Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה על רכב ל 60 ק"מ ביום

AsfK
שימו לב! השרשור הזה בן 1668 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

אני גר ביבנה ועומד להתחיל עבודה באיירפורט סיטי, כ 32 ק"מ לכיוון, כמובן שמידי פעם נעשה גם נסיעות משפחתיות למרחקים קצת יותר ארוכים - לא אכפת לי כל כך מנפח הבגאז' אבל כן אכפת לי מנוחות הכסאות כיוון שאני עם קצת בעיות גב.

לא מחפש מכונית מרוץ אבל כן מכונית אמינה וטובה במחיר הוגן, כן חושב על לקנות רכב חדש במידה וזה יהיה משתלם (למשל, ראיתי על איביזה שכדאי ממודל 2017 דגם סטייל, אבל לא מצאתי ביד 2 במחיר מציאה אז נראה לי כבר עדיף חדש עם אחריות וכו')...

בנקודה התחתונה, אני לא מבין גדול במכוניות, אני כן יודע שלנהוג במאזדה 2 היה לי נוח אבל הרבה אומרים שהיא לא שווה את המחיר.

מקריאה באינטרנט ראיתי המלצות על הונדה גאז' וסיאט איביזה

אשמח לשמוע את דעתכם, איזה רכב הייתם ממליצים (ומאיזה שנה, מודל מסויים וכד')

תודה רבה,

אסף

נ.ב. הונדה מקיימת ימי מכירות ב 4-6 לחודש, לא יודע כמה הנחה זה נותן אבל זה גם יכול להטות את כף המאזניים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה תקציב מקסימלי?

ידני לא אופציה?

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ידני לא אופציה בכלל, כבר שכחתי מה זה...

מעדיף באזור ה 60K אבל אם זה כדאי (גם לטווח הרחוק, כמו למכור כל שנתיים וכד') אפשר להשקיע גם באזור ה 100K

וכאמור, מעדיף כסא נוח לגב מאשר כסף...

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגאז אופציה טובה, מרווחת, חיסכונית ואמינה, בטיחותית, חפש מרמת איבזור קומפורט.

לגבי נוחות מושבים זה משהו אישי לכן תבדוק אותה.

עוד אופציה היא פיגו 208 עם מושבים טובים לדעתי, היא זריזה מהגאז.

אבל יש מחלה של רצועת טיימינג מתפוררת שיכולה לגרום לבעיות, לכן בעת קניה לבדוק האם הוחלפה ואם לא היית בודק במוסך את מצבה.

היתרון בפיגו שהיא שומרת על ערכה פחות טוב כך שתוכל לקנות דגם מתקדם יותר מאשר הגאז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פיגו עם מנוע הטורבו הגיע לקראת סוף 2015.

איביזה מסוף 2017 עולה יותר מ 70 אלף, הדגם הישן יותר גם זריז ולקראת סוף 2015 עבר מתיית פנים אשר במסגרתה הרכב קיבל את מנוע 1.0 החדש ואיכות חומרים משופרת, לי המושב היה נוח. גיר נקודת החולשה.

עוד אופציה אם התקציב לא מוגבל ל 60 זאת הסיטרואן c3, מאוד נוחה, מאובזרת ובטיחותית, מנוע וגיר כמו לפיגו.

אישית בנסיעת מבחן פחות אהבתי את פעולת הגיר במצב של פקק או תחילת נסיעה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפינטו הוא מיני, היא צפופה יותר וחלשה יותר, לא חיסכונית כמו שמיני אמורה להיות.

אבל האמינות טובה וסך הכול המנוע 1.2 אמור לספק.

אם בכול זאת מיני הייתי שוקל שברולט ספארק, היא נוחה יותר ועם מנוע חזק יותר.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לרכבים הצרפתים יצא שם טוב לגבי הנוחות, אולי רנו מגאן בת שנה שנתיים תהיה לך נוחה ובטוחה יותר מרכב קטן, אני מניח שרכבים גבוהים יותר יתנו תמורה של כניסה ויציאה נוחה יותר מהרכב, חפש צרפתית גבוהה כמו דגמי רנו או פיגו סיטרואן. אתה חייב לנסות להכנס ולצאת לרכבים ולהעדיף גיר אוטומטי רגיל ולא רובוטי שפחות נוח בנסיעה בפקקים

בעבר: טויוטה קורולה 2009 GLI (רובוטית), טויוטה קורולה 2014 GLI

בהווה: BMW 330e 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שאמרו מעליי: חפש 208 או C3 ורק אל תשכח לבדוק את רצועת התזמון (ב-C3 יש גם אחריות ל-5 שנים אז אתה עשוי לקנות אחת עם אחריות יבואן שזה לא דבר של מה בכך).

אם אתה הולך על מיני - מצטרף להמלצה של הספארק, רכב מאוד נעים, חסכוני וחזק.

לגבי המושבים בכל הרכבים - אתה חייב לשבת בעצמך ולבדוק זה מאוד סובייקטיבי, בגדול - רכבים צרפתיים נוחים יותר מאחיהם הקוריאנים/יפנים.

(Sold) Chevrolet Aveo LT 2006

Citroen C3 Shine 2017

C5 AirCross Feel 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1668 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...