Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הנחות mobileye

שימו לב! השרשור הזה בן 1695 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

התקנתי mobileye:

א. האם אני צריך לעשות משהו מעבר לזה כדי לקבל את ההנחת טסט?

ב. חידשתי ביטוח ביוני, אני מבוטח בביטוח ישיר.. יש טעם להתקשר לנסות לקבל הנחה בדיעבד על הmobileye? גם ככה הביטוח חובה שלי קצת יקר אחרי שבדקתי במחשבון.. עד כמה זה מסובך פשוט לבטל אותו (עם קנס אולי?) ולרכוש ביטוח אחר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך לוודא מתקין יעביר את פרטי הרכב וההתקנה למשרד הרישוי כדי שרמת האבזור הבטיחותי תעודכן ברשיון הרכב.

בהחלט כדאי לדבר עם חברת הביטוח, ולעדכן את פוליסת ביטוח החובה.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך לוודא מתקין יעביר את פרטי הרכב וההתקנה למשרד הרישוי כדי שרמת האבזור הבטיחותי תעודכן ברשיון הרכב.

אני רואה עכשיו שהפוליסת ביטוח חובה שלי בביטוח ישיר זה 2,500

כשלפי מחשבון ביטוח חובה זה בערך 1960~

ועכשיו אחרי מוביילאיי המחשבון בכלל מראה 1750~

אפשר פשוט לשלם קנס ולעבור חברה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בס"ד

בשביל חברת הביטוח, צריך אישור התקנה מהמתקין.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

אני קם כל בוקר בשביל הילדים, בלעדיהם הייתי קם בצהריים...:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר תמיד לשלם קנס ולעבור חברה.

לא ידוע לי שיש תשלום קנס כלשהו למי שעובר

מה שכן, יש להם הסדר זיכוי מוזר...

ימשיכו לגבות ממך מידי חודש את התשלום החודשי,

ומצד שני מזכים אותך בבת אחת על כל מה שעתיד להגבות

כאילו אתה מקבל הלוואה ומחזיר בתשלומים ללא ריבית....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין קנס אבל מחזירים לך פחות

אם שילמת לדוגמה 3650 ש"ח פרמיה =10 ש"ח ליום

ועכשיו החלטת לבטל ואתה בדיוק בחצי התקופה לא יוחזר לך 1825 ש"ח אלא לדוגמה 1450 ש"ח. "והקנס" הוא בסכום של כ 370 ש"ח

הנוסחה לחישוב כאן ( היא לא תקפה במקרה של מכירת הרכב למשל שאז מחזירים לך יחסית לתקופה)

. ביטול הביטוח

(א) המבוטח רשאי לבטל את הביטוח בכל עת לפני תום תקופת הביטוח, לפי שיקול דעתו; הביטוח יתבטל במועד שבו נמסרה על כך הודעה למבטח; במקרה כזה יחזיר המבטח למבוטח בהקדם, ולא יאוחר מ-14 ימים מהמועד שבו נכנס הביטול לתוקף, את דמי הביטוח ששולמו בעד התקופה שלאחר מועד כניסת הביטול לתוקף, בהפחתת סכומים אלה:

(1) בעד תקופה של עד שבעה ימים שבהם היתה הפוליסה בתוקף, לרבות אם לא נכנסה לתוקף – 5% מדמי הביטוח השנתיים;

(2) בעד תקופה העולה על שבעה ימים שבהם היתה הפוליסה בתוקף – 5% מדמי הביטוח השנתיים בצירוף 0.3% מדמי הביטוח השנתיים בעד כל יום ביטוח, החל ביום השמיני.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1695 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...