Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החלפת מערכת ברכב

dorsht
שימו לב! השרשור הזה בן 1636 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

NEX הם מכשירים אמריקאים. לא תמצא אותם בארץ/אירופה.

סדרות דומות ממוספרות אחרת אם קיימות.

ראה למשל: https://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?678944

תודה,

אחפש באמאזון אירופאי כלשהו (גרמניה, אנגליה וכו').

אני רואה שיש את ה-Pioneer AVH-A7100BT ויש את ה-Pioneer AVH-Z7200DAB. נראה שה-7200 עדיף, כי ה-7100 ככל הנראה לא תומך באנדרואיד אוטו.

עריכה אחרונה על ידי dorsht

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

חג שמח ושנה טובה.

אחרי נבירות רבות ברשת, מצאתי את הדגם הבא שיוכל להתאים לי, כנראה:

Pioneer SPH-EVO62DAB-UNI

מצד אחד מותג ידוע, תומך בכל מה שאני צריך, מצד שני דומה מבחינת המסך למותגים הסיניים ומאפשר לי יותר פלקסיביות.

זה דגם די חדש, מישהו אולי התנסה, שמע, קרא ביקורת או מכיר?

ההפרש במחיר בינו לבין ה-AVH-Z7200DAB לא גדול, עד כדי לא קיים, כך ששתי האופציות יכולות להתאים.

היתרון שאת ה-7200DAB אני יכול לרכוש מאמאזון איטליה עם תשלום מראש עבור מיסים ומע"מ ויהיה לי פחות כאב ראש. את ה-EVO62DAB-UNI אני צריך להזמין מאיזה אתר גרמני ששולח לארץ, ואז לשלם את המיסים והמע"מ בעצמי בארץ (וסביר להניח שחברת השליחויות תיקח עוד איזו עמלה וכמובן שאין אחריות אמאזון).

אגב, מישהו יודע כמה מע"מ ומכס אצטרך לשלם (באחוזים) על מולטימדיה שאזמין מחו"ל?

תודה.

עריכה אחרונה על ידי dorsht

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו? משהו?

מחפש משהו שיעבוד טוב עם אנדרואיד אוטו בעיקר. מעדיף להשקיע כמובן כמה שפחות, אבל לא רוצה לקחת מוצר שלא יעשה את העבודה כמו שצריך.

לגביי הדגם Pioneer SPH-EVO62DAB-UNI, אותו אוכל לרכוש ב-2500-2600₪ בערך. את ה-AVH-Z7200DAB אוכל לרכוש ב-2100₪ בערך. בשני המקרים כולל משלוח, מיסים וכו'.

האם יש דגם אחר מומלץ?

אם לא, מי משני הדגמים שמצאתי מומלץ יותר ולמה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי ניסיון עם אף אחת מהאופציות שציינת, אך אנסה לעזור בכל זאת.

מקריאה של הפרטים הטכניים של שתי יחידות הראש, נראה שההבדל המהותי בניהן הוא שהיחידה היקרה (AVH-EVO62DAB-UNI) יותר היא גם עצמאית יותר.

כלומר, האפליקציות כמו ספוטיפיי או וויז, לא תלויות במכשיר שמחובר אל המערכת. *אני לא בטוח שזה נכון, אני מסתמך על הדרך בה זה כתוב באתר של פיוניר.

בנוסף לזה. ה - 27200DAB, מוגדרת כ 1Din והמסך נשלף מתוכו, בעוד שהיחידה השנייה מוגדרת כמודולארית.

כנראה שזה אומר שהיא תשב יפה בשתי התצורות.

בנוסף, במערכת היקרה יותר, הטכנולגיה של מסך המגע שונה (Touchscreen), וכנראה פחות מעצבנת מאשר ביחידה הזולה יותר, ואם זה חשוב לך, היחידה היקרה יותר תומכת בחיבור שני טלפונים בבלוטוט' בו"ז (שזה לא כל כך רלוונטי אם אחד מהמכשירים יחובר בכבל).

מקווה שהצלחתי לעזור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה,

לגביי הספוטיפיי והוויז קצת מוזר לי, הרי המערכת לא רצה על אנדרואיד ואין לה מקום ייעודי לסים.

לגביי הטכנולוגיה של המסך - ה-7200 עם מסך רזיסטיב, אבל לא ראיתי תיעוד באתר של פיוניר שיש ב-AVH-EVO62DAB-UNI מסך קפסיטיב. אני מפספס משהו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני לא ראיתי ציון מיוחד שמדובר בקפסיטיב (כי פיוניר מעדיפים Specs שיווקיים על פני כאלה שבאמת עוזרים), אבל -כמו עם ה Spotify והוויז, אני מסתמך על זה שהם לא ציינו שהוא רזיסטיב, בדיוק כמו שהם לא ציינו שנדרש מכשיר מחובר ב 62DAB בעוד שב 7200 הם ציינו זאת במפורש.

בגלל זה גם כתבתי לך לקחת את הדברים שכתבתי בהודעה מעל בעירבון מוגבל.

אולי פנייה לשירות הלקוחות שלהם תעור להבהיר את העניין הזה כמו שצריך.

אגב, אתה בטוח ששימוש ב 2 Din דורש ויתור על פתחי המזגן?

עריכה:

את הקיט הזה ראית?

עריכה אחרונה על ידי XVSTI
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסברים על התקנה של SPH-EVO62DAB בפיג'ו 208 במקום 1 DIN

תקנה מסך נשלף סיני עם אנדרואיד, יהיה גם זול וגם כל האפליקציות

[video=youtube_share;zAIawj3e6l8]

אייל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני לא ראיתי ציון מיוחד שמדובר בקפסיטיב (כי פיוניר מעדיפים Specs שיווקיים על פני כאלה שבאמת עוזרים), אבל -כמו עם ה Spotify והוויז, אני מסתמך על זה שהם לא ציינו שהוא רזיסטיב, בדיוק כמו שהם לא ציינו שנדרש מכשיר מחובר ב 62DAB בעוד שב 7200 הם ציינו זאת במפורש.

בגלל זה גם כתבתי לך לקחת את הדברים שכתבתי בהודעה מעל בעירבון מוגבל.

אולי פנייה לשירות הלקוחות שלהם תעור להבהיר את העניין הזה כמו שצריך.

אגב, אתה בטוח ששימוש ב 2 Din דורש ויתור על פתחי המזגן?

עריכה:

את הקיט הזה ראית?

תודה שוב.

ניסיתי לחפור קצת גם בקבצי ה-PDF שלהם ולא מצאתי אזכור במפרט איזה סוג מסך יש שם.

כן, אני מכיר את הקיט הזה, הוא לא דורש ויתור על פתחי המזגן אבל הוא דורש חיתוך של תריסי המזגן הקיימים וזה הליך בלתי הפיך.

הסברים על התקנה של SPH-EVO62DAB בפיג'ו 208 במקום 1 DIN

תקנה מסך נשלף סיני עם אנדרואיד, יהיה גם זול וגם כל האפליקציות

[video=youtube_share;zAIawj3e6l8]

תודה,

עקרונית אני יכול להשקיע גם במערכת של מותג, לא מחפש להשתגע אבל כן יכול להשקיע אם יש הבדל משמעותי באיכות המערכת מבחינת סאונד או מבחינת שימוש ואמינות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניסיתי לחפש פתחי מזגן לפיאט שלך לפי מק"ט, או משהו בסגנון הזה, לראות כמה "יעלה" לך ניסוי של חיתוך תריסי המזגן, אבל לא הצלחתי למצוא קטלוג חלקים נורמלי.

כנראה שעדיף באמת להיצמד ליחדות ראש 1din וזהו.

לגבי אמינות המערכות הסיניות וכו', זה סוג של דיון שלא יגמר.

הניסיון שלי, עם כמה סוגים של כאלה הוא, שזה פשוט לא שווה את זה.

אלה יחידות ראש 'חד פעמיות'.

הן מגיעות עם גירסה מסויימת של אנדרואיד שלאחר כמה שנים כבר לא עדכניות, ואז כל העניין של עדכון / התקנת אפליקציות, יורד לטימיון.

ובסופו של דבר, מה שאתה באמת תעשה איתן, הוא הזרמה של שירים דרך בלוטוט' (כי הנייד מחובר גם כך בשביל שיחות).

וזה בלי לדבר על זמן העליה הממושך שלהן בהשוואה למידיות כמעט של יחידות הראש הרגילות (של פיוניר ושות').

במקרה שלי עם Joying, שהוא אולי לא מייצג, המערכת (שנקנתה ביותר מאלף שקלים), הגיעה עם באגים למן ההתחלה, שחלקם ברמה שהפכה אותה ללא שמישה בעבורי, למשל:

רק אחרי הקנייה המוכר נזכר לומר לי שחיבור למסכים חיצוניים לא באמת עובד (משהו שגם ככה לא התכוונתי להשתמש בו, אז לא ביטלתי את הקניה באותו הזמן).

לא ניתן היה לחבר מגבר ולהשתמש במגבר הפנימי בו"ז.

אפשרויות החיתוך של הרמקולים ו/או הכיוונון לא היו נגישים בכלל והיה בלתי אפשרי לכוון HPF /LPF. (פשוט בקושי שמעו הבדל).

ועוד כמה דברים מעצבנים ששפשוט גרמו לי לבסוף לזרוק אותה ולהחליפה במערכת רגילה של פיוניר (ללא קארפליי / אנדרואיד אוטו).

במערכת אחרת שהיה לי נסיון איתה, לקח לה יותר מדקה להגיע למצב שהיא עולה וניתן לשמוע שירים מתוך הסלולרי (יש מצב שזה אפילו לכיוון ה - 3 דקות, לא באמת עמדתי עם סטופר, אבל זה הרבה יותר מדי זמן).

להגנתה של ה Joying יאמר, שהיא עלתה הרבה יותר מהר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש דברים שלא יפריעו לי, כמו זה שחיבור מסכים חיצוניים לא עובד או שאי אפשר לחבר מגבר ולהשתמש גם במגבר הפנימי, אבל זה שהכיוונים לא עובדים כראוי זה לא טוב, זה דיל ברייקר בוודאות מבחינתי. כנ"ל לגביי זמן הדלקה.

מעדיף לקנות סתם סינגל דין פשוט עם בלוטות' ו-USB, שישמע טוב מאשר מערכת כזאת שהכיולים שלה לא שווים שום דבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע, מאוד יכול להיות שהמקרה שלי לא מייצג, ושהיחידות החדשות יותר הרבה יותר טובות, אבל QA שיבטיח לך שכל פונקציה תעבוד כמו שצריך אתה לא תמצא בשום מערכת אנדרואיד, פשוט כי הן לא מיוצרות על בסיס זה.

צריך לחכות למישהו עם ניסיון אמיתי עם יחידת אנדרואיד מהדור החדש.

בכל מקרה, מבחינתי, מבוסס אנדרואיד, אם אתה מחפש משהו שהוא מעבר לצעצוע (מבחינת איכות שמע / כיוונון ו/או מהירות) זו לא הכתובת.

אני אנסה למצוא לך יחידת ראש 1 din זולה יותר.

הבעיה שההיצע מאוד מוגבל.

עריכה אחרונה על ידי XVSTI
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא חייב מערכת מבוססת אנדרואיד, מספיק לי אנדרואיד אוטו, רוצה שיהיה לי נוח עם וויז בעיקר ואולי להוסיף גם על הדרך מצלמת רוורס, אחרת לא הייתי הולך על הכיוון של מולטימדיה בכלל. כרגע אני חי טוב בלי מצלמת רוורס, הרכב קטן ומשתחל כמעט לכל מקום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק עכשיו קראתי שאת ה -62DAB אתה מזמין שלא דרך אמזון.

על מערכת מולטימדיה יש רק מע"מ.

(וכנראה עוד 100-200 שקלים לחברת השילוח - אני מנחש פה, לא באמת יודע).

העניין הוא שאני לא בטוח עד כמה אתה צריך את הפיצ'רים שה 62DAB מציעה על פני ה - 7200.

שלחת פניה לשירות הלקוחות?

לפחות שתוכל לעמוד על ההבדלים הטכניים ביניהם (טכנולוגית מסך וכו').

לגבי מולטימדיה אחרת, לא מצאתי משהו זול בהרבה מהאופציות שהצעת, וגם אם כן, זה דגם ישן שבדרך כלל לא קיים במלאי, או נמכר כמשומש.

(באיזור ה - 1700 שקלים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש אפשרות להזמין אותה דרך idgu.

שלחתי פניה לשירות הלקוחות, טרם חזרו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

XVSTI - קיבלתי תשובה מפיוניר (אין אפשרות לערוך):

1. כפי שחשבתי, האפליקציות כמו ספוטיפיי ו-Waze תלויות בסמארטפון.

2. סוג המסך הוא Clear Type touchscreen, לטענת הנציג שענה לי בפיוניר, מדובר בסוג מתקדם של מסך רזיסטיב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1636 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...