Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אי תשלום עבור נזק לרכב שכור בחול

שימו לב! השרשור הזה בן 1666 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב

לפני כמה זמן חזרתי מטיול בחול. שם השרכתי רכב מחברת הרץ. כאשר מסרתי אותו בחזרה לחברה הם מצאו כמה שריטות והחליטו לחייב אותי על זה הרבה מאוד כסף. חייב לציין שלא בטוח בכלל שאני גרמתי לשריטות האלה וגם אם כן, בטוח שזה לא הסכום שצריך לשלם על שריטה קטנה. כאשר חזרתי לארץ ביטלתי את כרטיס האשראי וכך מנעתי מהם לבצע את החיוב בפועל. השאלה שלי מה עכשיו? האם אוכל לחזור לאותה מדינה שוב בלי שיעצרו אותי בשדה? האם אוכל להשכיר רכב מהרץ במדינה אחרת? האם הם יכולים לתבוע אותי פה בארץ?

תודה מראש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 45
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לא חכם לבטל את כרטיס האשראי, אתה עלול לקבל מכתב מהעורך דין שלהם דרך דואר ישראל, חשבת שאם ביטלת את הכרטיס האשראי אז הם יספגו את התשלום ויוותרו לך?

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א. חלק מהחברות מפעילות משרדי עו"ד שתובעים בארץ, היו כאן בפורום כמה סיפורים כאלה.

ב. למיטב זכרוני כשאתה משכיר רכב הם "תופסים לך מסגרת", אבל באנגלית הפעולה נקראת Pre-Authorization, ואני לא בטוח שביטול הכרטיס מבטל את היכולת שלהם להפעיל את ה-Pre-Authorization, כי זו פעולה שקרתה לפני הביטול.

ג. בהחלט יכולים לקבל פס"ד מקומי בהיעדרך ועל בסיסו לעכב אותך בכניסה למדינה / יציאה מהמדינה, ו/או לתבוע אותך בישראל אם יש הסכמים עם אותה מדינה.

ד. גבייה דרך פס"ד או משרד עו"ד יכול לצבור יופי של ריביות עד שאתה תהיה מודע אליו, למשרד עו"ד מותר גם להוסיף הוצאות גבייה - שיתווספו למה שעליך לשלם.

ה. מה זאת אומרת לא בטוח שאתה עשית את הנזק? הוא היה שם כשלקחת את הרכב או לא?

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ereznaa

אני בטוח שהם אפילו לא יתרחו לתקן את השריטות. הן קטנות מאוד. על הרכב היו עוד דומות לאלה.

mrraz

עצה טובה, אבל לא הציעו לי אפשרות כזו. לקחתי את הביטוח המקיף ביותר שהם הציעו וזה עדיין כלל השתתפוץ עצמית. זה כנראה הדרך שלהם להרוויח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

m3x7r3m3

תודה על התשובה

שריטה בחלק עליון של מכסה מנוע. לא היו לי תאונות. כאשר אספתי את הרכב ובדקתי אותו לא הבחנתי בשריטה הזו. יתכן שהייתה שם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון, הם לא חייבים לתקן - זו כבר החלטה שלהם.

מה זה שריטה קטנה ? עמוקה?

מה עלות הנזק ? (אם מותר לשאול)

בד"כ לא ניתן לתקן שריטה עמוקה - יש צורך בצביעה של כל החלק ולכן העלות הגבוהה.

לפני כחודש, כשהחזרתי את ה- bmw m135 היו 2 עובדים שסרקו את הרכב, היה חסר רק זכוכית מגדלת...

אני מבין אותם - קבלתי רכב חדש בלי שום שריטה.

גם אם היו מוצאים - היה לי ביטוח מלא כך שלא הייתי נדרש לשלם.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

m3x7r3m3

תודה על התשובה

שריטה בחלק עליון של מכסה מנוע. לא היו לי תאונות. כאשר אספתי את הרכב ובדקתי אותו לא הבחנתי בשריטה הזו. יתכן שהייתה שם.

שריטה בחלק העליון של מכסה מנוע כנראה לא תקרה מתאונה, אולי אבן שעפה תוך כדי נסיעה או כל מיני דברים אחרים.

הבעיה היא שאתה לא יודע להגיד אם השריטה הייתה או לא הייתה שם כשלקחת את האוטו.

באיזו מדינה זה היה? איזה חברה?

ברוב החברות לא מתעסקים בחירטוטים, ולא ינסו להפיל את אותה שריטה על כמה אנשים שונים

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה גובה ההשתתפות העצמית? בדרך כלל מדובר בלא יותר מכמה מאות אירו, אלא אם בחרת לא לבטח. לא שווה להסתבך בגלל סכום קטן כזה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כחודש, כשהחזרתי את ה- bmw m135 היו 2 עובדים שסרקו את הרכב, היה חסר רק זכוכית מגדלת...

אני מבין אותם - קבלתי רכב חדש בלי שום שריטה.

גם אם היו מוצאים - היה לי ביטוח מלא כך שלא הייתי נדרש לשלם.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

בסלובניה זחלו מתחת לרכב שהחזרתי וחיפשו דפיקות

אחרי החוויה הזו הבנתי שאסור לקחת רכב בלי ביטול השתתפות

ויעלה כמה שיעלה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתקופת השכרה אחת היו לי גם תאונה וגם פריצה. למזלי ביטול השתתפות עצמית מלא, כולל צמיגים ושמשות. אז הפסדתי זמן עם המשטרה ובמשרדי חברת ההשכרה, אבל לפחות לא עלה לי השתתפות עצמית בשני מקרי ביטוח.

המסקנות שלי:

1. לרכוש את כל הרחבות הביטוח. אני יודע את זה מקודם, והארועים המדוברים חיזקו זאת.

2. לוודא שכירה בחברה בעלת פרישה רחבה של משרדי השכרה, כדי למנוע צורך בנסיעות ארוכות לצורך החלפת מכוניות פגועות.

עריכה אחרונה על ידי sperial

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה, יש בחו,ל ביטוחים יקרים עם השתתפות עצמית גבוהה, ועדיין לא כדאי לוותר עליהם. הדוגמא הקיצונית היא איסלנד. יש שם, או לפחות היה שם, ביטוח לנזקי אבק (האי מכוסה באפר געשי מההתפרצות של Eyjafjallajokull לפני מספר שנים) עם השתתפות עצמית של כ-6500 ש"ח (לאוקטביה). ועדיין לא כדאי לוותר עליו, כי החלופה יכולה להיות טוטאל לוס על חשבונך.

ברוב המדינות באירופה בהן בדקתי או ביצעתי שכירת רכב ההשתתפות העצמית בסדר גודל של 600 אירו, יש הניתן לביטול ויש שלא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1666 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...