Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גרניק מומלץ לשטיפת מרפסת

dany
שימו לב! השרשור הזה בן 1695 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים,

יש לנו מרפסת 26 מ"ר, מקורה כחצי משטחה.

נשבר לי הגב לשטוף עם צינור מים את כל הלכלוך הקשה, כמו כן כל האיזור בבנייה ולכן כמות הלכלוך מטורפת.

חשבתי על גרניק בסיסי ביותר שישמש לשטיפת המרפסת בלבד ( אין לי אופציה לשטוף את הרכב אתו כרגע).

האם לדעתכם הדגמים הבאים יעשו את העבודה?

https://www.moseri.co.il/items/977275?gclid=CjwKCAjwkqPrBRA3EiwAKdtwk7SZAzn7wmvFT11J6f76swdB9fjCLyEeOzHDcMtG7MUVuAtWKTeaAhoCOxAQAvD_BwE

https://www.mmsr.co.il/items/2440533?gclid=CjwKCAjwkqPrBRA3EiwAKdtwkziQx34MUtXBNkdRCGUlI1yv9XBc-lwcVwD16EPgPhK9V1tnOrPFLxoCxWcQAvD_BwE

תקציב בערך 400 שקל +-, אשמח להמלצה מניסיון.

תודה מראש.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

HU:PIONEER 5850MP,COMP:RAINBOW DREAM LINE SLX265,AMP1:JBL 75.4,AMP2:BAZOOKA ELA60.2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 44
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בתקציב הזה ממליץ לך על יד שניה, תקבל מכשיר יותר רציני

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקראשר הקטן הזה הוא קראשר רק בשם.

היה לי כזה שנקנה לפני 6 שנים. עבד קשה מאוד. אחרי 5 שנים התפגר. קניתי שוב את אותו הדגם. זה אותו הדגם בשם. בפועל עשו כמה "שיפורים". אחרי 3 חודשים ושימוש מינורי, הלך מנוע. הוחלף באחריות.

לשטיפת מרפסת, 110 בר מספיק טוב. יש לו פיה טורבו ממש חזקה. כשאני שוטף איתה את הרכב מבוץ, אני נזהר ולא מקרב אותה מדי.

לגבי הבוש, לא מכיר.

קח בחשבון, איזה שלא תקנה, אני ממליץ להחליף צינור לכזה של 10 מטר. הצינור המקורי 3 מטר מאוד לא נוח.

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk

"יושב לי כאן ומחכה לך, כמו עורב על עץ. ולא חבל לך על תפוח, שנפל והתפוצץ. הרחוב ריק, הלילה קר הגשם כבר שטף את כולי. אני יבש כמו מדבר, הרסת אותי שברת לי את הכלי." (תמוז)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שני הדגמים האלה קרצו לי כי ניתנים לנשיאה בקלות ולא תופסים מקום,

יש מכשירים אחרים מומלצים בתקציב שלי וכאלה קומפקטיים?

HU:PIONEER 5850MP,COMP:RAINBOW DREAM LINE SLX265,AMP1:JBL 75.4,AMP2:BAZOOKA ELA60.2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לשטיפת רצפת מרפסת, לחץ חזק יכול לפרק ולהעיף את הרובה בין המרצפות.מה רע בצינור על גלגלת ורכישת פיית זרנוק איכותית?

בעלים גאה :inlove: של פיאט 124 ספיידר 1800.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כרגע אני עם צינור בעל ראש 5 מצבים, אף אחד מהמצבים לא מספיק חזק כדאי לנקות כמו שצריך את כל הלכלוך.

אני מתכנן לישם רובה אפוקסית בקרוב שאמורה להיות סופר עמידה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש את ה-Karcher K2 כבר איזה 7 שנים, עדיין עובד יופי, בבית שמש היה עובד קשה מאוד בערך 4 שנים לפחות פעם בשבוע לניקוי גינה מרוצפת (לא 26 מ"ר אלא בערך 50), בפתח תקווה שנתיים וחצי עבד אחת לשבועיים בערך, ב-8 חודשים האחרונים בראש העין הוא מאוחסן, פשוט לא היה צורך בו, גם יש לי הרבה פחות שטח מרוצף, וגם הוא נשטף הרבה יותר בקלות.

הערכה שאני קניתי עלתה קצת מעל 400 שקל והגיעה רק עם הראש שנראה כמו חץ, תלוי במבנה של המרפסת שלך, אותי סיפק ה-4 מטר צינור מים לאקדח.

חיבור החשמל אבל לא הספיק לי, ותמיד זה היה מחובר למאריך תוף שישב באיזה מקום גבוה.

מה שכן תתעלם מההמלצה לפרק כל פעם את חיבור ההברגה בין הגרניק לאקדח, עשיתי, הקפדתי, אחרי שנתיים הלכה ההברגה (למזלי בצד הצינור), קפצתי עם הגרניק ליבואן בפתח תקווה, ואחרי 20 דקות יצאתי משם עם צינור חדש שעלה בערך 100 שקל, מאז לא פירקתי את חיבור ההברגה.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מתכנן לישם רובה אפוקסית בקרוב שאמורה להיות סופר עמידה.

יכול לשתף למה?

לרובה אפוקסי יש יתרונות, אבל גם חסרונות (בנוסף למחיר).

אצלי באוטו, יש חצי סיבוב...ששומעים רדיו בלי המצבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול לשתף למה?

לרובה אפוקסי יש יתרונות, אבל גם חסרונות (בנוסף למחיר).

הקבלן יישם רובה זבל שמתפוררת,נסדקת ונשטפת במים.

להבנתי רובה אפוקסית מיועדת במיוחד לאיזורים חיצוניים שחשופים לתנאי מזג אוויר קיצוניים כמו מים\שמש וכו.

שמעתי שהחיסרון היחיד שלה הוא בקושי היישום, לא משהו ששיפוצניק טוב לא יוכל לעשות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רובה אפוקסית מיועדת למקומות שחשופים לחומרים כימיים (כלור בבריכות וכד') והיא עמידה יוצר בשחיקה מכאנית.

הרובה ה"אקרילית" ( שמבוססת במציאות על צמנט ומקבלת גמישות מתוסף האקריל) דווקא עמידה יותר בפני התפוררות מהדו-רכיבית.

הסיבות שרובה מתפוררת, עשויות להיות שימוש ברובה מסוג נחות (כמו שציינת) יישום כושל, או פוגות (מרווחים) לא נכונים ולא תקניים בין האריחים.

ביישום נכון, הרובה (והפוגה, בהתאמה) יהיו לפחות 3 מ"מ, והחדירה תהיה לפחות לשני-שליש מעומק האריח (בבדיקות מכון התקנים עושים בדיקה חודרת במקום רנדומלי ומוודאים זאת).

אין סיבה שרובה "אקרילית" שיושמה היטב תתפורר במרפסת ישראלית סטנדרטית, ומאידך, אין שום בטחון שרובה "אפוקסית" שתיושם ברשלנות לא תתפורר במהרה.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש את ה-Karcher K2 כבר איזה 7 שנים, עדיין עובד יופ.

אני מניח לפי המחיר שזה אותו אחד שמוצמד לו התואר "קומפקט", או שיש לו איזו גרסת "פרו" יותר שווה?

השתמשת בו גם לניקוי הרכב? איך הוא במשימה הזו?

יש אופציה לרכוש אותו בחנות כלי העבודה הקרובה לביתי (הלב"יץ ברוך...) ב350 שקל.

נראה לי סכום הוגן לגמרי, אם הוא כמו שאתה מתאר...

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...