Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דאנקן דונאטס בישראל. אולי שמישהו יפתח?

eladns
שימו לב! השרשור הזה בן 1579 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בואו נודה, האוכל האמריקאי הוא זוועה, השוקולדים שלהם במיוחד הרשיז פשוט מזעזעים טעם של חול, הריזיס עם החמאת בוטנים עאלק טעם של רצפה לפני ניגוב לא יודע איך אנשים אוכלים את זה או מביאים לי מתנות כאלו (אני זורק לפח), הדבר היחיד שטעים אצלם מבחינת מתוקים אלו הסוכריות ג'לי / סטארבאסט / ליקריץ' (טוויזלרס) וכדומה, בזה הם טובים. אבל מאפים וכדומה הם פשוט גרועים, בהחלט בבית אצלנו מכינים טוב יותר ולא סתם הדודים מארה"ב מתחרפנים (וגם החברים שלהם בלוס אנג'לס) בכל פעם שסבתא טסה אליהם ומבשלת או שהם לוקחים מפה לאחר טיול ביקור.

אבל עדיין.. יש משהו בסטארבקס שעושה נעים, עצם העניין שיש כאן את זה, יש להם פה ושם דברים נחמדים, הקפה שלהם בינוני +- אבל ככה גם כל הקפה שיש בארץ כמו שכתבתי בהודעה קודמת, להלן ארומה / לנדוור / גרג או קפה קפה וכדומה, הם לא באמת יודעים לעשות קפה.

לא חושב שאי פעם שתיתי קפה איכותי אלא אם נפלתי על איזה בריסטה מומחה שידע ממש להשתמש בפולים הנכונים.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 155
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

• חברי המעגל הראשון

אוכל של רשתות שם בדרך כלל בינוני או גרוע.

אבל בניו יורק וברוצ'סטר אכלתי מאפים חבל"ז, ככה שאם הם רוצים הם יכולים לעשות אוכל פיזדייץ.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש ככה.

גועל נפש מלא סוכר תירס ושמן. אפילו ההאש בראונס מגעילים שם, בסך הכל לביבה בלאט!

זה לא שרולדין ושות' שם נרדף לבריאות, אבל זה לפחות טעים. גם סופגניה פשוטה של מאפיה גנרית יותר טעימה מהזבל הזה.

רמה אחרת לחלוטין של תיעוש של המזון.

רולדין היא רשת חנויות שמקבלות מוצרים ממאפיה אחת מרכזית ובמקסימום של המקסימים, נותנים אפיה משלימה למוצר שהוא בבסיס הכנתו, טוב ואיכותי.

דאנקן דונאטס זה אבקה סופר תעשייתית שמערבבים עם מים ועושים מזה דונאטס.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההערה של סלואורייד לגבי הבריאות נכונה - יש מוצרים שגם ההשימוש ברכיבים האיכותיים ביותר להכנתם לא תפתור את השפעותיהם המזיקות לבריאות. אבל לפחות אלה של רולעדין טעימים (אני אוכל סופגניה בשנה, בדרך כלל ארי שאשתי לקחה ביס), הפעם או פעמיים שבהן אכלתי דאנקין, או דונאטס בכלל, היה שמדובר במוצר מתוק מדי. והערה שלי בפוסט השני בשרשור היתה בעניין זה: נסו להשוות מוצרים מתוקים ישראליים לכאלה שיוצרו באירופה או ארה"ב, למשל מעדני חלב. בדרך כלל הישראליים יהיו פחות מתוקים. זה הטעם המקומי.

בעניין אחר לגמרי, לפני הרבה מאד שנים היתה לנו אורחת מחו"ל שהביאה לנו שקיות אבקת מרק של "קנור". כמובן שאנחנו היינו רגילים ל"תלמה". המרק של "קנור" היה, לטעמי, בלתי אכיל. אני מניח שהאבקות של קנור שמיוצרות במפעל תלמה בחיפה מותאמות לטעם הישראלי.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפרופו יוגורט שילטתי סניף של chillbox (הראשון בארץ) במדרחוב. קונספט מגניב וטעים לאללה

[ATTACH=CONFIG]522123[/ATTACH]

מה זה השטות הזאת דקה לפני החורף הירושלמי?

רק השכירות תפתח אותם ל4. זה לא איפה שהייה בית מרקחת אלבא?

טוב איחלתי לחייל בהצלחה.

פרנסה בשפע ושלא יפשוט רגל מהר

{ואני סופר רציני עכשיו, בואו נספור את הספירה לאחור. אני יעקוב אחרי המקום}

עריכה: זה 50 מטר מאיפה שהיה בית מרקחת אלבא, רוחוב החבצלת. שם כרגע מוקמת גלידריה. שברו את המקום והתחילו מאפס.

גם להם נאחל בהצלחה. זה עוד יהיה שרשור של תמונות ריגול של מקומות מתי פתחו ומתי סגרו.

BMW E36 M40 year of 1992

Autobianchi A112 year of 1979

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי מושג, לא מכיר את הכלכלה והקהל הירושלמי, אני גר בכלל ליד לבנון. זו פשוט רשת חדשה בארץ אז חשבתי שיתאים לכאן, מאז אגב עשיתי עוד סניף בבאר שבע ומתוכנן עוד אחד בצפון, אין עדיין פרטים, אך זכיינים מסתבר שיש

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

דווקא ממה שראיתי לחנות של הצ'יפס הולך טוב בצהריים. מלא שם. גם אחלה צ'יפס יש לו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

למה מוזר? בתל אביב יש כמה חנויות כאלה ותמיד יש תור. לפעמים בא לך רק צ'יפס, בלי מנה עיקרית. לא שמתי לב לשלט של יוגורטיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל עדיין.. יש משהו בסטארבקס שעושה נעים, עצם העניין שיש כאן את זה, יש להם פה ושם דברים נחמדים, הקפה שלהם בינוני +- אבל ככה גם כל הקפה שיש בארץ כמו שכתבתי בהודעה קודמת, להלן ארומה / לנדוור / גרג או קפה קפה וכדומה, הם לא באמת יודעים לעשות קפה.

לא חושב שאי פעם שתיתי קפה איכותי אלא אם נפלתי על איזה בריסטה מומחה שידע ממש להשתמש בפולים הנכונים.

בוא, לא צריך להגזים, זה לא שאתה שותה קפה ברמה של טועם יינות מתפלצן. וב99% מבתי הקפה אין מבחר פולים אלא סוג אחד או מקסימום 2 וגם זה לא, אז שום בריסטה לא בוחר פולים בשביל הקפה שלך אלא אם כן ביקרת באיזה קפה ארטיזאני של היפסטרים בשכונות ה"מגניבות" בהארלם.

קפה בארץ, בהגדרה, הוא קפה לא רע בכלל ובעצם בין הטובים ששתיתי בחיי מרוב אירופה ובוודאי מארה"ב. באיטליה למשל, הקפה היה הכי גרוע מכל מדינות אירופה בהן ביקרתי.

יש גם איזה קטע תמיד להגיד כמה הקפה של סטארבאקס גרוע, זה הופך אנשים להיות מגניבים. זה כמו הריב האלמותי בין אנדרויד לאפל\טויוטה למאזדה וכו'. הקפה בסטארבאקס דווקא לא רע בכלל, ללא קשר לכל הסירופים והתוספים שיש בסוגי הקפה שלהם בעלי טעמים, הקפה עצמו, רמת הטחינה, משך הבישול, הטמפרטורה, ההקצפה של החלב ובסופו של דבר הטעם - לא רעים ב-כלל. לא יצא לי לשתות קפה שרוף בסטארבאקס, גם לא קפה מיימי מידי.

אני מת לקבל הסבר הגיוני מכל המשמיצים של סטארבאקס, איך הם חושבים שעושים קפה ברוב בתי הקפה שהם שותים בהם שזה כל כך שונה מסטארבאקס? הפולים מיובאים מדרום אמריקה, מאוחסנים בתנאים נכונים, נטחנים במקום כמו בכל בית קפה ומוכנים במכונות קפה מהטובות בעולם ע"י עובדים שעוברים את אותה ההכשרה, אם לא יותר (ולא צריך להיות מדען גרעין כן?).

עריכה אחרונה על ידי omricn
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה שצריך להיות מדען גראינים, או פולים.

כבר הרבה שנים שלא שתיתי סטארבאקס, אבל הם זכורים לי לרעה. דווקא הקפה באיטליה וגרמניה זכור לטובה, וגם במקרים הבודדים שבהם ישבתי בבית קפה בארץ נהניתי. יש לי זכרון הזוי מלפני מספר שנים, ישבתי עם קרוב משפחה בארומה בטורונטו, בית הקפה היה מפוצץ, ואילו הסטארבאקס השכן היה נטוש.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

אין לי מספיק ידע כדי להסביר לך לעומק. באופן הפשוט ביותר, שניים-שלושת הניסיונות שלי בסאטרבאקס היו כ"כ מגעילים שלא סיימתי את הקפה וניסיתי שוב פשוט כדי לתת צ'אנס ולהבין באמת על מה התור הארוך.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

הקפה הקר שלהם טעים. אספרסו כמו של ארומה. בכל השטויות עם הטעמים המיוחדים והקצפות אני לא נוגע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו פשוט רשת חדשה בארץ אז חשבתי שיתאים לכאן, מאז אגב עשיתי עוד סניף בבאר שבע ומתוכנן עוד אחד בצפון, אין עדיין פרטים, אך זכיינים מסתבר שיש

אתה יודע, הם לא מתים, רק מתחלפים...

לך תבין, לפתוח גלידריה בירושליים בסוף הקיץ...:screwy::loco::drinking:

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
בוא, לא צריך להגזים, זה לא שאתה שותה קפה ברמה של טועם יינות מתפלצן. וב99% מבתי הקפה אין מבחר פולים אלא סוג אחד או מקסימום 2 וגם זה לא, אז שום בריסטה לא בוחר פולים בשביל הקפה שלך אלא אם כן ביקרת באיזה קפה ארטיזאני של היפסטרים בשכונות ה"מגניבות" בהארלם.

קפה בארץ, בהגדרה, הוא קפה לא רע בכלל ובעצם בין הטובים ששתיתי בחיי מרוב אירופה ובוודאי מארה"ב. באיטליה למשל, הקפה היה הכי גרוע מכל מדינות אירופה בהן ביקרתי.

יש גם איזה קטע תמיד להגיד כמה הקפה של סטארבאקס גרוע, זה הופך אנשים להיות מגניבים. זה כמו הריב האלמותי בין אנדרויד לאפל\טויוטה למאזדה וכו'. הקפה בסטארבאקס דווקא לא רע בכלל, ללא קשר לכל הסירופים והתוספים שיש בסוגי הקפה שלהם בעלי טעמים, הקפה עצמו, רמת הטחינה, משך הבישול, הטמפרטורה, ההקצפה של החלב ובסופו של דבר הטעם - לא רעים ב-כלל. לא יצא לי לשתות קפה שרוף בסטארבאקס, גם לא קפה מיימי מידי.

אני מת לקבל הסבר הגיוני מכל המשמיצים של סטארבאקס, איך הם חושבים שעושים קפה ברוב בתי הקפה שהם שותים בהם שזה כל כך שונה מסטארבאקס? הפולים מיובאים מדרום אמריקה, מאוחסנים בתנאים נכונים, נטחנים במקום כמו בכל בית קפה ומוכנים במכונות קפה מהטובות בעולם ע"י עובדים שעוברים את אותה ההכשרה, אם לא יותר (ולא צריך להיות מדען גרעין כן?).

נתתי כמה הזדמנויות לסטארבאקס, אבל מודה שזה היה לפני מספר דו ספרתי של שנים-

מה שכן, הקפה היה פשוט לא טעים, את זה אני זוכר.

באיטליה שתיתי אחלה קפה, בכל מקום שיצא לי לשתות (ויצא לי), לא הייתה נפילה אחת.

מה שכן בצרפת הקפה היה נוראי ובד"כ בכל "בית קפה" הייתה מכונת קפה אמיתית לקישוט ואת הקפה עצמו היו מכינים מהמכונה שעושה הכל (גרוע).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...