Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוות דעת מרכז שרות מרכזי גוש דן - קרסו

yoav911gt2
שימו לב! השרשור הזה בן 1308 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום

מדובר בביקור השני שלי במוסך , כאשר בביקור הראשון בוצע טיפול שנתי ובוצע בזמן סביר, וגם הוסיפו בונוס של שטיפה לרכב.

היום הלכתי לשם בפעם השנייה על מנת לבצע טיפול שני:

מבחינת הצד הטכני, הטיפול עצמו בוצע כנדרש, הם מקפידים לשים מגנים על כנפי הרכב ונראה שעובדים מסודר.

מבחינת הצד המנהלתי, טעון שיפור, משום מה היו רק שני אנשים שמקבלים מכוניות מה שיצר עיכובים בקבלה ובשחרור, וכתוצאה מכך שרפתי שם ארבע שעות שלמות על טיפול קטן יחסית(מן הסתם שהטיפול עצמו לא לקח ארבע שעות, אבל מהקבלה ועד השחרור).

מקווה שיעזור למישהו, וברור לי שביקור אחד במוסך לא מעיד על הכלל, אבל בכל זאת ,מדובר במוסך המרכזי של היבואן.

ומבחינת שונות, מעל המוסך יש אולם תצוגה של רנו וניסאן, והוא מאוד קרוב לסינמה סיטי אם רוצים ללכת לשרוף זמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...

בחרתי לחזור למרכז שירות המרכזי של קרסו בפעם השלישית , בעיקר כי הם סוף סוף עברו למקום חדש ליד איקאה, וגם כי עדיין התלבטתי אם להמשיך טיפולים שם או לעבור למוסך אחר ברשת , כל עוד הרכב באחריות.

לטובה: מקום חדש ומרווח ולא באמצע אזור מסחרי צפוף, יש הרבה חניה, אזור המתנה נורמלי ללקוחות ואם מתעכבים שם אפשר לקפוץ לשלל אולמות תצוגה או לאיקאה בהליכה קצרה של כ5 דקות. 

תהליך הקבלה קצת מבלבל, נכנסים עם האוטו פנימה (לא טריוואלי) ויש 4 עמדות קליטה , כל אחת בפינה אחרת של המוסך, קבעתי תור שבועיים מראש ואכן קיבלו אותי בשעה הייעודית. 

כמו כן עוברים עם הלקוח על מפרט הטיפול עם הלקוח ומוסרים צפי לטיפול. 

לרעה: אתחיל בכך שאסייג שהזהירו אותי כשנקלטתי , שהטיפול יכול לקחת עד סוף היום, ולצערי לא סרבתי ויציאתי מהמוסך באותו הרגע  אלא הסכמתי לכך.

בדיעבד, הזמנתי תור שבועיים מראש לשעה ספציפית בדיוק על מנת לקבל טיפול בזמן סביר , וזה לא קרה. למרות שהזמנתי את הטיפול מראש , פחות או יותר קיבלתי יחס של לקוח מזדמן ובסופו של דבר 

התייבשתי במוסך כשש וחצי שעות  - מתשע וחצי בבוקר ועד ארבע בצהריים. לכן ,  מאחר וזו הפעם השנייה שאני מזמין טיפול מראש ועדיין נאלץ להמתין זמן רב עבור טיפול קטן, אינני יכול להמליץ על המוסך הנ"ל.

כמו כן , בזמן בקרת האיכות לאחר הטיפול , בוחן הרכב נסע ולאחר מכן החנה את האוטו כאשר מכסה המנוע נותר פתוח , ונאלצתי לסגור אותו בעצמי - לא הייתה לצוות אינטראקציה עם הרכב לאחר שהבודק עזב אותו.  

לכן סה"כ למרות שמבחינה מקצועית כמעט ואין בעיה, אינני ממליץ על מוסך זה לטיפול ברכב. אם תתקבל קריאה לתיקון כנראה שאחפש מוסך אחר ברשת עם המלצות אחרות. 

שונות: מבחינת אולמות תצוגה , כרגע רק זה של ניסן פתוח, זה של רנו עדיין לא גמור , והשאר עדיין לא קיימים. 

בתשובה מאוחרת לשאלה הנ"ל ועדכון לעוד טיפול שעבר שם. בשלושת הטיפולים הוחלף שמן, מסנן אוויר למנוע ומסנן אוויר למזגן, כאשר בטיפול הראשון היה גם נוזל קירור והם הוסיפו שטיפה על חשבון הבית. 

בשלושת הטיפולים ביקשתי להוריד מסיר פיח ממפרט הטיפול , כי אינני רואה צורך בזה.

בנוגע למחירים: 

טיפול ראשון : 646 ש"ח בשנת 2018. 

טיפול שני:  751 ש"ח בשנת 2019.

טיפול שלישי: 659 ש"ח בשנת 2020. 

P00827-094825.jpg

P00827-121915.jpg

P00827-102250.jpg

P00827-102406.jpg

P00827-130813.jpg

P00827-102031.jpg

עריכה אחרונה על ידי yoav911gt2
  • אהבתי 2