Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דאנקן דונאטס בישראל. אולי שמישהו יפתח?

eladns
שימו לב! השרשור הזה בן 1579 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 155
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הלוואי.

לפני כמה חודשים ראיתי פרסום של מכירת דונטס בירושלים. הייתי בטוח (מהתמונות) שזה will hit the spot, אבל כשהגעתי כל מה שהיה זה מין עיגולי בצק שחיממו מהקפאה ונראו מגעילים מאוד

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נו, אולי עוד יש תקווה שתראה פה דאנקן דונאטס שוב, מסתבר ש"משועממים טחונים שזורקים מליונים על מותגי גועל נפש אמריקאים ופושטים ת'רגל ציק צק" לא מתים, רק מתחלפים...

https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5595307,00.html

אחרי 34 שנה: בירת "באדווייזר" האמריקנית חזרה לישראל

היא נחשבת לאחת מהבירות הנמכרות בעולם, ולמרות זאת הקהל הישראלי של שנות ה-80 סירב לאמץ אותה לחיקו. השבוע, 34 שנים אחרי, מותג ה"באדווייזר" חזר לישראל בתקווה לכבוש את הבליינים הצעירים של תל אביב

היא אחת הנמכרות ביותר בעולם כי היא פופולארית בארהב, מחוץ לארהב, אף חובב בירה לא ישתה את השתן גמלים הזה או אפילו יעיז בכלל לקרא לה בירה.

פשיטת רגל מהנה.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במדינה שכבר יש בה בצורה מאוד נפוצה ויינשטפן, פאולנר, בקס (וכמובן כל הטובורגים, קרלסברג וכו') לא רואה איזה הצלחה באופק לבאדוויזר, האחרות פשוט טובות בהרבה.

ואני מניח שהיא לא תמכר במחירי מכבי

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באדוויזר נמכרת פה כבר שנים והיא מעולה.

זה לא השתן גמלים האמריקאי בפחיות, אלא בירה באדוויזר בלגית בבקבוקים.

בטיב טעם הקרוב לביתכם

Sent from my Motorola Dynatac 8000x using Tapatalk

You can always count on Americans to do the right thing - after they've tried everything else.

W. Churchill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במדינה שכבר יש בה בצורה מאוד נפוצה ויינשטפן, פאולנר, בקס (וכמובן כל הטובורגים, קרלסברג וכו') לא רואה איזה הצלחה באופק לבאדוויזר, האחרות פשוט טובות בהרבה.

ואני מניח שהיא לא תמכר במחירי מכבי

יכולה להצליח בתור בירת פאבים, כמו קורונה

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בירה באדוויזר בלגית בבקבוקים.

בטיב טעם הקרוב לביתכם

Sent from my Motorola Dynatac 8000x using Tapatalk

התכוונת צ׳כית. אכן פה כבר שנים.

סבבה בשביל להעביר את הזמן, לא הרבה יותר מזה.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכולה להצליח בתור בירת פאבים, כמו קורונה

בתור בירת פאבים בהצלחה להיכנס לשוק שגם ככה נשלט ע"י פאולנר וויינשטפן מהחבית.

ויש סיבה טובה לזה - הם הרבה יותר מוצלחות

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רואה הרבה יותר קורונות על שולחנות מויינשטפן אבל כנראה זה הבדל הגילאים והמקומות

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגמרי עניין של גיל וכנראה גם אוכלוסיה.

אין סיכוי שאני אקח בירה בבקבוק כשיש אופציה טובה לחבית.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ובכל מקרה:

בטח לא את השתן אלפקות דרום אמריקאיות האלה שטובות יותר (לא באמת) רק מהשתן מעודדות פוטבול (הממממ, זה דווקא נשמע מעניין...) שגם הן, רק יותר טובות מהשתן מתאילנד שמפאת כבוד הפורום לא אציין מאיפה וממי אוספים את השתן, רק שגם שם המקום וגם עיסוקן קשור לפינג-פונג.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שאוהב שתן באמת שותה מכבי ולכן השתן האמריקקי או השתיה הצ'כית לא יצליחו פה, בטח לא במחירים שימכרו אותם.

מי שגם מכבי יקרה לו הולך לסופרים חרדים וקונה ירדנית בטעם אלומיניום מומס בחומצת לימון.

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקפה בארץ, ברוב המוחלט של המקרים - רע מאוד.

ושלא תבינו לא נכון, זה לא עניין של חומרי הגלם. פשוט לא יודעים להכין אותם.

הבריסטות פה פשוט לא מקצועיים, לא יודעים מה זה לבדוק זרימה של קפה, לא יודעים מה זה דחיסה נכונה ובטח לא יודעים לזהות טעם שרוף.

זה רק החלק הראשון, החלק השני הוא החלב - גם ההקצפות פה ברובם לא טובות ובטמפרטורה לא נכונה.

סטארבאקס זה מפעל יעיל ומשומן היטב שעובד בצורה מעולה בכל כך הרבה מקומות - הם כנראה עושים משהו נכון.

הסוד שלהם הוא המודל העסקי, 2-3 עובדים בסטארבאקס מצליחים לתפעל לבד את כל החנות, עלויות תפעול נמוכות ומריצים מכירות כמו משוגעים.

בנוסף, הקפה שלהם כל כך עמוס בתוספות שלאופן הכנת הקפה יש משמעות שולית ולכן השונות בטעם קלה יותר לעיכול גם במקרה של בריסטה רע.

לגבי דאנקן דונאטס - פשוט מעולים, גם השוקו חם שלהם שהזמנתי היה מדהים.

אבל אני חולה ג'אנק פוד - פייב גייס, אין אנד אאוט, ברגר קינג, קרל'ס ג'וניור וכו'. תן לי מזה עוד ועוד ולא יימאס לי לעולם.

(Sold) Chevrolet Aveo LT 2006

Citroen C3 Shine 2017

C5 AirCross Feel 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...