Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אי תשלום עבור נזק לרכב שכור בחול

שימו לב! השרשור הזה בן 1666 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 45
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

תעשה את החשבון דלך, ואיזה סיכונים אתה מוכן לקחת. אם הייתי צריך לשלם השתתפות עצמית בהשכרה האחרונה שלי זה היה כנראה 1200 אירו אם לא יותר.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל ההשכרות שלי עד היום התוספת לביטול השתתפות עצמית עמדה על יורו בודדים ליום

זה לא בדיוק ביטול מלא כי באוויס מחייבים כ-40 או 50 יורו למקרה אבל זה ממש זניח לעומת הסיכונים

חוץ ממה שתואר כאן היו כאלה שדרשו מהם 1500 יורו על נזקים ולטענתם החזירו רכב תקין

ולמי שמתעניין זה אמור להראות בערך כך. ציטוט מההשכרה האחרונה שלי

Capture.PNG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם משכירים דרך rentalcars הם נותנים לך אפשרות לעשות ביטוח על ההשתתפות העצמית דרכם.

פעם אחת אחרי שהחזרתי רכב באוסטריה, שלחו לי חשבון על נזק של 1300 יורו,

החשבון הגיע למייל בזמן שהייתי בטיסה לארץ.

העברתי את הקבצים מהמייל ל rentalcars , וקיבלתי מהם החזר עוד לפני שירד הכסף מחברת ההשכרה.

ההשתתפות העצמית הייתה 2000 יורו , וביטוח ההשתתפות העצמית עלה 500 ש"ח.

תמיד עדיף לשלם מראש ואז לא דואגים כל הטיול איפה האוטו עומד.. והאם הוא יחטוף אבן ממשאית בדרך..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באופן עקרוני ברוב המקומות שבהם שכרתי רכב ביטוח מלא ללא השתתפות עצמית כלל לא היה ברמה של דולרים ליום, נניח באירלנד זה היה תוספת של כ-170 יורו להשכרה של כ-600 יורו, בגרמניה זה היה תוספת של 70 יורו להשכרה של 400 יורו.

באירלנד לפני התוספת ב-Europcar רצו מסגרת של 1200 יורו על BMW X1, במינכן רצו 900 יורו על גולף GTD, על הפורד טורנאו לא חשבתי בכלל לבדוק.

בעדיפות שנייה זה ביטוח מגורם צד ג' (כמו זה ש-rentalcars מספק, או אופרן ועוד) שהוא עובד בצורת שיפוי - מקבלים החזר אחרי שהחברת השכרה מחייבת אותך.

ברוב המקומות עדיין עשו Pre-Authorization של כמה עשרות יורו על כמות הדלק וניקיון, במינכן פעם אחרונה היה הכי קיצוני - 150 יורו על פורד טורנאו בגלל מיכל הדלק הגדול יחסית. על גולף GTD במינכן קודם תפסו מסגרת של 80 יורו בערך, על BMW X1 באירלנד תפסו 90 יורו.

אגב לביטוח מלא ללא השתתפות עצמית (Excess 0) מחברת השכרת הרכב יש מחיר, אבל יש גם יתרון משמעותי, הגענו להחזיר את הגולף GTD במינכן, תור של אולי 30 או 40 רכבים לכל חברה - הרבה מחוץ למבנה של חניון השכרת הרכבים, חששנו שלא נספיק לצ'ק אין, אשתי תפסה בחור של Europcar אמרה לו בוא רגע תשחרר אותנו יש לנו ביטוח מלא, בא הקליד את מספר הרכב במסופון, ראה שאכן יש ביטוח מלא, הסתכל על מד הדלק ואמר לנו ללכת - בדיוק דקה וחצי וקיצר תור של לפחות חצי שעה או שעה.

באירלנד החזרתי את הרכב (החניון ב-Europcar Dublin כמו של טרייד אין בארץ, כל הרכבים חוסמים את כולם), חניתי על הרחוב, נכנסתי, לקחו את המפתח ואמרו לי ללכת, אפילו את המד דלק לא בדקו.

עריכה אחרונה על ידי m3x7r3m3

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשבוע שעבר הזמנתי רכב ליום אחד בלבד בהולנד. בהצעות שקיבלתי היו כאלה עם תוספת של 75% למחיר ההשכרה לביטול השתתפות עצמית (!). בסוף הזמנתי עם ביטוח ביטול השתתפות עצמית בחברת ביטוח בארץ תמורת תוספת של פחות מ-10$ למחיר ההשכרה. (וכמובן כמו בכל ביטוח כמעט, מקווה לא להשתמש בזה).

מוטי, מוטי, מוטי - אני לא סתם בחור אידיוטי 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בטופס הביטוח הרפואי לנסיעות לחו"ל יש אפשרות להוסיף סכום קטן יומי כדי לכסות את ההשתתפות העצמית של שכירת הרכב בחו"ל (כמובן עד תקרה כלשהי)

הסכום משמעותית נמוך מכל אופציה אחרת שראיתי.

קראתי את האותיות הקטנות שמונה פעמים ולא מצאתי שום 'עז'.

השתמשתי באופציה הזאת כמה פעמים אבל אף פעם לא תבעתי אותם.

יאיר

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש סניפים שפתוחים רק בשעות/ימים מסויימים כך שברגע שמחזירים את הרכב פשוט זורקים את המפתחות לתיבה.

כל רכב שמחזירים עובר בדיקה - לא תמיד מול הלקוח

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, אבל אם יש ביטול השתתפות עצמית מלא לא מחייבים אותך, אז לא אכפת להם לדחות את הבדיקה. אם יש השתתפות עצמית הבדיקה צריכה להערך בנוכחות השוכר.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצד שני, לפני חודש קיבלתי חשבון על החלפת פגוש של 308 (לא יודע פרטים לגבי החלקים והתיקונים שנדרשו) - 336 פרנק שויצרי, ממש לא מופרך. כיון שמחיר ההשכרה כלל ביטול השתתפות עצמית החשבונית אפס. על נזקי הפריצה לרכב החלופי אפילו לא קיבלתי חשבון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין איך בעת השכרת רכב בארץ או בחו"ל, לא מסתובבים עם הנציג ממש יד ביד, מוציאים סמארטפון ועוברים על הרכב מא' עד ת', מצלמים כל מכה כל שריטה כל שפשוף, בנוכחות הנציג, כולל בעיות שנתגלו באוטו כמו מצבר חלש או כל דבר כזה או אחר.. וחוזרים על אותו דבר בעת שמחזירים את הרכב. ככה תיהיה מוגן ב100%, ומעבר לכך זה ידוע שיש חברות (או סניפים של כל מיני חברות השכרה בחו"ל) שפשוט רוצים לעקוץ תייר וגם אם בסוף לא תשלם את הסכום הלא הגיוני שכנראה ביקשו ממך, תאלץ לשלם משהו, וזה כבר ווין ווין מבחינתם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהצלחה לגרור נציג במינכן למשל עד לרכב עצמו

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניסיוני הדם היו לי מקרים בהם הנציג הראה לי פגמים שלא הייתי מגלה בלעדיו, והיו לי מקרים שבהם גיליתי פגמים ודיווחתי לנציג שהוסיף אותם לטופס ההשכרה. אבל המקרים האלה היו במקומות שבהם מגרש החניה סמוך למשרד ההשכרה, לא במרחק של 10 דקות הליכה כמו במינכן או קופנהגן. ובמינכן היה לי סיפור הזוי עם חגורת בטיחות לא תקינה ונציג שניסה לנפנף אותי, שאשתי תיסע בלי חגורה. ובאמל לקח לתחנה העצומה הזו שעתיים למצוא לי רכב חלופי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצד שני, לפני חודש קיבלתי חשבון על החלפת פגוש של 308 (לא יודע פרטים לגבי החלקים והתיקונים שנדרשו) - 336 פרנק שויצרי, ממש לא מופרך. כיון שמחיר ההשכרה כלל ביטול השתתפות עצמית החשבונית אפס. על נזקי הפריצה לרכב החלופי אפילו לא קיבלתי חשבון.
וכמה פעמים מתוך כל הפעמים ששכרת רכב היה נזק שהיה נדרש עבורו תשלום?

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1666 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...