Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

bmw on demand, השכרת BMW בגרמניה

ModChiP
שימו לב! השרשור הזה בן 1690 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ה M2 אצלהם היא Guaranteed Model, ונכון לרגע זה במינכן ופרנקפורט מקבלים M2 Competition 2019.

כל הזמנה מאושרת ידנית על ידי הסניף הרלוונטי ולכן אין דבר כזה "נגמרה לנו ה M2 אבל יש לנו פה 440 שאולי תאהב".

אני לא חושב שיש פרמטר ש Sixt מפסידה בו, בין אם זה לטיול ארוך או רק טעימה.

בנוסף - גם בשביל טעימה, אפשר לבחור המון מיקומים שונים לאסוף את הרכב ב Sixt והם משנעים לך אותו מסניף לסניף מה שיכול להקל [ולחסוך ק"מ].

זה נכון לא רק על BMW.

כל החברות הגרמניות שמציעות On Demand [פורשה, אוודי, מרצדס וכו'] יקרות משמעותית מחברות ההשכרה גם כאשר חברות ההשכרה מתחייבות לדגם. עד לא מזמן Sixt לא הציעו כזה מבחר גדול של רכבי ספורט מה שהפך את חברות ההשכרה של היצרניות למונופול, כל אחת עם הרכבים שלה.

אבל עכשיו, כשיש כל כך הרבה אופציות [כולל דברים משוגעים כמו AMG GT R] תחת עמוד אינטרנט אחד, במחירים באמת הגיוניים - לא רואה סיבה לבחור בחברות ההשכרה של היצרניות.

אני תומך נלהב כי השינוי הזה מאפשר לי לעשות טיולי נהיגה עם רכבים מדהימים במחיר סבבה לגמרי.

עריכה אחרונה על ידי Morningstar
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולם על העצות, ההפרש בין גולף לאאודי אפילו A1 משמעותי ביותר ולפי דעתי לא משתלם.

אחשוב על האופציות שלי כשאהיה שם, יש מצב להחליף ליום את הגולף ברכב מעניין יותר.

תודה

לא מתככנים להשתמש כחנוכיה - תמיד זה יכול לגמור על הראש של מישהו... :wink:

אין ספק. היופי חולף, אבל הרפס הוא נצחי.

בסוף יבוא אחמד וירסס איך שיצא לו.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחלה מקום לעשות השוואת מחירים כי @GhostBuster ציין מספרים:

M2 ליום מ Sixt יכולה להגיע גם ל 85€ ליום, תלוי בתקופה.

ככל שלוקחים יותר זמן משלמים פחות.

אבל גם אם לוקחים ליום אחד הכי גבוהה שראיתי היה 165€.

איפה יש מחירים כאלו?

בדקתי עכשיו ב SIXT בבריסל - באזור ה 550 יורו ליום... יכול להיות שבגרמניה כל כך הרבה יותר זול?

בדקתי שוב - מסתבר שגרמניה אכן זולה משמעותית מבלגיה, במחיר של M840 בבלגיה ניתן לשכור בגרמניה AMG GT S.

עריכה אחרונה על ידי Fazer
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1690 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...