Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מי אחראי לאכיפת רכב חוסם בכחול לבן?

שימו לב! השרשור הזה בן 1697 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

החניתי את הרכב שלי בכחול לבן בת"א (יש לי תו תושב). הגעתי לאחר מספר ימים למקום בו החניתי וראיתי שהרכב חסום, מלפנים ומאחור, על-ידי שני רכבים שנצמדו, עד לכדי נגיעה לרכב שלי, כך שאין לי באמת שום דרך לצאת משם.

פניתי למשטרה שם נאמר לי שזה לא באחריותם אלא באחריות העירייה. העירייה, מנגד, טוענת שזה לא בסמכותה וכי עליי לפנות למשטרה.

אשמח לדעת מה אומר החוק בנושא? מי אחראי לאכיפת תופעה מכוערת זו שפוגעת בחופש התנועה שלי באופן בוטה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין תקנה ספציפית שמחייבת רכב חונה לשמור מרחק מינימלי מרכב חונה אחר, אפשר לנסות להלביש את המקרה על תקנה 21(ב) :

״כל עובר דרך חייב להתנהג באופן שלא –(1) יקפח זכותו של אדם להשתמש שימוש מלא באותה דרך;״

אבל כמו שראית, את המשטרה זה לא מעניין.

גם לא ממש ניתן לדעת מי מהשניים סגר אותך, הראשון יכול לטעון שכשהוא חנה היה לך מספיק מקום מהצד השני.

כך שנשאר רק להתעצבן.

(הכרתי סיפור על מישהי שנסגרה ככה, למזלה היה לה רכב קטן וישן ששקל כמו נוצה, באו כמה גברתנים, הרימו והוציאו מהחניה :-) )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאמור, המשטרה אמרה שזה לא באחריותה ולכן לא היו מעוניינים לצלצל לבעלי הרכבים.

אני שב ומחדד את השאלה - אני מעוניין לדעת מה המחוקק אומר בנושא?

ועל מי מוטלת האחריות לסייע לאזרח?

"פתרונות" יצירתיים לכיצד לצאת מחניה במצב הנ"ל פחות רלוונטיים לשאלה שלי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^^^

רעיון טוב.

בשלב כלשהו הם יסעו לדרכם

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה אנשים חראות שלא אכפת להם ולא חושבים כשהם מחנים זה לצערנו תופעה.

הצעה שלי כל פעם שאתה מחנה רכב תשאיר מרווח ביטחון במיוחד אם אתה מחנה בסוף או בתחילת התור בחנייה לצד המדרכה

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk

<Kia Rio LX 1.4 4DR automatic 2014 <SOLD

TOYOTA COROLLA SUN 2011 automatic

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1697 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...