Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מפגש קארספורום - 13.09.2019

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 1645 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 67
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

היה מפגש מועדון מרצדס בבוקר אתמול בראש העין, ואת המפגש המדובר גם כן, ואת שניהם פספסתי עקב התחייבויות קודמות :(

לפגישה הבאה אני אגיע בע"ה.

:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הוא היה מתחיל שעה-שעתיים קודם אז הייתי גם מגיע.

לתשומת לבכם.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מה להגיע עם בימר שלא זזה יותר מדי בלי הנעה בכבלים?:)

מוכר סטים קומפוננט ומגברים ברמה גבוהה לרכב!

טוויטרים HYBRID AUDIO L1 PRO + L1V2

מידריינג Hybrid Audio L4

מגברים לרכב - TRU TECHNOLOGY S44 - \ TRU TECHNOLOGY S45

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן.

היה נחמד מאוד לפגוש את הפרצופים מאחורי הכינויים.

Sent from my HTC U Ultra using Tapatalk

תת היגוי זה כאשר אתה פוגע בקיר עם החלק הקדמי של הרכב, היגוי יתר זה כאשר אתה פוגע בקיר עם החלק האחורי של הרכב. כוחות סוס זה באיזו מהירות פגעת בקיר, מומנט זה לאיזה מרחק לקחת את הקיר איתך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן - -- קונים בוסטר

ואו גנרטור נייד

https://ksp.co.il/?uin=40191&appkey=1002&enter_zap=1&store=shipment&utm_source=zap&utm_medium=cpc&utm_campaign=zap&store=shipment&param=2019

image_front20779.jpg

אייל.

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן.

היה נחמד מאוד לפגוש את הפרצופים מאחורי הכינויים.

Sent from my HTC U Ultra using Tapatalk

אכן היה נחמד להכיר את האנשים מאחורי הכינויים :)

שמחתי מאד

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגעתי למפגש עם המפלץ האדום לשעה קלה ובאמת, היה נחמד, מזג אוויר נעים ואווירה טובה ורגועה.

הCLA200 הרגישה לי מוזרה מאוד

מצד אחד המושבים נוחים אבל לא באופן מיוחד ששידר לי וואו

הבלינג של הרכב מכאן ועד הודעה חדשה - העיצוב ובחירת הצבעים פשוט מדהים ושלל הטכנולוגיות - מצד שני, לא ממש אהבתי את הטאבלט הארוך הזה שמחליף שם לוח שעונים סטנדרטי - תקראו לי אולד פאשן.

הדלתות שנעצרות בכל שלב נתון על הציר וברכות בלתי נסבלת - וואו הייתי רוצה את הפיצ'ר הזה ברכבים שלי :-P

אבל שני הדברים שהרגישו לי הכי "לא" ברכב הזה היו העובדה שהדשבורד היה כל כך צר שזה פשוט היה TURN DOWN בשבילי

והשניה שמישהו (לא אומר מי) אמר שם שהמנוע הוא של רנו - עכשיו, כאן זה היה השלב שצנח לו זלזל :-D

אני מנסה להבין למה בסמארט ובקליאו חדשה המנוע הוא מרצדס אבל במרצדס המנוע הוא רנו??? :shock:

ועדיין בלה בלה בלה מרצדס ואם היה לי כסף לאחת כבר היתה אצלי בחניה כנראה.

ה308GTI - במילה אחת IMPRESSIVE - המושבים פשוט העיפו אותי כמה הם נוחים, רק מלהביט בבלמים הקידמיים של הדבר הזה אני יכול להבין למה הם עולים 6K כשצריך להחליף אותם.

בקיצור - נראה לי שאני אחפש לי בעוד כמה שנים את הGT יד שניה - נכנסה לרשימת הרכבים שאני בהחלט הולך לבחון כי FUN זה אחד הפקטורים אולי ה-פקטור שהכי חשוב לי ברכב (והמפלץ מספק את זה בכמויות חייב לציין).

משהו שהיה משותף לרכב של עמית ולרכב של בוקי וציינתי את זה שם לא מעט - יש לרכבים ישנים משנות ה80 וה90 ריח מאוד ייחודי של ריפודים, פלסטיקים וגם שאר חומרים שפשוט העלה בי זכרונות מרכבים שזכרתי כילד - לטובה אני מציין את זה - גם, בשיא הרצינות.

באותו בוקר נסעתי סתם להביט על מגרשי רכבים סוג של סטיה או תחביב - לא יודע, ובאותו ערב הייתי באותו האזור למפגש חובבי רכב.

כן ירבו.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאנס, אני לא יודע איזה מנוע יש בסמרט החדשה אבל בקליאו החדשה המנוע הוא כמובן של רנו, וכן גם ב CLA וב A class יש מנועים של רנו, אלו לא רכבי ביצועים ומהבחינה הזו המנועים האלו עושים את העבודה טוב מספיק. יותר חשוב ברכבים האלו זה אבזור, נוחות עיצוב וטכנולוגיה מאשר ביצועים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגעתי למפגש עם המפלץ האדום לשעה קלה ובאמת, היה נחמד, מזג אוויר נעים ואווירה טובה ורגועה.

הבלינג של הרכב מכאן ועד הודעה חדשה - העיצוב ובחירת הצבעים פשוט מדהים ושלל הטכנולוגיות - מצד שני, לא ממש אהבתי את הטאבלט הארוך הזה שמחליף שם לוח שעונים סטנדרטי - תקראו לי אולד פאשן.

הדלתות שנעצרות בכל שלב נתון על הציר וברכות בלתי נסבלת - וואו הייתי רוצה את הפיצ'ר הזה ברכבים שלי :-P

אבל שני הדברים שהרגישו לי הכי "לא" ברכב הזה היו העובדה שהדשבורד היה כל כך צר שזה פשוט היה TURN DOWN בשבילי

והשניה שמישהו (לא אומר מי) אמר שם שהמנוע הוא של רנו - עכשיו, כאן זה היה השלב שצנח לו זלזל :-D

אני מנסה להבין למה בסמארט ובקליאו חדשה המנוע הוא מרצדס אבל במרצדס המנוע הוא רנו??? :shock:

ה308GTI - במילה אחת IMPRESSIVE - המושבים פשוט העיפו אותי כמה הם נוחים, רק מלהביט בבלמים הקידמיים של הדבר הזה אני יכול להבין למה הם עולים 6K כשצריך להחליף אותם.

בקיצור - נראה לי שאני אחפש לי בעוד כמה שנים את הGT יד שניה - נכנסה לרשימת הרכבים שאני בהחלט הולך לבחון כי FUN זה אחד הפקטורים אולי ה-פקטור שהכי חשוב לי ברכב (והמפלץ מספק את זה בכמויות חייב לציין).

משהו שהיה משותף לרכב של עמית ולרכב של בוקי וציינתי את זה שם לא מעט - יש לרכבים ישנים משנות ה80 וה90 ריח מאוד ייחודי של ריפודים, פלסטיקים וגם שאר חומרים שפשוט העלה בי זכרונות מרכבים שזכרתי כילד - לטובה אני מציין את זה - גם, בשיא הרצינות.

באותו בוקר נסעתי סתם להביט על מגרשי רכבים סוג של סטיה או תחביב - לא יודע, ובאותו ערב הייתי באותו האזור למפגש חובבי רכב.

כן ירבו.

עוד משהו שאהבתי ב308 הייתה העובדה שפטמת הניקוז מהקאליפר נגישה דרך הג'אנט! עוד לא נתקלתי בזה בשום רכב, למרות שאני מאמין שזה לא פטנט יחודי לפיג'ו.

אגב, קצת אחרי שהלכת הגיעו 2 חרדים ששאלו אם אנחנו מבצעים כאן מכירת מכוניות, במידה והיינו משיבים בחיוב אני מאמין שבמפגש הבא הייתה לידנו הפגנה :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בס"ד

אני ישאל את השאלה הבאה(למרות שהיא נדושה), מתי מפגש הבא?

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

אני קם כל בוקר בשביל הילדים, בלעדיהם הייתי קם בצהריים...:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים, תודה רבה רבה רבה לכל מי שהגיע, על אחת כמה וכמה לכל מי שזו הפעם השלישית שהוא מגיע.

הפעם לצערי לא צילמתי אפילו תמונה אחת כי נגררתי כל פעם לתוך שיחות עמוקות ומרתקות עם אנשים שונים ולפני ששמתי לב כבר עברו 3 שעות והתחלנו להתקפל.

תאריך למפגש הבא ייקבע הפעם על-ידכם. אנחנו נפרסם את האפשרויות בקרוב.

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעסה שלא יכלתי להגיע, נראה שהיה גדוש במכוניות מגניבות.

אפשרי לתכנן מפגש הבא באזור חיפה?

יש לא מעט חברים מהאזור ולא מעט מקומות טובים לקיום המפגש.

שאלה שחוזרת על עצמה בכל שרשור של מפגש של קארספורום.

אתה מוזמן להרים מפגש כזה בעצמך. קבל רשימה של משימות לביצוע:

1. להחליט על תאריך, שעה ומיקום.

2. לפתוח שרשור.

3. זהו.

4. באמת שזהו.

5. אבל אמרתי זהו.

6. באמת שלא צריך עוד.

7. טוב די.

אני יודע שזה מסובך, אבל אם יש שאלות אשמח לעזור.

A good drive is measured with G's, not KMH

Always go sideways

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן ירבו.

המרצדס מזעזעת בפנים לדעתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1645 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...