Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תוכנת ניהול מנוע - פיג'ו 208

eliya123
שימו לב! השרשור הזה בן 1546 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

פיג'ו 208 1.2 ליטר טורבו אוטומטית, 110 כ"ס, שנתון 2017 גרסאת Access.

ניתן לעשות עדכון לתוכנת ניהול המנוע על מנת להוסיף כמה סוסים לעגלה?

מה הסיכונים? איך עושים זאת והיכן? כמה עולה? מתנגש עם אחריות\ביטוח?

אשמח אם תוכלו לפרט גם דברים שלא עלה בדעתי לשאול

תודה חברים ושבוע מוצלח לכולם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בס"ד

צריך לבדוק מול סדנאות שיפורים בארץ, לגבי תוכנה לרכב ואם כן, אז זה יתן לך כמה סוסים טובים.

אחריות חברה תרד אוטומטית(יותר נכון, במידה והם יגלו), הביטוח?, אין לו דרך לדעת מה המצב אצלך.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

אני קם כל בוקר בשביל הילדים, בלעדיהם הייתי קם בצהריים...:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה!

מה לגבי סיכונים מכאניים ברכב? יצוצו בעיות?

שאלתי בעל סדנא כזו, הוא אמר ובמידה והרכב בשנתון שלי מתאים לפרוטוקול (מישהוא יודע מה זה?), יתווספו עוד 35 סוסים (145 סה"כ). נשמע לכם הגיוני?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בס"ד

לגבי סיכונים, אם מדובר בסדנה מוכרת, לא אמורה להיות בעיה ואם זה קאסטום אז בכלל(כמובן, במידה והטיונר מקצועי).

לגבי התוספת, זה הגיוני ביותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגיוני שיעלה ל145. מה שכן, אל תשכח שהיצרן לא סתם הגביל את ההספק, כנראה שרכיבים כמו ציריות, צמיגים, גיר וכדומה מותאמים להספק שיצא מהיצרן, ולא להספק מוגבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה קאסטום וטיונר ?

ולגבי הבלאי המוגבר, זו בעיה מוכרת במעדכני התוכנה למיניהם או שבאופן כללי אין ממה לחשוש?

יש כאן מישהוא שהתנסה עם זה בעבר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בס"ד

קאסטום, הכוונה לכך שהטיונר שזה בעצם הבחור, שעובד מול המחשב שעובר על כל הפרמטרים שקשורים לעניין ומכוון בהתאם (כמו עבודת יד), שלא כמו תוכנת מדף, שזה משהו יותר כללי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקנו אותי אם אני טועה אבל אני חושב שהמנוע הזה מגיע גם בגרסת 130 כס רק עם גיר ידני 6 הילוכים /אוטו 8 הילוכים בדגמים שונים של PSA?

השאלה אם המנוע גם עם שינויים או רק תוכנה?

HONDA JAZZ 2016

2017 סיטרואן קקטוס אדומה-נמכרה

2020 308 גיטי 😎

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה אותו מנוע סביר להניח שהשינויים בסך הכל בתוכנה (כמו שאצלי יש יותר סוסים מרכסים אחרים עם אותו מנוע בדיוק) מעבר לכך בגרסה מחוזקת כנראה יד גם חלקים שונים שאינם דומים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקנו אותי אם אני טועה אבל אני חושב שהמנוע הזה מגיע גם בגרסת 130 כס רק עם גיר ידני 6 הילוכים /אוטו 8 הילוכים בדגמים שונים של PSA?

השאלה אם המנוע גם עם שינויים או רק תוכנה?

מגיע גם בגרסת 155 כ"ס ,סטוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1546 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...