Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פולקסווגן פולו 2013, צינור משוחרר

lidorkalfa
שימו לב! השרשור הזה בן 1695 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי שלום :)

אחרי טיפול לרכב (פילטר אוויר, שמן וכו' וכו') + החלפת תושבת מנוע ימנית,

הרכב התחיל לנסוע הרבה יותר חלק אבל משום מה התחיל להשמיע רעשים של מנוע דיזל

בסל"ד נמוך.

מפה לשם מסתבר שיש צינור משוחרר במכלול של הפילטר אוויר (תסלחו לי, ההבנה שלי שואפת ל0),

ייתכן שזה הגורם לרעש?

WhatsApp Image 2019-08-31 at 14.25.03.jpeg

WhatsApp Image 2019-08-31 at 14.25.03(1).jpeg

במוסך אמרו לי שיש להם דבק שמדביק את זה וזה אמור לסדר את העניין,

הגיוני?

אגב, נסעתי ככה באזור ה10K ק"מ אני חושב,

זה לא הפריע לנהיגה בשום צורה - נטו רעש.

רב תודות לעונים :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן הצינור הזה גורם לרעשים לא נעימים , הצינור פולט אדי פליטה רעילים ביותר שלא נשרפו ומחזיר אותם בחזרה ליניקה על מנת שלא יפלטו לאוויר הפתוח ובסופו של דבר ישרפו בממיר הקטליטי ויצאו מהאגזוז .אחת התופעות הנפוצות היא ריח גזים בתא הנוסעים כאשר המזגן על סירקולציה חיצונית (מאוד לא בריא ) . אכן ניתן לתקן עם דבק מקצועי בקלות .

Me-Golf GTI MK6 Premium+Passat 1.8T, my wife-Passat 2.0, my mom-Passat 2.0, my brother-Polo 16V & my sister Polo 1.4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן הצינור הזה גורם לרעשים לא נעימים , הצינור פולט אדי פליטה רעילים ביותר שלא נשרפו ומחזיר אותם בחזרה ליניקה על מנת שלא יפלטו לאוויר הפתוח ובסופו של דבר ישרפו בממיר הקטליטי ויצאו מהאגזוז .אחת התופעות הנפוצות היא ריח גזים בתא הנוסעים כאשר המזגן על סירקולציה חיצונית (מאוד לא בריא ) . אכן ניתן לתקן עם דבק מקצועי בקלות .

תודה רבה על התשובה המפורטת :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף דבק לא יחזיק זמן צריך בסוף צינור חדש וצריכת הדלק שלך תעלה פלאים אם זה יהיה פתוח וגם יהיה מצב לרעידות בסרק ופספוסי הצתה - צינור נשם הוא חלק ממערכת הואקום.

הזול עולה ביוקר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שאמר יאני, עדיף להחליף את הצינור. אפשר כמובן לנסות להדביק את הפיה עם אפוקסי רק שאני בספק שזה יחזיק לאורך זמן במקום הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשמטפלים בואגית קשישה חייב לשים לב ולנקוט משנה זהירות בנוגע פתיחת תיבת מסנן האוויר ללא פירוק המחבר שלה מהצינור. חשוב לא למשוך את צינורות הואקום - הם פריכים מאוד גם כאשר מנקים מצערת חייב לדעת מהיכן לנסות לנתק - ולא מהצינור יניקה. צינור כזה לחלק מן הדגמים עולה יותר מאלף ומאתיים ש"ח והחליפיים פשוט לא עושים את העבודה כמו שצירך. חשוב לשים לב.

הזול עולה ביוקר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1695 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...