Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דוח תנועה - 815 סמל עבירה 7259

שימו לב! השרשור הזה בן 1694 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

250 ש״ח 0 נקודות.

במקום:

ב״ 20 ק״מ 14.5 מכיוון דרום״ - אני מנחש שזה כביש 20 14.5 ק״מ מכיוון דרום.

14.5 ק״מ מאיפה? איפה זה יוצא?

באזור 9 בבוקר.

לא נעצרתי ואין תמונה. סיירת האופנועים הגישה את זה.

יש לי 13 שנה רישיון וזאת העבירה הראשונה שלי (יש דוח חניה בר״ג (שכחתי להפעיל פנגו), מלפני 5 שנים לא יודע אם זה נחשב).

אפשר להמיר בהאזהרה?

יותר מעצבן שאני לא מבין איפה זה קרה.

עריכה אחרונה על ידי ykg
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסעיף הזה הוא צילום ע"י מצלמה טקטית - אי ציות לתמרור 815 (אי תנועה): אסור לעבור, לעצור או לחנות עליהם.

כביש 20 זה דרך איילון, מדרום הדרך מתחילה במחלף חולות, קצת דרומית לראשון לציון, 14.5 ק"מ משם זה יוצא +- מחלף לה גווארדיה, אתה יכול להגיש בקשה להמרה באזהרה (דו"ח חניה לא רלוונטי) דרך האתר.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסעיף הזה הוא צילום ע"י מצלמה טקטית - אי ציות לתמרור 815 (אי תנועה): אסור לעבור, לעצור או לחנות עליהם.

כביש 20 זה דרך איילון, מדרום הדרך מתחילה במחלף חולות, קצת דרומית לראשון לציון, 14.5 ק"מ משם זה יוצא +- מחלף לה גווארדיה, אתה יכול להגיש בקשה להמרה באזהרה (דו"ח חניה לא רלוונטי) דרך האתר.

המיקום הגיוני.

אני עולה באיילון השלום לעבודה.

אין צילום בדוח ומצוין שם של שוטר מיחידת האופנוענים. אני גם לא זוכר שיש שם מצלמה. יש אפשרות לראות צילום ללא משפט?

יש אי תנועה אחרי היציאה ללה גארדיה אולי חתכתי אותו כדי להספיק להכנס לנתיב הימני ביותר שעולה להשלום כי יש פקק וקשה להשתלב מאוחר יותר. מניח שאתם יודעים איך נראית עליה לדרך השלום בבוקר.

זה ממש מעצבן כי אני אדם נורמטיבי (עובד היי טק), שרק רוצה להגיע לעבודה. לא ניסיתי להרוויח שום דבר, לא ניסיתי לקצר פקק, לא ניסיתי לחנות חינם באדום לבן.

שווה לי לגשת למשפט על זה?

לגבי המרה לאזהרה, ראיתי שיש עבירות שאי אפשר להמיר וזאת מופיעה בהם..הבנתי נכון? אם אני ממיר באזהרה, נחשב שיש לי רקורד נקי לעתיד?

יותר חשוב לי הרישום שלי שיהיה נקי מאשר הכסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול לבקש לראות את הצילום, זה סעיף שאומר שחייבת להיות תמונה של העבירה, אפשר לבקש לראות אותה גם בלי משפט.

אבל אתה לא יכול לבקש את התמונה אחרי שהגשת בקשה להמרה באזהרה (כי עצם הבקשה זה הודאה בעבירה, ואז אין טעם לתמונה).

אם אכן חתכת את אי התנועה (וזה לא באמת ישנה למה) - אין לך טעם להישפט, בטח אם אתה עובד הייטק:

1. יש צילום, מניח שרואים בו יופי אותך נמצא על אי התנועה, אלא אם כן יש טעות כלשהי והדו"ח מיועד למישהו אחר, אתה תצא אשם.

2. השופט אינו כבול לקנס המקורי של 250 שקל, לא רואה שופט שאתה ניגש אליו על תיק כזה, עם עדות מצולמת שאתה מבצע את העבירה ונשאר עם קנס של 250 שקל, אתה תצא בהרבה יותר.

3. יום עבודה שלך יעלה יותר מ-250 שקל (בלי להכניס רגע לחישוב את הקנס החדש שתקבל).

אבל שוב, כל זה בהנחה שאכן ביצעת את העבירה.

יש עבירות שלא ניתן להמיר לאזהרה, לא יודע אם זו ספציפית מופיעה ברשימה, מדברים על זה שגם לאחרונה יש החמרה נוספת ולרוב לא ימירו באזהרה, וזה לא נחשב שיש לך רקורד נקי לעתיד.

לסיכום לעובד הייטק, האלגוריתם לפעולה מעכשיו הוא כזה:

1. יש לך ספק שביצעת את העבירה?

1.1. בקש את התמונה.

1.2. אם בתמונה זה לא הרכב שלך מופיע או שאין עבירה - שלח מכתב בהתאם או בקש להשפט

2. אם אין ספק שביצעת את העבירה (או שראית את הרכב מבצע את העבירה בתמונה מסעיף 1.1)

2.1. שלח בקשה להמרה באזהרה

2.2. אם התשובה שקיבלת היא שהומר לאזהרה - הפעם הבאה שתוכל לבקש המרה לאזהרה זה בעוד 5 שנים

2.3. אם התשובה שקיבלת היא שלא הומר לאזהרה - שלם

3. תזהר להבא - שוטרים לא אוהבים את העבירה הזו גם כשאתה עובר על אי תנועה כדי למנוע תאונה (250 שקל עלה לי פחות מהשתתפות עצמית על תאונה).

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סמל העבירה לא נכון הסמל הנכון הוא5512.

על העבירה הזו שוטר לא ממיר לאזהרה.

אולי במפנ"א כן.

אם יומר לך ותעשה עבירה נוספת אותה לא תוכל להמיר באזהרה

אבל גם אם תשלם את הדו"ח לא תוכל להמיר לאזהרה בדו"ח הבא במהלך 5 השנים הקרובות.

לכן שווה לנסות להמיר לאזהרה תיענה בשלילה...

לא ממליץ על הליכה למשפט

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישה הסימול הזה הוא חדש, זהה ל-5512 אבל אכיפה באמצעות מצלמה טקטית

חפש 7259 בחיפוש כאן ותרחיב את עמודת "תיאור עבירה"

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עריכה:

פספסתי את התגובה של m3x7r3m3

תודה על התייחסות. הציניות קצת מיותרת אבל תודה בכל זאת.

רק שאלה, איך מבקשים לראות את התמונה?

עריכה אחרונה על ידי ykg
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי, אין ציניות, מאיש הייטק אחד למשנהו, מצטער אם לא הובן נכון.

תפנה למפנ"א ותבקש את התמונה.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי, אין ציניות, מאיש הייטק אחד למשנהו, מצטער אם לא הובן נכון.

תפנה למפנ"א ותבקש את התמונה.

היי,

אני לא רואה קטגוריה מתאימה בפניה המקוונת.

׳טענה שלא היה במקום העבירה׳ זה הכי קרוב שאני רואה.

אבל אני לא רוצה לטעון את זה.

אין שם Need more info.

מה בוחרים?

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנסה טלפונית:

משטרת ישראל

[h=2]מרכז פניות נהגים ארצי[/h]

110

[h=3]במערכת ניתוב השיחות, יש לבחור בשלוחה מספר 2[/h]

• [h=4]שעות מענה טלפוני[/h]במוקד פועלת מערכת למענה אוטומטי 24 שעות ביממה. מענה אנושי ניתן בימים א' עד ה', בין השעות 8:00 עד 16:00.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נוסע כל יום הלוך וחזור באיילון. מעבר לגדודי אופנועי המשטרה המוסווים שנוסעים הלוך וחזור יש קטנועים שעומדים שבועות ארוכים בנקודות אסטרטגיות בלי שאף אחד מזיז אותם. אפשר לראות אותם בהשתלבויות נתיבים ממש אחרי שטחי הפרדה מסומנים ואני בטוח שיש עליהם מצלמות מהסיבה שלפני ששמו אותם זה היה מקום שתמיד עמדו בו ניידות ואחרי ששמו את הקטנועים הם נעלמו.

עריכה אחרונה על ידי mrraz
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1694 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...