כל עוד לא קופצת התראה. הם כנראה רוצים לדחות את כל המכוניות האלה לתקופה שאחרי תום האחריות , ואח"כ שיחנקו הלקוחות.

מה זה יעשה למותג הזה, שסובל ממילא מתדמית בעייתית? לא אכפת להם.

נערך לאחרונה על ידי avargel : 09/09/19 ב-17:36

אחראי פורום הסימלון של menir1

למיטב הבנתי, זאת לא החלטה של לובינסקי, אלא הנחייה של היצרן (הרי לובינסקי לא יבצעו את האופרציה על חשבונם ללא גיבוי של היצרן...). היצרן פשוט עדכן הנחיות שמכוניות המצויידות במנועים שיוצרו לפני ה-5/03/2017, יש להחליף להם רצועה לאחר 6 שנים או 100K ק"מ (לפי הקודם) וזאת ביחס להוראה המקורית של 10 שנים או 180K ק"מ. זהו.
    מנועים שתידלק להם נורת לחץ שמן ויכנסו למוסך, יבצעו בדיקה של הרצועה ויחליפו לפי הצורך.

בזמנו, שביקרנו בלובינסקי נדב האחראי הטכני עדכן שיש להם איזה מכשור שנועד לבדוק את הרצועה בכל טיפול - לא ראיתי שום עדות למיכשור כזה בפורומים בחו"ל, רק קראתי על אותו עדכון תדירות ההחלפה למנועים המצויידים ברצועה הבעייתית.

אם לי הייתה מכונית עם הרצועה הזאת, הייתי מחליף אותה על חשבוני - החלפת הרצועה בלבד עולה סביב ה-1300 ש"ח. לדעתי כל המנועים עם הרצועה הבעייתית, חשופים לקיצור אורך החיים שלהם ושל הטורבו לאור ההסתברות להרעבת שמן. לדעתי היצרן פשוט אדיוט ויורה לעצמו ברגל בגלל החור של הגרוש.
    Peugeot 208 GTi | Citroen C4 SX Automatic | Tony Kart Racer 401S 125cc

6. 2 חברי הפורום הבאים הודו לmenir1 על ההודעה המועילה הזאת:

נהג שודים מדופלם (> 1700 הודעות)

גם אני הייתי במפגש הזה

נדב פשוט מרח אותנו, בלי בושה.

"כבר כיום אנחנו בודקים את הרצועה בכל טיפול, ובקרוב ייכנס מכשיר מיוחד לבדיקת הרצועה."

מעולם לא בדקו אצלי את הרצועה, גם כשביקשתי מפורשות במסגרת הטיפולים (עברתי 3 עד כה), וגם כשהגעתי למוסך במיוחד בשביל זה.

אחראי פורום הסימלון של menir1

PSA ולא בפעם הראשונה מוכיחים שהם לא סופרים את הלקוחות שלהם (וזה נכון לכל העולם) - יותר מדי דוגמאות החל מה-THP156 על אין סוף הבעיות שלו ועכשיו עם עניין הרצועה. יצרן שמכבד את השם שלו, היה יוצא בקמפיין להחלפת הרצועה, בייחוד שההשלכות של המתנה ל-100K ק"מ או 6 שנים יכולות להיות הרסניות למנוע ולטורבו. מכאן הדרך להריסת מוניטין של יצרן קצרה מאד.

מנסיוני, אין יצרן שאין אצלו כשלים מדי פעם מרכיבים היקפים כאלו ואחרים ועד כשל תכנוני במנוע/גיר. ההבדל הוא בדרך ההתמודדות של יצרנים שונים עם כשלים אלו. PSA נכשלים פעם אחר פעם במבחו האמון הזה.

נערך לאחרונה על ידי menir1 : 09/09/19 ב-18:10
    Peugeot 208 GTi | Citroen C4 SX Automatic | Tony Kart Racer 401S 125cc

9. 2 חברי הפורום הבאים הודו לmenir1 על ההודעה המועילה הזאת:

חורך אספלט מצוי (> 2500 הודעות)

אם מפרקים להחלפה יזומה ומתחילים לזהות התפררות בראשיתה, עדיף כבר לפרק ולנקות קרטר ומעברים כדי לישון בראש שקט.
    עם ההצעה של מוסך גבע לבדיקה חינם, אין מה לחשוב בכלל על האופציה לקיצורי דרך!

11. חבר הפורום הבא הודה למלטבשי על ההודעה המועילה הזאת:

נהג נמרץ (> 500 הודעות)

ציטוט wildlands2019 כתב: הצג הודעה
    עצה ממני, תקח את הרכב למוסך גבע, נשמע שהם היחידים בארץ הזו שיודעים איך להתנהל בצורה הוגנת ומקצועית עם הרצועה הארורה הזו.
    אם לא הייתי במרחק של מעל שעה נסיעה מהם

נהג חדש (> 40 הודעות)

שמע, אני גר בראש העין וזה טחן אותי יומיים בנסיעות בתחבצ למרחקים לא קצרים. עברתי לדעתי 4-6 מוסכים בשנתיים האחרונה בין שתי המכוניות שלי. זו בהחלט החוויה הטובה ביותר שקיבלתי. מקצועי וענייני ובמחיר סביר. בלי סיפורים ובלי ניפוחים. לרכב הזה, עם החולי הזה, חבל על הזמן - גש לשם.

נהג נמרץ (> 500 הודעות)

אני גר בחיפה, המוסך המורשה שכרגע הרכב מטופל בו הוא ״יורומוטורס״ בחדרה אחרי שביקרתי במהלך תקופת האחריות ב-2 מוסכים בחיפה.

האם באמת כדאי להגיע עם הרכב ונורת ההתראה למוסך אחר? גם מוסך במרחק 40 דק׳ נסיעה זה תיק, אז תל אביב...

נהג צעיר (> 150 הודעות)

פג׳ו 208 אזהרת engine fault

אני לא הייתי מזיז את הרכב במקרה הזה
    מגיע לאורן או לגבע בגרירה

נהג נמרץ (> 500 הודעות)

ציטוט מרטין מקפליי כתב: הצג הודעה
    אני לא הייתי מזיז את הרכב במקרה הזה
    מגיע לאורן או לגבע בגרירה
    עד כדי כך?

נהג שודים מדופלם (> 1700 הודעות) הסימלון של nepet

מחזק את מרטין מקפליי.
    אם היתה נדלקת לי מנורה כתומה בלוח שעונים הייתי לכל היותר נוסע למוסך הקרוב אלי ולטפל . בגלל שגבע רחוק ממך הייתי ממליץ לעלות על גרר ולהגיע אליו בתיאום מראש . זו אופרציה וממש מעצבן שכמב בודדים בארץ יודעים להתמודד עם הבעיה הזו .
    עוד עיצה , בחדרה חש את מוסך השלושה . הם גם תותחים בפיג'ו סיטרואן עד לרמץ הבורג . אפילו אם תבוא עם bx הם יעזרו לך. דבר איתם לפני , תבקש את אלכס או יונתן הבן שלו ותבדוק מה הם אומרים .

נהג נמרץ (> 500 הודעות)

ציטוט nepet כתב: הצג הודעה
    מחזק את מרטין מקפליי.
    אם היתה נדלקת לי מנורה כתומה בלוח שעונים הייתי לכל היותר נוסע למוסך הקרוב אלי ולטפל . בגלל שגבע רחוק ממך הייתי ממליץ לעלות על גרר ולהגיע אליו בתיאום מראש . זו אופרציה וממש מעצבן שכמב בודדים בארץ יודעים להתמודד עם הבעיה הזו .
    עוד עיצה , בחדרה חש את מוסך השלושה . הם גם תותחים בפיג'ו סיטרואן עד לרמץ הבורג . אפילו אם תבוא עם bx הם יעזרו לך. דבר איתם לפני , תבקש את אלכס או יונתן הבן שלו ותבדוק מה הם אומרים .
    לא הייתה לי שום תכנית לנסוע למקום שהוא לא המוסך. האם יש לי סיבה מיוחדת שלא להגיע למוסך מורשה לובינסקי שבו הרכב מטופל ועד עכשיו היו בסדר? המוסכים של לובינסקי לא יודעים לאבחן ולטפל בבעיה/רצועה? אם הייתי גר במרחק הגיוני ממוסך גבע כנראה שהייתי הולך לשם. האירוע נפל לי על שבוע קשה מאוד להגעה למוסך ובנתיים שכרנו רכב כדי לא להיות תלויים ב-208 עד שהוא יסודר.

19. תאריך הצטרפות
    יולי 2002

הודעה פירסומת

עומדים לחדש את ביטוח הרכב?
    לחצו כאן וקבלו הצעות לביטוח online

נהג צעיר (> 150 הודעות)

ציטוט galbh כתב: הצג הודעה
    לא הייתה לי שום תכנית לנסוע למקום שהוא לא המוסך. האם יש לי סיבה מיוחדת שלא להגיע למוסך מורשה לובינסקי שבו הרכב מטופל ועד עכשיו היו בסדר? המוסכים של לובינסקי לא יודעים לאבחן ולטפל בבעיה/רצועה? אם הייתי גר במרחק הגיוני ממוסך גבע כנראה שהייתי הולך לשם. האירוע נפל לי על שבוע קשה מאוד להגעה למוסך ובנתיים שכרנו רכב כדי לא להיות תלויים ב-208 עד שהוא יסודר.
    לא הייתי מגיע למוסך של לובינסקי (דיסאינפורמציה, לא ? ) הרי הם טוענים שהם לא נתקלו בבעיה... לכן הייתי מעדיף להגיע למי שנתקל בבעיה ויודע לפתור אותה

ולעניין הגרירה, לא הייתי נוסע עם מנוע מאוד רגיש כשיש חשד לפירורי רצועה שסותמים את מעברי השמן במנוע

מצ״ב סרטון דיסאינפורמציה בנושא שפורסם על ידי אורן (מניח שהוא הוקלט באותו אולפן שבו צילמו את הנחיתה על הירח)

היית מניע רכב במצב כזה ?
    https://youtu.be/hdFWykMBGZk

חבל לקחת סיכון. אם אתה מאוד עמוס אתה יכול לשלוח את הרכב בלעדיך לאורן או לגבע ולדבר איתם טלפונית על התקלה (מראש) ואז לקפוץ לאסוף את הרכב

שניהם מאוד מאוד אמינים על פי חוות הדעת בפורום

21. חבר הפורום הבא הודה למרטין מקפליי על ההודעה המועילה הזאת:

דף 3 מתוך 19 ראשוןראשון 12345613 ... אחרוןאחרון

נושאים דומים

1. פיג'ו 307- ABS fault+Break fault+Automatic gear fault
    By kilda in forum טכני, אחזקה וטיפולים
    תגובות: 7
    הודעה אחרונה: 13/02/17, 23:28
  2. תגובות: 5
    הודעה אחרונה: 07/03/14, 12:39
  3. הודעת ENGINE FAULT סיטרואן קסארה פיקסו 2006
    By yoyogam in forum טכני, אחזקה וטיפולים