Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מספר שאלות טכניות אוודי A1 2011

avi.nissan
שימו לב! השרשור הזה בן 1671 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שבת שלום לכל חברי הפורום , ברשותי 2011 AUDI A1 דגם מנוע 1.4 cax 122HP סטוק.

לרכב הנל תואמים פלאגים מדגם NGK PZFR6R האם גם בוש FR6HI332 תואם ? ומה עדיף לאקלים החם ? ובכלל מה ההבדל ביניהם ואיזה יותר טוב ?

אשמח לקבל מידת הידוק (NM) לפלאגים ולאגן שמן מנוע ?

איזה שמן מנוע עדיף קסטרול אדג הצהוב או מוטול 8100 X-clean c3 ? שניהם 5-40 כמובן.

מה הוא השמן גיר (DSG7) המקורי של החברה? ידוע לי שהשמן הינו מיניראלי הכוונה שלי מי הוא היצרן ומה הצמיגות והאם אני יכול להשיג את אותו השמן בחנות חלפים ללא הסמלים?

מה כמות השמן בעת החלפה ומה כמות השמן לגיר ריק לחלוטין ( לאחר הפרדה של 2 הלחיים לדוגמא )

האם ברכב הנ"ל שימוש בדלק 98 גורע ? (אל תזכירו כסף)

האם מישהו מחברי הפורום יכול לשתף בחוויה של שיפור מנוע CAX 122HP ? כגון הפגנת אמינות לאחר צריבת תוכנה כלשהי ודגשים מיוחדים ?

Me-Golf GTI MK6 Premium+Passat 1.8T, my wife-Passat 2.0, my mom-Passat 2.0, my brother-Polo 16V & my sister Polo 1.4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גיר DQ200 (שמכונה לעיתים DSG7) הוא גיר יבש בו לא צריך ולא ניתן להחליף שמן.

לא ביקשתי לדעת האם הגיר הוא DQ200 ולידיתך הגיר הוא לא יבש אלא הקלאץ ולכן יש בו שמן כמו בכל מקום עם גלגלי שיניים , וכן ניתן להחליף בו שמן ואפילו יש ריקול של היצרן שקרא לאלפי מכוניות למוסכי החברה בכדאי להחליף את השמן מסנטטי למינראלי בעקבות כשלים שנגרמו בשל המגע במעגלים חשמליים של המוח גיר ומכוניות שעלו באש.

מחכה לתגובות המומחים ......

Me-Golf GTI MK6 Premium+Passat 1.8T, my wife-Passat 2.0, my mom-Passat 2.0, my brother-Polo 16V & my sister Polo 1.4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המוח גיר לא קשור לשמן גיר בגיר הזה, אלו שני מעגלים מופרדים.

הגיר המכני שפועל כמו גיר ידני, יש בתוכו שמן גיר ידני, שלא מחליפים אותו למרות שניתן תיאורטית יש לו בורג ריקון ומילוי ובדיקה.

במכטרוניקס לא מחליפים שמן באופן יזום, זו מערכת סגורה שכל מה שיש שם אלו לחצי שמן להפעלת המנגנון.

כדי לעשות החלפת שמן במכטרוניקס יש לבצע כמו בסרטון המצורף. אין שמן חליפי לזה שאני ראיתי בחנויות.

תסתכל בקישורים מטה יש פה פרטים שיעזרו לך. וגם קישור PDF מהיצרן.

http://www.furitech.com.au/index.php/volkswagen-0am-dsg-7-speed-dual-clutch-gearbox-oil-filling-procdure/

http://mrtn.m4ti.net/mk5/Jetta%20&%20Golf%20Variant/Workshop%20Manuals/Power%20Transmission/7-speed%20dual%20clutch%20gearbox%200AM.pdf

https://maktrans.net/remont-akpp/dsg-7

עריכה אחרונה על ידי יאני

הזול עולה ביוקר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנוע CAXA מנוע אמין וטוב, גם לאחר שדרוג לסטייג' אחד לא ידוע על תקלות או בלאי גבוה מאוד, לא מניסיון שלי אישית, אלא של מישהו שרואה כאלה כל יום במוסך.

יש לי אוקטביה 2012 במשפחה המורחבת שאני מטפל בה עם תשלובת כזו של מנוע CAX וגיר 7 DSG, לדעתי ולדעתם של המון מקצוענים בתחום, זהו אחד המנועים הטובים ביותר בדור הרכבים הזה. הטיפ היחידי שיתנו לך ובצדק, זה לקצר מרווחי החלפת שמנים ומסננים אם אתה צורב תוכנה, לחצי מהאינטרוול הרגיל.

הזול עולה ביוקר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1671 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...