Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כמה אמור להחזיק מצבר לרכב של שנפ? שלא מפעיל מערכת s&s

wildlands2019
שימו לב! השרשור הזה בן 1690 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי מצבר שנפ מתאריך 02/2018 וכבר שבק חיים,

אני יודע שיש מצברים עם שנתיים אחריות, הייתי בשנפ חוצות המפרץ וטוענים שאין אחריות,

מישהו יודע כמה באמת מצבר אמור להחזיק? והכי מוזר זה שאני לא משתמש במערכת הistop אף פעם, אני תמיד מכבה אותה, איך ייתכן שכבר מת? או שהמצברים של שנפ נחשבים low cost?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היו לי שני שנפ שהחזיקו פחות משנתיים ועוד היו פעמים שהתרוקנו סתם ככה, לא עוד.

קניתי בוש ב600 ש"ח ושלום על ישראל.

יכול להיות שלרכב שלך יש עוד מערכות שגומרות מצבר רגיל ואתה חייב אחד לSS.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

שלום,

מבלי להתייחס למקרה האמור,

יש מצברים עם אחריות ל 12 חודשים, 18 חודשים ו 24 חודשים.

הדברים המשפיעים הכי הרבה על חיי המצבר הם המתח שלו בזמן ההתקנה ואופן השימוש ברכב.

לגבי מתח בזמן התקנה - אפשר וצריך לבקש ולוודא כי המצבר טעון במלואו ולא באופן חלקי.

כידוע, המצבר נטען במהלך הנסיעה, רכב שמבצע נסיעות קצרות, ובנוסף המצבר שלו הותקן כשאינו טעון במלואו - הדבר יקצר משמעותית את אורך חיי המצבר.

בנוסף, אם רכב הושאר עם צרכן חשמל אשר גמר את המצבר ורוקן אותו לחלוטין (למשל אורות דולקים למשך זמן רב), המצבר יתקשה להתאושש ולחזור לתפקוד מלא.

במידה וברכב יש מערכת stop&start אנחנו ממליצים להתקין ברכב מצבר מתאים, ולא מצבר רגיל.

בברכה,

שרות לקוחות טלרון

טלרון מצברים בע"מ, המעיין 7 מודיעין.

טלפון 1-700-700-130

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למצבר שמיועד למערכות SS יש נתון CCA גבוה יותר עד פי שתיים ברוב המקרים ממצבר רגיל באותה קיבולת (זרם בהתנעה) - זה הדבר הראשון שבגללו לרכב עם מערכת SS גם צריך להתאים מצבר לרכבים עם מערכות SS.

הדבר השני הוא שגם ללא התקנות מקומיות - לאחר שבועיים, צפוי שמצבר יגמר, כשאתה נוסע לטווח של מעבר לשבוע רצוי תמיד להשאיר למישהו שאתה סומך עליו את הרכב ולבקש ממנו להתניע אותו ל15 דקות פעם בשלושה\ארבעה ימים.

וזה גם תמיד רעיון טוב שיהיה לך זמין בוסטר התנעה.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

" ...לאחר שבועיים, צפוי שמצבר יגמר..."

שנים אני נוסע לחו'ל לפחות ל 10 ימים ובהחלט מעל לשבועיים. הרכבים נשארים בארץ ללא כל ניתוק מצבר, ללא התנעה וללא תפילות תקווה. המצברים לעתים ישנים יותר ולעתים ישנים פחות. ה"צפוי" שלך מעולם לא קרה לי - תמיד ניתן היה להתניע בקלות בניסיון הראשון. כך שלאמר "צפוי" ועוד באופן גורף זו הגזמה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מניע ללא בעיה,

אך יש התראה במחשב על מערכת istop שלא עובדת ומשהו מהמצבר, נסעתי למוסך ואמרו לי שהמצבר גמור.

אם אין לי מישהו שיתניע את הרכב, מה עושים? פשוט להבא לנתק את המצבר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא סבור ששבועיים זה פרק זמן לפרוק מצבר תקין, אלא אם יש לרכב איזה איתוראן שלא מפסיק לשדר.

לשם ההשוואה, ברכב ישן שאין עליו דבר, מצבר מחזיק למעלה מחודשיים בלי שום בעיה.

האם המצבר הספציפי הוא מצבר S&S או שהוא מצבר רגיל על רכב S&S ואז זה מסביר למה נגמר מהר?

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בפעם האחרונה שהחלפתי מצבר ברכב זה היה של שנפ משנת 2011. ההחלפה הייתה בשנת 2017. יכול להיות שבאמת יש משהו שמרוקן אותם מהר.

Sent from my Pixel using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה הרבה עניין של מזל. היה לי גם ורטא סילבר שהחזיק שנה.

היום לפני לחיצה אני אומר ברכה קצרה והאוטו מניע בנגיעה (גם אחרי מספר שבועות בחו"ל).

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מילאתי מים מזוקקים למצברים, נראה לי שהיה חסר, בכלל בצדדים היה כמעט יבש , נסעתי כחצי שעה באוטו, ונראה עכשיו שהמנורה נכבתה,

יכול להיות שזה באמת כל הסיפור?!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1690 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...