Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מיכל עיבוי חם לאחר נסיעה ארוכה- אינסיגניה 2011

Yosefgabay
שימו לב! השרשור הזה בן 1694 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן, לאחרונה שמתי לב לצליל מוזר מכיוון המנוע כאשר אני מדמים אותו לאחר נסיעה ארוכה או קצת מאומצת.

מדובר באופל איסיגניה 2011.

פתחתי את מכסה המנוע וגיליתי שהצליל מגיע מכיוון מיכל העיבוי, נשמע כמו שריקה קצרה פעם בחצי דקה-דקה.

כמו כן, מיכל העיבוי מרגיש חם ונראה שנוצרות בו בועות מים.

יש לציין כי הרכב לא מתחמם במהלך הנסיעה והנסיעה.

סתם נכנס ללחץ או שאכן כדאי לקחת את הרכב לבדיקה/להחליף חלק?

מישהו נתקל בתופעה?

תודה מראש.

עריכה אחרונה על ידי Yosefgabay
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל עוד הרכב לא מתחמם ולא מאבד מים, אני לא רואה סיבה לדאגה.

בודאי שמיכל העיבוי יהיה חם, הוא חלק מהמסלול של נוזל הקירור, והטמפרטורה של נוזל הקירור נעה בין 80 ל110 מעלות בקירוב

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מפלס הנוזל תקין אבל כן ראיתי שיש שכבה של נוזל שהתייבשה על דופן המיכל, זה גורם לי להאמין שהוא לא לגמרי אטום...

השאלה אם כדאי להחליף אותו בכל זאת וכמה זה מסובך?

לגבי מערכת הקירור, ראיתי שיש פקק רק למיכל העיבוי ולרדיאטור אין.

זה משפיע בצורה כלשהי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכיוון שמיכל העיבוי במערכת הקירור שלך משמש כחלק מהסירקולציה של נוזל הקירור אז זה ברור שהמיכל יהיה חם מאוד. אם היה מיכסה לרדיאטור אז מיכל העיבוי לא היה משתתף בתהליך הסירקולציה של מערכת הקירור ואז ברגע שהוא היה ככה חם ומבעבע זה בהחלט היה מצביע על בעיה כלשהי. לא ניראה שהמצב אצלך הוא בעייתי אלא אם מיפלס נוזל הקירור במיכל עולה יתר על המידה ואף גולש. מה גם שייתכן וקיימת בעיה בפקק המיכל וכן הייתי מחליף אותו לאחר 8 שנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה שלב שנראה שיש קצת נוזל קירור על דופן המיכל אבל יכול להיות שזה נוזל שנשפך לי כשמילאתי נוזל.

אני עושה מעקב על המיכל כדי לבדוק אם זה קורה שוב...

מה שכן, נראה שיש סוג של תעלה בחלק העליון של המיכל שנוצרות בו בועות אחרי שהנוזל במיכל מתחמם.

השאלה אם תפקיד התעלה הזו הוא לשחרר את הלחץ שנוצר במיכל מהחום או שבאמת יש בעיה במיכל שבגללה קורה הדבר הזה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המיכלים האלה (לפחות מה שיש באסטרה) הם בדיחה על חשבון הלקוחות ונסדקים. אם המיכל שלך סדוק לך תחליף לפני שתיהיה לך ירידה משמעותית במפלס נוזל הקירור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1694 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...