Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בחירת צמיג לפוקוס מבין כמה אפשרויות זמינות

car1997
שימו לב! השרשור הזה בן 1657 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

פוקס 2008 מידה 195/65/15, הנושא הזה כבר נחרש בפורום וכבר לפני שנה לפני החלפת ארבעת הצמיגים קראתי את הכול ועדיין אשמח לעזרה בבחירה. העניין הוא שכרגע יש על הרכב קונטיננטל פרימיום 5 בני שנה בלחץ שעברו סהכ 14 אלף, לא שמתי לב למדרכה בחניון תת קרקעי ונקרעה חתיכה די עבה מהדופן החיצוני של של הצמיג הקדמי. הלכתי לבחור שאני מכיר ולא היה לו במלאי משהו חוץ מאיזה דגם נחות של toyo, כמובן שרציתי שני צמיגים חדשים מאותו דגם של עכשיו שאני מאוד מרוצה מהם אך אין בארץ לאחר בירור שלו. בקצרה ביקשתי ממנו שיברר לי כמה דגמים ואלו המחירים שקיבלתי :

זוג פאלקן 500 שח

זוג הנקוק k425 שיש מעט מידע עליו בפורום אבל סהכ הבנתי שהוא בסדר יוצא 620 שח

זוג קונטיננטל אקו 6- 650 שח

זוג גודייר efficientgrip תוצרת טורקיה ב660 שח

מה לדעתם לקחת ? אני נוטה לכיוון של האקו 6 הבנתי שזה דגם ממש חדש, למישהו יש אולי ניסיון כולשהו איתו?

הגודייר תוצרת טורקיה וזה בכמה מקומות שבדקתי כבר, והבנתי שלא מומלץ.

דרך אגב מישלין היה לי ולא הייתי מרוצה ככה שהוא לא רלוונטי, אשמח לכיוון לבחירה מבין האפשרויות שרשמתי.

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחירים בשמיים. מאיפה אתה?

אתה מודע לעניין שמישלין זו אחת החברות היותר טובות בשוק הצמיגים, ושמישלין זה לא דגם. איזה דגם שלהם היה לך?

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מהקריות, האמת שאני מופתע שלדעתכם המחירים קצת גבוהים , עוד פעם שעברה שקניתי את הצמיגים ביצעתי השוואת מחירים וזכור לי שפאלקן נמכר בכול מקום 270 שח עבור צמיג בודד, גודייר גם עבר את ה300 לצמיג. אני אציין שקוד המהירות שלי הוא 91v ולא 91h מה שמייקר בכמה עשרות שקלים את העסק. היה לי לפני כן מישלין אנרג'י שבזמנו לצערי לא התייעצי עם אף אחד ושילמתי סכום דימיוני של 980 עבור 2 צמיגים... אשמח אם יש לכם המלצות למקומות זולים יותר, פשוט המחירים נראו סבירים למעט האקט 6 שהוא צמיג חדש אז הנחתי שהמחיר הגיוני עבור דגם חדש שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בס"ד

תבדוק ב-יד 2 השוואת מחירים לצמיגים וגם דגמים.

נ.ב: עברתי על ההודעה שלך שוב, אם מדובר במחירים לזוג צמיגים, אז המחיר סביר(שוב, תלןי איזו סדרה), אם מדובר בבודד המחיר בשמיים.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

אני קם כל בוקר בשביל הילדים, בלעדיהם הייתי קם בצהריים...:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן המחיר עבור זוג צמיגים, סהכ המחיר של הצמיגים נע בין 250 ל330 ובדקתי ביד 2 ובאתר גדול למכירת צמיגים והמחירים שקיבלתי אף נמוכים יותר. פשוט לא יודע על איזה צמיג ללכת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בס"ד

אני קניתי ממש לא מזמן, פאלקן ZE310, עושים את העבודה, שקטים ואוחזים(מדובר בדגם חדש של פאלקן).

אני קם כל בוקר בשביל הילדים, בלעדיהם הייתי קם בצהריים...:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אני מבין נכון כיום יש לך רביעייה של קונטיננטל - CPC5 בני שנה עם 14,000ק"מ

הצמיגים במצב די חדש, במיוחד האחוריים שהשחיקה עליהם תהיה די קטנה.

תרכיב על הסרן הקדמי צמיג חדש מאותו דגם+צמיג אחורי, ועל הסרן הנוסף צמיג אחורי+הצמיג הקדמי שנשאר.

הסיבה להצלבה הזאת היא שההבדל שבנסועה כמו שלך יש הבדל קטן בין צמיג אחורי לקדמי ובין צמיג אחורי לחדש, ולדעתי אין באמת צורך להחליף שני צמיגים.

אם לא נראה לך, תקנה זוג חדש של CPC5, את הצמיג הקדמי התקין שנשאר לך תשמור במקום מוצל למקרה שיקרע לך עוד צמיג ואז כבר יהיה לך צמיג משומש עם שחיקה זהה פחות או יותר לשאר הצמיגים ולא תצטרך לקנות זוג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעדכן בסוף מצאתי 2 צמיגים של פאקן ze310 עם תאריך ייצור של תחילת יולי ! הצמיגים תוצרת טורקיה אבל כבר הייתי לחוץ לסגור את העניין הזה אז הלכתי עליהם כי הבנתי שאין לדגם הזה ארץ ייצור אחרת ממה שמנכר בארץ. המחיר לזוג 500 שח. אעדכן בהמשך אחרי שאצבור קצת קילומטרים עליהם. תודה לכולם

עריכה אחרונה על ידי car1997
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בס"ד

אני קניתי ממש לא מזמן, פאלקן ZE310, עושים את העבודה, שקטים ואוחזים(מדובר בדגם חדש של פאלקן).

גם אני לאחרונה החלפתי לרבעייה של פאלקן ZE310.

כמה רשמים:

• שיפור בנוחות הנסיעה.
  • אחיזה פחות טובה.
  • שיפור ברעש הצמיג
  • לגבי חיסכון, לא עוקב.

בהשוואה לצמיג שהוחלף Dunlop SP Sport Maxx

סה"כ מאוד מרוצה, שילמתי 350 ש"ח לצמיג של 215/45R16.

Volkswagen Polo GTI 2020 - White

Skoda Fabia 2015 - Style, White & Black (sold)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1657 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...