Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מיצובישי לנסר קלאסיק, שמן מסביב לקויילים

עודדשמ
שימו לב! השרשור הזה בן 1696 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום!

מעוניין להתייעץ עם חברי הפורום.

עשיתי טיפול לבד באוטו (לנסר קלאסיק 2007) - החלפת שמן מנוע, פילטר שמן, פילטר אוויר, פילטר מזגן.

כשבאתי להחליף פלאגים ראיתי שיש שמן מסביב לקווילים, עצרתי, החזרתי את הקוולים למקומם.

ממה שאני יודע וממה שקראתי בפורום הבנתי שיש צורך להחליף אטם מכסה שסתומים.

התקשרתי למוסך של מיצובישי ללא קשר לברר על עלות של החלפת רצועת טיימינג, הרכב

עבר 80,000 ק"מ אבל כנראה שלא הוחלפה רצועה. באותה הזדמנות שאלתי על האטם,

אמר לי אל תיגע, מדובר בפלאגים אירדיום שיכולים לנסוע גם 120 אלף ק"מ.

שאלתי, האם יש צורך בהחלפת אטם? האם אכן מדובר בפלאגים אירדיום והם לבצע דחוף

החלפת רצועת טיימינג?

תודה עודד:shock:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תעלות הפלגים מלאות בשמן יש צורך בהחלפת אטם מכסה שסתומים וניקוי תעלות הפלגים. זה בלי שום קשר לסוג הפלגים (אירידום או לא) ולמועד החלפה שלהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא אירידיום בדור הזה של הלנסר.

הם התבלבלו וחשבו שדיברת על הדור החדש יותר.

אטם מכסה שסתומים זה מחלה ידועה ברכב הזה.

נסה למצוא אטם איכותי.

לגבי טיימינג - יש לך פה מדריך של משתמש בשם dimo.

Stay Dirty

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין מצב שלא הוחלפה רצועה 12 שנה... היה הולך לך המנוע כבר.

כמו שאסף ציין מדובר בלנסר קלאסיק ולא החדשה, זה פלאגים רגילים. צריך לעשות אטם מכסה, לא סיפור מסובך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, אני חושב שיצרו את הדור הישן עד 2008 במקביל לדור החדש. שלי בכל מקרה הישן.

אני אקנה אטם מקורי (180 ₪) לעומת תחליפי (60 ₪) , שווה להשקיע בזה, רוצה לעשות לבד.

לגבי טיימינג, זו עבודה גדולה עליי, אין לי את הידע והניסיון לצערי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבדוק אם בכלל צריך לעשות טיימינג

מספיק לפתוח 3 ברגי 10 ממ של כיסוי עליון ולראות מה מצב הטיימינג.

תזהר כשאתה פותח, יש גומיות שחורות שסוגרות את הכיסוי ועם הזמן הן מתייבשות והופכות לפלסטיקים קשיחים וזה עלול ליפול לתוך הכיסוי התחתון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אין לך את הידע והנסיון עם החלפת אטם מיכסה שסתומים אז תצטייד בידית מומנט כי הסגירה של המיכסה היא ב 10 ניוטון/ מטר אםצאני זוכר נכון ותקנו אותי אם אני טועה. כל סגירה מעבר לכך תמעך את האטם יתר על המידה והוא יהרס מהר ועלול גם להיגרם נזילות. בנוסף לאטם מגיעות 4 גומיות עגולות שהם אלה שנוזלות דרכן שמן לשרוולי הפלאגים. אני לא מבין למה מוסך אמר לא לגעת..השמן הזה פשוט הורס את שרוולי סלילי ההצתה והחוטים. הצלחת להוציא את 2 הסלילים והחוטים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין מצב שלא הוחלפה רצועה 12 שנה... היה הולך לך המנוע כבר.

כמו שאסף ציין מדובר בלנסר קלאסיק ולא החדשה, זה פלאגים רגילים. צריך לעשות אטם מכסה, לא סיפור מסובך.

בהחלט ייתכן שלא הוחלפה רצועה מעולם וניתקלתי ברכבים ישנים יותר שגם ב 300 אלף קמ לא הוחלפה רצועה. לא מחייב שרצועה תקרע בטווח הזמן הזה. וגם אם הרצועה ניקרעת לא מחייב שיהיה מיפגש שסתום בוכנה למרות שהמנוע מוגדר כן כמיפגש שסתום בוכנה. לא מיזמן הגיעה אליי אלנטרה שבה ניקרעה רצועת טיימינג ברמזור ולאחר כ 10 נסיונות הנעה של בעלת הרכב המנוע נישאר בריא ותקין. כמובן שבדקתי לחץ הפוך וקומפרסיה שיצאו תקינים לחלוטין. הורכבה רצועה חדשה וזה הכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא מדבר על דגם אחד אחורה.

לדגם החדש יותר משנת 2008 ומעלה יש אפשרות או למצתים רגילים של דנסו או למצתי אירידיום של NGK.

מעבר לכך לדגם החדש יש שרשרת ולא רצועה.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב 2008 שווקו שני דגמים

עודדשם כותב "קלסיק 2007"

וגם אני כותב על אותו הדגם רק שנת יצור שרשום בישראל 2008 (במערכות המיחשוב של החברה לפי מספר שילדה אפילו רשום שנת יצור 2007) אני לא כותב על הדור החדש של 2008.

בספר התחזוקה של הרכב הזה מופיעים רק מצתים רגילים, בשביל זה נראה לי שבאחד הטיפולים, שכולם היו במוסך היבואן, שמו שם אירידיום כדי להרוויח יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1696 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...