Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עקיצה מדבורה

שימו לב! השרשור הזה בן 1703 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שוטר שנסע אחריי מספר דקות (לטענתי במהירות קבועה של כ-105 קמ"ש בכביש של 90) טוען שנעל את הדבורה על 126 קמ"ש. האיזור היה עם מצלמות בכל מקרה כך שנסעתי לאט ובנוסף שמתי לב לרכב לבן נצמד אליי מאחור ולכן נסעתי על מהירות קבועה.

לאחר שעצר אותי נעצרה לידו ניידת ושוטר נוסף דילג לשבת לידו בזמן שכתב את הדו"ח.

מספר שאלות :

1. האם שוטר בודד יכול להפעיל מכשיר דבורה ?

כלומר - האם ההתעסקות עם המכשיר בזמן הנהיגה אינה מסוכנת יותר מעיסוק בטלפון לדוגמא ?

השוטר שעצר אותי נהג בצורה הרבה יותר מסוכנת ממני גם בזמן ה"נעילה" וגם בניסיון עקיפה כדי להוריד אותי לשוליים.

2. מה העניין ב"בוא לניידת לראות במכשיר את המהירות שנסעת בה" ?

הרי אין כל הוכחה וודאית לכך שזו המהירות שבה אני נהגתי, לצורך העניין המהירות יכולה להיות של רכב אחר לגמרי או ממועד אחר לגמרי.

להבנתי מדובר כאן באמינות השוטר בלבד ולכן לא מבין את הרלוונטיות של הצגת המספר על המכשיר לנהג.

3. לאחרונה אני נעצר הרבה יחסית ע"י שוטרים לביקורות ללא סיבה ממשית (מעריך שהרכב מושך אש - 208GTI שחורה).

קצת מתסכל לקבל דו"ח כשאתה לא מבין מה עשית לא בסדר.

מה עושים במצב כזה ? משלמים, סופגים את הנקודות וממשיכים הלאה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תרשום בגוגל "הפעלת דבורה" ותקבל אפשרות לצפות בנוהל משטרתי של הפעלת הדבורה.

לגבי הצבע והרכב, לדעתי האישית יש צבעים ומודלים שהינם מושכי אש כך שאתה מניח נכון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יעלה כבודו את הדו"ח הסתר פרטים אישיים.

הכביש בו אירע המקרה שעה בו קרה המקרה מצב התנועה בכיוון נסיעתך ובנתיבים ממולך

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. האם שוטר בודד יכול להפעיל מכשיר דבורה ?

כלומר - האם ההתעסקות עם המכשיר בזמן הנהיגה אינה מסוכנת יותר מעיסוק בטלפון לדוגמא ?

השוטר שעצר אותי נהג בצורה הרבה יותר מסוכנת ממני גם בזמן ה"נעילה" וגם בניסיון עקיפה כדי להוריד אותי לשוליים.

כאן יש נהלי המשטרה לעניין הפעלת הדבורה:

https://www.gov.il/he/departments/policies/police_traffic_department_0222723

כאן יש מצגת של עו"ד (אני לא אחראי על מהימנותה ואמיתותה!), שמסביר במילים פשוטות מה מותר ומה אסור לשוטר לעשות.

http://www.israelbar.org.il/uploadfiles/yossi.yaakobi.present.enforcment.pdf

ממליץ להתייעץ עם עו"ד אמיתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1703 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...