Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אי רישומת נכונה של טיפולים לפי הספר במוסך המורשה

liav12
שימו לב! השרשור הזה בן 1696 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן

אז עשיתי היום טיפול מס' 3 במוסך מורשה היבואן, אבל במוסך באו בשאלה מדוע דילגתי ולא עשיתי טיפול שני..בגלל שהתפלאתי שאין סיכוי ובטוח יש טעות, גיליתי שזה מה שהיה:

* 2 טיפולים ראשונים עשיתי במוסך אחר, בתל אביב, שהוא גם מורשה יבואן.

* הטיפול השלישי היום היה במורשה יבואן בראשל"צ.

* בסה"כ - 3 טיפולים לפי הספר ואפילו לפני (אמור להיות ב 45 אלף ק"מ, אני עכשיו על 39K).

לי יש חשש כרגע, כשארצה למכור את הרכב וכדומה מן הסתם שמראים היסטוריית טיפולים, הרכב שלי נכנס אפילו לפני הזמן (כל 10-12K ולא כל 15K) בכדי להיות בראש ולב שקט.

ביקשתי מהם שירשמו את זה כמו שצריך מה בוצע ומתי, אפילו בפעם אחת הכניסו טיפול לא נכון שבוצע לי לרכב (החלפה של רפידות וצלחות מה שלא קרה באותו היום אלא הטיפול השני, כנראה שהוכנס בטעות באותו היום אפילו).

למזלי יש אצלי היסטוריית טיפולים וחשבוניות תשלום שביצעתי.

יש מה לעשות בנדון? נאמר לי במוסך היום, שהמוסך הקודם צריך לדאוג לזה אבל עכשיו לנסוע בנבכי תל אביב לבזבז חצי יום עבודה בשביל שהגאונים ידאגו להכניס את היסטוריית הטיפולים כמו שצריך.. לא להיט.

מה אומרים כדאי לעשות בנדון?

נ.ב קצת לא קשור לנושא אבל - למה הם מתיימרים לדחוף K44 וחומרים דומים לטיפול, לא הסכמתי לזה היום, אבל ממש ניסו לשכנע אותי שזה טוב למערכת. אני לא איש מקצוע, יש נכון בדבר?

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמור את כל חשבוניות המוסך. הצג אותן לקונה הפוטנציאלי. אני אפילו נותן אותן לקונה, שיציג אותן כאשר הוא מוכר את הרכב.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באיזה יבואן מדובר? שמתי לב למשל שבהונדה יש את ה"זכיינים" ויש את ה"מרכזי". כולם מופיעים באתר של הונדה ישראל, ואז במחשב שלהם הם צריכים ללחוץ על משהו כדי לראות בדיוק את הטיפולים שבוצעו במוסך אחר.

שמור את הקבלות כדי שיהיה לך תיעוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמרתי את כל הקבלות

איתמר - הוא עשה את זהף, מדובר במוסך אופל המרכזי בראשל"צ, גם כשהוא ראה את ה"ארצי" הוא ראה טיפול לא נכון, שהחליפו רפידות וצלחות, הרכב הוא בסמלון אדם S, אין סיכוי שרפידות וצלחות שם לרכב הזה יעלו 1200 ש"ח במורשה...כולל עבודה, זה היה המחיר של הטיפול השני, למזלי החשבוניות תמיד שמורות אצלי ומצולמות.

בכל אופן אדאג לשמור אותן בענן לכל מקרה, להם הבאתי תצלומים שידאגו להכניס במערכת הממוחשבת שלהם בתקווה שהם יעשו את זה.

לגבי התוסף דלק דיי מורגש לי שזו המטרה של כל מוסך, מעצבן שדוחפים את זה בכל פינה. לא אישרתי כמובן.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1696 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...