Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דאנקן דונאטס בישראל. אולי שמישהו יפתח?

eladns
שימו לב! השרשור הזה בן 1579 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בבקשה !

מבטיח לאכול כל יום!

אני עוקב אחרי מדור הביקורת מסעדות בעיתון כל העיר בירושלים, כל שעתיים נסגרת מסעדה פה בירושלים {בצומת אורנים כל חודשיים מחליפים מסעדה, במושבה גרמנית גם, איזור תלפיות זה בכלל מקום של אללה יסתור}

אולי מישהו יפתח פה דאנקן דונאטס?

גם בתל אביב, אני אסע בשמחה!

אז אם אתה קורה את הפוסט הזה, פתח דאנקן דונאטס מר בחור.

{זיכרונות מקניון מלחה לפני 20 שנה שהיה שם דאנקן דונאטס, מישהו יכול להרחיב למה פשטו רגל? והאם יש לזה סיכוי היום?-בעיקר שכל אחד פותח מסעדה ומשקיע ים כסף ונופל}

BMW E36 M40 year of 1992

Autobianchi A112 year of 1979

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 155
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לדעתי אין סיכוי.

בסיבוב הקודם הם שברו את כל שיאי המכירות העולמיים שלהם בימים הראשונים, ואז זה נגמר.

כדי להצליח הם יצטרכו להתאים את כל הליין שלהם לטעם הישראלי. משימה לא פשוטה, וההצלחה ממש לא מובטחת.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלוואי. הייתי לקוח קבוע בסניף מלחה.

הבנתי שחומרי הגלם, כולל קמח, הובאו במיוחד לצורך הייצור המקומי. אולי זה באמת היה עניין של (חוסר) רווחיות.

לא טעמתי בארץ משהו שדומה למקור. בכל פעם, טעימה אחת הספיקה כדי לא לנסות שוב.

בכל פעם שמישהו מגיע מארה"ב, יש לי הזמנה קבועה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר, אז קריספי קרים

בכל נסיעה לחול או עצירה באיסטנבול אני לא מפספס.

אם אין קריספי קרים, אז דאנקן דונאטס.

"שלום מותק מדבר סרג'יו קונסטנסה, מה שלומו?"

אוהבים אותך פולי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין להם שום תקומה בישראל.

1. כבסיס, סליחה שאני מאכזב, זה מוצר זבל סופר תעשיייתי (לא לבלבל עם הסופגניה הישראלית שלא דומה בכלום).

2. הטעם הוא לא מה שהישראלים מכירים, מזהים ואוהבים כ"סופגניה".

3. מאז שיש סופגניות גורמה (סטייל רולדין), בכלל אין לזבל הזה מה לעשות פה.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין יום שאני לא שואל למה אין את הזבל הטעים הזה פה בארץ, לפני שנתיים בגרמניה פשוט קניתי 12 בארגז ואכלתי הכל בדרך לאוטו. לא יודע איך לא מתתי מהסוכר.

לא מצאתי ביוון (יש בכלל?).

הלוואי ומישהו ירים את הכפפה כבר.

זה על תקן אותו הדבר כמו סטארבקס או סאבווי. יש כל כך הרבה קהל לזה לא מבין איך זה לא צולח כאן.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה נראה לי יותר רומנטיזציה של פצצת סוכר שנחמדה פעם ב.... מאשר המוצר עצמו.

מה גם - שהמוצר העיקרי שדאנקין (הורידו את הדונטס מהשם של החברה אגב) שהיא מתחרה לפחות פה בניו יורק הוא קפה - שבסגנון שלו גם לא מתאים לשוק הישראלי (ולכן ההשוואה הישירה שלו פה - ארה״ב - היא לסטארבאקס, גם מבחינת פריסה).

בקיצר - תהנו מאחד או שניים בנסיעה לחו״ל - אבל זה האמת דיי זבל שאי אפשר לאכול יותר ממנו.

הסופגנות הישראליות (הפשוטות או הגורמה ... והאמת גם של רוב הסופרים) - תכלס יותר טעימות.

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי התרסקות כזו רועמת, צריך להיות אידיוט מוחלט לפתוח שוב כזו "רשת".

אידיוט לרמה של "יש לי רעיון מצויין, בוא נקנה שוב את הזכיון של בורגר קינג, אנחנו נהיה מיליונרים..."

אם יש רשת שכן צריכה לחזור כי נכשלה רק בגלל ניהול על גבול ההזוי, זאת סטארבאקס וגם אז, רק במתכונת מאוד ספציפית.

הסופגנות הישראליות (הפשוטות או הגורמה ... והאמת גם של רוב הסופרים) - תכלס יותר טעימות.

כי באופן "מפתיע" הן עשויות מ...בצק!

קמח, מים, מלח, סוכר, שמרים, יש לך בצק לסופגניות.

בדאנקן לעומת זאת, הסופגניה עצמה מכילה:

[h=2]INGREDIENTS[/h]

Donut: Enriched Unbleached Wheat Flour (Wheat Flour, Malted Barley Flour, Niacin, Iron as Ferrous Sulfate, Thiamin Mononitrate, Enzyme, Riboflavin, Folic Acid), Palm Oil, Water, Dextrose, Soybean Oil, Whey (a milk derivative), Skim Milk, Yeast, Contains less than 2% of the following: Salt, Leavening (Sodium Acid Pyrophosphate, Baking Soda), Defatted Soy Flour, Wheat Starch, Mono and Diglycerides, Sodium Stearoyl Lactylate, Cellulose Gum, Soy Lecithin, Guar Gum, Xanthan Gum, Artificial Flavor, Sodium Caseinate (a milk derivative), Enzyme, Colored with (Turmeric and Annatto Extracts, Beta Carotene), Eggs; Glaze: Sugar, Water, Maltodextrin, Contains 2% or less of: Mono and Diglycerides, Agar, Cellulose Gum, Citric Acid, Potassium Sorbate (Preservative), Artificial Flavor.

לך תבין...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם סטרבאקס תכשל, הזבל לשה לא יעבור בארץ.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין יום שאני לא שואל למה אין את הזבל הטעים הזה פה בארץ, לפני שנתיים בגרמניה פשוט קניתי 12 בארגז ואכלתי הכל בדרך לאוטו. לא יודע איך לא מתתי מהסוכר.

לא מצאתי ביוון (יש בכלל?).

הלוואי ומישהו ירים את הכפפה כבר.

זה על תקן אותו הדבר כמו סטארבקס או סאבווי. יש כל כך הרבה קהל לזה לא מבין איך זה לא צולח כאן.

לא מבין מה כל כך מוצלח בסטרבאקס. היינו בפאריס וזה כזה חרטא. הייתה ממול אלטרנטיבה מקומית עדיפה בהרבה. לא נראה לי שניכנס שוב כשנהיה בחו"ל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא אמרתי שזה מוצלח, רוב הקפה שלהם לא משהו, אבל תמיד אפשר לשנות מתכונים לפי הקהל כמו שעושים מקדונלדס וכדומה.

יש להם פה ושם דברים נחמדים אגב, לדוגמא כמו הפמפקין ספייס שלהם טעים, brew coffee גם כן.

בוא, זה לא שהקפה שיש לך בלנוודר ארומה וכאלה שווה באמת משהו, יש שם בריסטות שלא יודעים מה זה לרוקן את הידית קפה, לנקות אותה במים רותחים, לשים מנה כמו שצריך ולא יותר מ 6 שניות במכונה כי הקפה פשוט נשרף בחום האדיר שיש שם, 4 שנים כבריסטה מקצועי עזרו לי לא מעט לדעת איך להכין את הקפה שלי. בכל פעם ששתיתי שם קיבלתי קפה שרוף, למען השם פעם אחת ביקשתי וקיבלתי אישור לעשות לעצמי את הקפה והחלב בסניף ארומה אחד שביקרתי לפני כמה שנים.

נ.ב המאפים של סטרבקס להיט, לא יודע אני כנראה אמריקאי מגעיל בנשמה

* בגירה - איזו נפילה? היה פה סניף שקרס?

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

* בגירה - איזו נפילה? היה פה סניף שקרס?

לא הבנתי על מי השאלה?

אם על דאנקין דונאטס, היו בשיא 10 סניפים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הזכרתי ת זה: בתחילה הם שברו את כל שיאי המכירות העולמיים של הרשת, אבל לא עבר זמן רב עד שהסניפים התרוקנו מקונים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...