Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

על מה כדאי להתפשר

Ron.cohen13
שימו לב! השרשור הזה בן 1696 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני במשך כמעט חצי שנה מחפש רכב

קצת רקע עלי

אני איש קבע, משכורת מספיק בשביל להחזיק רכב

אחרי הרבה חיפושים החלטתי ללכת על רנו קליאו 0.9 טורבו, ידנית בלבד

במשך תקופה ארוכה חיפשתי את הרכב המושלם, יד 1 בלבד לא יותר מ50 אלף ק"מ, ו2015 ומעלה.. התקציב עמד על 40 אמרתי שאני מוכן לעלות במקסימום עוד 10

ראיתי כמה אבל כל אחד ובעיותיו (חוץ מאחד שאולי פספסתי)

אחרי הרבה חיפושים כבר ראיתי שכמות המחירות של הרכב לא ממש עלתה בתקופה האחרונה, וכל הרכבים ביד 2 נקנו אז החלטתי להתפשר על משהו

השאלה היא כזאת, בהנחה והרכב תקין לגמרי

האם כדאי לתת עדיפות לשנתון, ליד, או לקמ

חשבתי שהיד הכי חשוב, אח"כ שנתון, ואז ק"מ

בהנחה וההפרשים לא ענקים ( כלומר לא יד 4, לא 100 אלף קמ, ולא שנתון 2013 למשל)

מה דעתכם?

ואם ההסתכלות לא נכונה אז מהי ההסתכלות הנכונה כדי שלא אוציא את כספי על טיפולים מיותרים / לא אצליח למכור אח"כ את הרכב כי זה גם חשוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 37
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לדעתי בתקציב שלך אין סיבה להתפשר יותר מדי, מה שכן אני מציע להמשיך לחפש בסבלנות.

קליאו חדשה כזאת עלתה 70 אלף ש"ח רוב הזמן ואם אני זוכר טוב אפילו היה מבצע אחד שהיא עלתה בו 65 אלף ש"ח.

לא רואה סיבה שלא תמצא אחת עם הנתונים שמתאימים לך באיזור ה-45-50 אלף ש"ח.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פותח השרשור , יש באתר יד2 פיג'ו 208 גם יד ראשונה וגם יד שניה , חלקן אפילו טורבו דיזל . יש מודעות במחירים של בין 35000 ל 50000 יש גם ביותר אבל תזכור שאלו מחירים לפני מיקוח ומו"מ . חלק מהמדעות מתייחסות לדגם המפואר . אם הייתי אתה הייתי מכניס גם אותן למשוואה במקום להנעל רק על הקליאו . לשיקולך .

Casper כתב: "היום יום שני בשבוע. זהו יום הרביעי במספרו שלא נגעתי באוטו.ורק מהמחשבה הזאת עולה אצלי לחץ דם.נראה לי שאלך להחליף ריחן." :roflmao: 30.1.2006 פורום VAG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פותח השרשור , יש באתר יד2 פיג'ו 208 גם יד ראשונה וגם יד שניה , חלקן אפילו טורבו דיזל . יש מודעות במחירים של בין 35000 ל 50000 יש גם ביותר אבל תזכור שאלו מחירים לפני מיקוח ומו"מ . חלק מהמדעות מתייחסות לדגם המפואר . אם הייתי אתה הייתי מכניס גם אותן למשוואה במקום להנעל רק על הקליאו . לשיקולך .

אכן אתה צודק, הפיג'ו חלק מהשיקול ולא פוסל אותם אלא אף שאני אוהב את המראה של הקליאו, הבעיה שביד 2 לא מצאתי את הפיג'ו 208 ידנית כמובן, בדגם activ , דרך אגב לכולם זה מנועי טורבו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קליאו חדשה כזאת עלתה 70 אלף ש"ח רוב הזמן ואם אני זוכר טוב אפילו היה מבצע אחד שהיא עלתה בו 65 אלף ש"ח.

אני ממשיך לחפש, פשוט אף אחד לא מפרסם והסבלנות שלי אוזלת, אני אצטרך בתקופה הקרובה רכב לעיתים תכופות יותר. והחשק לאופנוע רק גובר ( זה היה קנית רכב על עזרה מההורים במקום אופנוע)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי כדאי להמתין לפחות עד החגים ולחפש 208 דיזל. אפשר להשכיר רכב לחודש בזמן הזה, זו לא מילה גסה. רכב לא רוכשים בלחץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המבצע של ה 65 היה מאוד נקודתי וקצר ונועד לחסל את המלאי שנשאר לקראת הדגם הבא (והמלאי אכן התחסל במהירות) ככה שאף אחד מהמוכרים לא יתייחס למבצע הזה כנקודת ייחוס נורמלית למחיר של הרכב.

70 לעומת זאת הוא אכן המחיר שהיה לאורך רוב הזמן עבור קליאו ידנית חדשה, אני גם חושב שב 50 אין סיבה שהוא יתפשר על משהו במיוחד, אם מישהו דורש מחיר מוגזם על רכב עם נתונים טובים (נגיד 60+) אז תן לו להתייבש עם הרכב.

ובעיקר תפתח סבלנות, זה לא רכב נדיר במיוחד ואני מאמין שבסוף יעלה הרכב שאתה מחכה לו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשיתי חיפוש באתר יד2 על 208 ידנית . התוצאות שעלו בחיפוש היו דגם access או active בנזין 1200 סמק בלי טורבו . או ידנית טורבו דיזל . ב access לא הייתי נוגע כי האבזור נראה לי עלוב, אבל אם מה שמעניין אותך זה רכב טוב בתקציב נמוך אז שתי האחרות טובות מאד , הדיזל גם חסכונית מאד . אנחנו מתניידים עם רנו קדאגר דיזל מהעבודה של אשתי . צריכת דלק אמיתית עם מזגן קבוע ברכב עומדת על ליטר ל 16.5 קמ .

בטוח שרכב קטן וקל כמו ה 208 נוסע יותר קמ על ליטר סולר.

Casper כתב: "היום יום שני בשבוע. זהו יום הרביעי במספרו שלא נגעתי באוטו.ורק מהמחשבה הזאת עולה אצלי לחץ דם.נראה לי שאלך להחליף ריחן." :roflmao: 30.1.2006 פורום VAG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה208 דיזל מגיעה גפ ל1 ל30 צריכה אמיתית

ביום יום 1 ל25 לא מילה גסה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי כדאי להמתין לפחות עד החגים ולחפש 208 דיזל. אפשר להשכיר רכב לחודש בזמן הזה, זו לא מילה גסה. רכב לא רוכשים בלחץ.

אני אוכל לסדר עוד קצת בלי רכב, הבעיה שזה לא בהכרח עד החגים

נכון לא קונים בלחץ, אבל חמישה חודשים מעיד על זה שאני דיי סבלני

המבצע של ה 65 היה מאוד נקודתי וקצר ונועד לחסל את המלאי שנשאר לקראת הדגם הבא (והמלאי אכן התחסל במהירות) ככה שאף אחד מהמוכרים לא יתייחס למבצע הזה כנקודת ייחוס נורמלית למחיר של הרכב.

70 לעומת זאת הוא אכן המחיר שהיה לאורך רוב הזמן עבור קליאו ידנית חדשה, אני גם חושב שב 50 אין סיבה שהוא יתפשר על משהו במיוחד, אם מישהו דורש מחיר מוגזם על רכב עם נתונים טובים (נגיד 60+) אז תן לו להתייבש עם הרכב.

ובעיקר תפתח סבלנות, זה לא רכב נדיר במיוחד ואני מאמין שבסוף יעלה הרכב שאתה מחכה לו.

האם לדעתך רכב עם 60 אלף ק"מ במחיר נורמלי יכול להיות רכב טוב במידה והוא שמור? זה לא הרבה מידי ק"מ?

כמובן שלא אקנה, אם המחיר מאוד יקר. זה לא עיינין של חיים ומוות

יש לך מושג על מבצע לאנשי חבר?

ואם אתה יודע מתי מגיע הדגם החדש?

עשיתי חיפוש באתר יד2 על 208 ידנית . התוצאות שעלו בחיפוש היו דגם access או active בנזין 1200 סמק בלי טורבו . או ידנית טורבו דיזל . ב access לא הייתי נוגע כי האבזור נראה לי עלוב, אבל אם מה שמעניין אותך זה רכב טוב בתקציב נמוך אז שתי האחרות טובות מאד , הדיזל גם חסכונית מאד . אנחנו מתניידים עם רנו קדאגר דיזל מהעבודה של אשתי . צריכת דלק אמיתית עם מזגן קבוע ברכב עומדת על ליטר ל 16.5 קמ .

בטוח שרכב קטן וקל כמו ה 208 נוסע יותר קמ על ליטר סולר.

אני לא ממש בקיא בדגמים אם תוכל רגע לתת לי את הפירוט שלהם

אני גם לא ראיתי 1200 טורבו, חשבתי יש בלי טורבו

וכן האבזור חשוב לי אני לא רוצה את האקסס

והאם הדיזל זה רק אוטומט או שיש גם ידנית?

ה208 דיזל מגיעה גפ ל1 ל30 צריכה אמיתית

ביום יום 1 ל25 לא מילה גסה.

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדיזל היא רק ידנית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדיזל היא רק ידנית.

כן ראיתי, תודה רבה! אופציה באמת טובה שלא ידעתי עליה

דרך אגב מה ההבדל ביינה לבין הבנזין? חוץ מכוח סוס ותאוצה שראיתי שיותר מהירה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

208 ידנית הגיע עם מנוע 1.2 אטמוספרי חלש יותר מאשר הדיזל.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היו גם 1.6 אטמוספריות, לדעתי נמכרו ממש מעט.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין שבאתרי החדשות בזמנו לא פירסמו על הגירסה הזאת.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1696 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...