Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התלבטות בקניית רכב חדש יונדאי i20 לסיאט איביזה fr מה מומלץ יותר?

avivshaul
שימו לב! השרשור הזה בן 1696 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום אני מעוניין לקנות רכב חדש ויש לי התלבטות בין בסיאט איביזה אף אר ליונאי אי 20.

לפי הבנתי רמת הגימור של הסיאט יותר טובה מאשר של היונדאי והרכב נראה טוב יותר ו"מפנק" יותר .

אבל מצב שני הרבה אנשים אומרים לי שסיאט פחות אמין מאשר יונדאי ושהסיאט רואה יותר מוסך מאשר היונדאי והטיפולים יותר יקרים .

אני מתחיל ללמוד עוד מעט באריאל אז בתור סטודנט אצטרך רכב עם כמה שפחות בעיות ואמין יותר .

מה אתם ממליצים ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד לא מזמן היונדאי הייתה עם תצורת מנוע-גיר עתיקת יומין שהוחלפה לא מזמן, היום היונדאי עם יחידת הינע חדשה יחסית הכוללת מנוע טורבו וגיר כפול מצמדי - כמו התצורת גיר-מנוע של האיביזה.

התצורה של הסיאט איתנו מספר שנים וחוץ מהחלפות מצמדים שיכולים להיות מוחלפים אחרי נסועה מסויימת(בעיקר מבלאי בנסיעות מרובות בעיר/פקקים) אין בעיות רציוניות איתו.

היונדאי עם יחידת הינע חדשה ולכן לא ניתן לדעת לגבי האמינות שלה לטווח הרחוק עוד.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי מחליף את הI20 בקיה ריו, אותם מכלולים כמו היונדאי באריזה מודרנית יותר ואחריות ארוכה יותר לגיר ולמנוע שתספיק לך לכל התואר.

הביצועים בסיאט עדיפים ולי לפחות הקיה נוחה יותר. ביונדאי לא נהגתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איכות חומרים ביונדאי טובה יותר ויש מערכת לתיקון סטיה מה שאין באיביזה.

מבחינת נוחות האיביזה הייתה לי נוחה יותר מבחינת המושב כי המתלים בשני הרכבים מכוילים לצד הנוקשה יותר.

פעולת הגיר באיביזה מהירה יותר.

מוזמן לקרוא את המבחן שלי על היונדאי:

https://www.carsforum.co.il/cars/%D7%9E%D7%92%D7%96%D7%99%D7%9F-%D7%A8%D7%9B%D7%91/3257/%D7%9E%D7%91%D7%97%D7%A0%D7%99%D7%9D/%D7%99%D7%95%D7%A0%D7%93%D7%90%D7%99-i20-%D7%91%D7%9E%D7%91%D7%97%D7%9F---%D7%98%D7%95%D7%95%D7%99%D7%A1%D7%98-%D7%91%D7%A2%D7%9C%D7%99%D7%9C%D7%94

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד לא מזמן היונדאי הייתה עם תצורת מנוע-גיר עתיקת יומין שהוחלפה לא מזמן, היום היונדאי עם יחידת הינע חדשה יחסית הכוללת מנוע טורבו וגיר כפול מצמדי - כמו התצורת גיר-מנוע של האיביזה.

התצורה של הסיאט איתנו מספר שנים וחוץ מהחלפות מצמדים שיכולים להיות מוחלפים אחרי נסועה מסויימת(בעיקר מבלאי בנסיעות מרובות בעיר/פקקים) אין בעיות רציוניות איתו.

היונדאי עם יחידת הינע חדשה ולכן לא ניתן לדעת לגבי האמינות שלה לטווח הרחוק עוד.

אז אתה אומר שבסיאט אין כלכך הרבה בעיות חוץ מזה . מה בקשר לטיפולים הם יקרים יותר ?

איכות חומרים ביונדאי טובה יותר ויש מערכת לתיקון סטיה מה שאין באיביזה.

מבחינת נוחות האיביזה הייתה לי נוחה יותר מבחינת המושב כי המתלים בשני הרכבים מכוילים לצד הנוקשה יותר.

פעולת הגיר באיביזה מהירה יותר.

מוזמן לקרוא את המבחן שלי על היונדאי:

https://www.carsforum.co.il/cars/%D7%9E%D7%92%D7%96%D7%99%D7%9F-%D7%A8%D7%9B%D7%91/3257/%D7%9E%D7%91%D7%97%D7%A0%D7%99%D7%9D/%D7%99%D7%95%D7%A0%D7%93%D7%90%D7%99-i20-%D7%91%D7%9E%D7%91%D7%97%D7%9F---%D7%98%D7%95%D7%95%D7%99%D7%A1%D7%98-%D7%91%D7%A2%D7%9C%D7%99%D7%9C%D7%94

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

תודה , זה נכון שהאיביזה נוחה יותר אבל מבחינת טיפולים ואחזקת הרכב יונאי יותר אמינים וזולים ? או שהאיביזה שווה ליונדאי במחיר ?

כמו שרשמו לך האיכות חומרים ביונדאי טובה יותר בגלל זה הייתי הולך על היונדאי, יצא לך לנהוג ברכב?

לא יצא לי לנהוג אבל ראיתי בסרטונים של אנשים אשר בודקים את האוטו שהנהיגה מעולה ככה הם אומרים .

על האיביזה מה יש לך לומר ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שיואב רשם אם כבר יונדאי הייתי חושב יותר על קיה ריו, זה בעצם אותו רכב או מנוע אותו גיר רק שיש אחריות אורכה יותר והיא מאוד חשובה 3 שנים על הכל+4 שנים על הגיר, מנוע וציריות כלומר סך הכל 7 שנות אחריות על הרכיבים החשובים (לעומת שנתיים בסיאט ועוד שנה תמורת תשלום נוסף), כמו שאחרים רשמו איכות החומרים בסיאט פחות טובה מיונדאי וגם מבקיה. לדעתי גם הנוחות נסיעה של הקיה עדיפה על סיאט. הסיאט בעיר לא הייתה נוחה בכלל וגם הכסאות, זה כמו לשבת על קרש לכן בעיניי הקיה ריו עדיפה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1696 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...