Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קנס על מעבר באור אדום עם קורקינט חשמלי

שימו לב! השרשור הזה בן 1666 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תנו לי בבקשה להתחכם ברשותכם -

אם חציית מעבר חניה בקורקינט בגרירה זה בסדר, ובעזרת כוח מנוע לא,

איך השוטר יכול לדעת שעברתי את המעבר חצייה בעזרת כוח מנוע ולא בעזרת דחיפה?

דחיפה שבכל מקרה הכרחית כדי לאפשר זרימת חשמל למנוע בשיומי

אם השוטר לא ראה אותך במעבר החציה - לא התרחש עבירה ולכן לא יקרה כלום.

אם השוטר ראה אותך הולך ליד הקורקינט, לא תקבל דוח אפילו אם המנוע החשמלי עובד (בכל אופן, לא ממני)

ולגופו של עניין, קראתי לא מעט פסקי דין שבהם כתב השופט בהרשעה כי גם דחחיפת דו"ג על מעבר חציה בכוח הגוף, דינה ככוח מנוע. אם אתה רוצה להרגיש בטוח, תחליף קורקינט...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מבין את ההתחכמות הזו.

עברת באור אדום, בנסיעה על קורקינט, או אפילו חצית כהולך רגל ברמזור אדום - וקיבלת דוח?

זה חדש לך שלא חוצים באדום? עד היום לא ידעת?

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ידוע איפה?

בעשור האחרון זה נאכף ועוד איך.

אנשים קיבלו שלילת רישיון על חציית מעבר חצייה באדום.

בת"א , בפינת הרחובות יהודה הלוי ונחלת בנימין, היו שוטרים שעשו על זה את היומית, בלי לזוז מטר.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש צמתים מרכזיים שבהם יש אכיפה קבועה או מזדמנת. ויש שכונות לא מרכזיות שבהן אין אכיפה כלל כלפי הולכי רגל.

משום מה יש טאבו מוחלט על מעבר באדום במכונית שלא קיים משום מה בהליכה.

מתכוון למשל לאופנוע שעומד ברמזור עם חיישן בשעות מתות (למרות שיש גם שכונות שבהם רמזור לאופנועים שקוף וזהאפילו לא בגדר המלצה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנו לי בבקשה להתחכם ברשותכם -

אם חציית מעבר חניה בקורקינט בגרירה זה בסדר, ובעזרת כוח מנוע לא,

איך השוטר יכול לדעת שעברתי את המעבר חצייה בעזרת כוח מנוע ולא בעזרת דחיפה?

דחיפה שבכל מקרה הכרחית כדי לאפשר זרימת חשמל למנוע בשיומי

פספסת, לפי החוק היבש הסעה בכח הגוף לא מתירה לך לחצות עם קורקינט חשמלי במעבר חציה.

קיים סייג שמתייחס לאופניים בלבד ומדבר על ״הובלה״ שאומנם לא מוגדרת אך אני אהמר שאם תגיע למשפט הכוונה תהיה למי שהולך לצד האופניים.

כך שחציה עם קורקינט בעזרת דחיפת הרגל אינה מותרת בכל מקרה, כי:

1. הסייג לא חל עליו כפי שלא חל על טוסטוסים גם עם צנוע כבוי.

2. זו אינה ״הובלה״

3. כפי שציינת, השוטר אינו יכול לדעת אם הפעלת את המנוע או לא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מרגיש שהדיון בכל זאת הולך לכוון פלפול תלמודי.

התקנות שמדברות על דחיפת "רכב מנועי" בכוח הגוף נכתבו לפני שהיו קורקינטים ממונעים בעולם, ומן הסתם הסעיף המסויים לא הספיק להתעדכן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדיון הוסב להתפלפלות כפי שנכתב בהודעה 7 אחרי פות״ש קיבל את תשובותיו.

זה שהתקנות תוקנו לפני עידן הקורקינט לא ממש משנה, עובדים עם מה שיש והן אלה שמחייבות, ועליהן מתבססים באכיפה ובפסקי הדין, כל עוד אין תקנות חדשות או מתוקנות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי ידידיי מכיוון שאינני שש לתרום כספים לממשל הסולטן בנימין נתניהו אני אעמוד ברמזור כאחרון המכוניות !

תודה לכולם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואוו.. תודה רבה לך. אני בטוח שכשראש הממשלה נבחר הוא ישב וכתב בעצמו חוק שאם Nimrod7676 יעבור באדום צומת עם קורקינט יש לתת רק לו דו"ח :roflmao:

אתה נשמע לי קצת כמו המתבכיינים שחושבים שהם חכמים מכולם ומסתבר שהשכל לא ממש מצוי בראשם.

הסולטן בנימין נתניהו?.. מה אתה מכניס פוליטיקה לשרשור שפתחת לאחר שביצעת עבירה מסכנת חיים? זה שאתה עף על קורקינט באדום לא שונה אם אתה על קורקינט או על רכב\אופנוע\הולך ברגל\רוכב על סוס. הילד שלי יודע מה זה רמזור אדום מגיל שנתיים, אבל לא.. אף אחד לא הכריח אותך ללמוד תיאוריה כדי לנסוע בקורקינט על הכביש אז מה זה בכלל רמזור אדום.. אתה מבין כמה דבילי זה נשמע כן?

אולי כשחלילה מישהו יעיף אותך על 80 קמ"ש תצעק בדרך לקרקע שהכל בגלל הסולטן? או שאף אחד לא אמר לך שאסור לחצות באדום אז אתה לא אשם.

כל השרשור שלך הוא Facepalm אחד גדול וכשאני קורא דברים שאתה כותב אני מבין את חשיבות המשפט "סייג חוכמה לשתיקה".

עריכה אחרונה על ידי omricn
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואוו באיזה עולם אנשים חושבים שהם חיים?! עזוב אותך משרשורים בפורום לך תכתוב ספר "איך להקטין ראש ב1,000,000 מקרים".

לא ידעתי שאסור לעבור באדום LOL אני רוצה לראות אותך מוצא עו"ד שמוכן ללכת על "קו ההגנה" הגאוני הזה :roflmao:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1666 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...