Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מי צודק?

Astralazax
שימו לב! השרשור הזה בן 1696 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני לא מבין רק למה קוראים לי ילד... אני עוד שנייה בן 25 ונכון עשיתי טעות, לא מכרתי בחיים רכב,רק קניתי פעם אחת יד שנייה ופעם אחת חדש אז אין לי מושג בכלל על מה שקורה בעולם הזה,התייעצתי ושאלתי כל מה שיכולתי בשביל שלא יקרו מצבים כאלו.

ושוב זה החלטה שלו,אישית אני גם לא נרלי הייתי מתעסק איתי אבל הסברתי לו בדיוק למה העלתי את המחיר ואת כל המצב וניסיתי גם שיבין והתמצלתי ועשיתי כל מה שביכולתי. עכשיו זה בידיים שלו נטו.

25 זה ילד, גם אני בן 25 ורק בתקופה האחרונה מתחיל ללמוד ולהכיר את העולם של המבוגרים. ועובדה לפי הסיפור שלך דאתה גם לומד שיעורים ברגעים אלו.

לגבי מכירה, יצא לי למכור את הרכב הראשון שלי אחרי תיקון למזגן, טסט, וטיימינג.. בערך ב2500 שקל, אני אפילו לא זוכר את המחיר כי זה פשוט נשכח, וזה לא חשוב אם הייתי מוכר גם ב5 אלף. כסף בא והולך. אגב הקונה התקשר אליי אחרי יומיים התבכיין שהמנוע הלך (לא היו שום סימנים מקדימים ולא הבנתי באמת מה קרה לו... אבל הרכב נסע עוד תקופה ארוכה אחר כך.) כך שלפעמים עדיף למכור ולהפטר גם אם רגשית אתה מרגיש שהפסדת. רכב זה לא עסק כלכלי ולא יניב לך רווחים תמורה או הוגנות, אלא רק הפסד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 68
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

הבעיה העיקרית שלי שיש לי יןתר מדי ערך סנטימנטלי לרכב ובגלל זה זה קשה אבל אתה צודק כסף אני לא יניב מהעסק הזה והערך הסנטימנטלי שלי בינתיים סתם יושב בחניה צובר אבק אז שמישהו אחר יהנה ממנה.

תודה רבה לכולם על העזרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה נשמע בחור צעיר ולא מנוסה ולכן עשית כמעט את כל הטעויות האפשריות.

אותך כמוכר לא מעניין כלל מאיפה בא הקונה, מצידך שיבוא מהירח.

אתה גם לא משלם לא חצי ולא רבע מהבדיקה, לא מתאים לא, שלא יקנה או שיקנה ויממן את הבדיקות שלו!

אתה גם לא יורד מ 14 ל 8 בגלל משהוא שמכון בדיקה אמר, בטח כשאתה יודע שזה קישקוש.

בנוגע לחצי מעלות הבדיקה, נגיד את זה בפשטות, שילך לחפש את החברים שלו.

אין לו שום דבר חתום ואם יש לו הקלטת שיחה ואמרת באמת מה שאמרת, אז ברור שחצי הבדיקה תקוזז רק במקרה קניה.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יודע טוב מאוד שאני לא חייב לו כלום, כי אמרתי במפןרש עוד לפניי שבכלל ניפגשנו שהוא ישלם טת מלוא מחיר הבדיקה אלא אם כן הוא קונה תרכב וזה כבר עניין שלי אם לקזז לו חצי מהמחיר שירגיש טוב עם עצמו.

ולא ירדתי מ14 המחירון 12 ויש כמה בעיות אז התפשרנו על 10 ובגלל כמו שאמרתה מה שהמכון בדיקה אמר הורדתי עוד 2.

יותר מדי טעויות באמת.

מכירה ראשונה וכל זה נעשה בלחץ של שעה וחצי.. קיצר כל מה שהיה יכול להשתבש, השתבש..

אני ידע להבא

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא אקרא את כל השרשור, אבל ברגע שנסעת 100 ק"מ בשביל שהוא יבדוק את הרכב, פה טעית ומשם זה הדרדר.

מישהו רוצה לקנות את הרכב שלי? שיבוא אלי. אין סיבה שאגיע אליו, גם לא לרכבת ליד הבית שלי.

מראה על רצינות וחוסך בלבולי מוח.

Daihatsu YRV 01' 86 HP << Sold

KIA Cerato 08' LX 122 HP

Chevrolet Cruz 13' LT Wagon 141 HP 1.8L

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא רוצה תרכב ב8500 ולעשות חצי חצי על העברת בעלות...ממתי עושים על זה חצי חצי?

עכשיו אתה מתקטנן על 100 שקל?

שחרר כבר את הרכב בחייאת.

התגובה מעליי מסכמת הכל בפשטות. "הרוצה את הרב, יבוא אליו".

ודרך אגב, אין שום חוק ולא כתוב בשום מקום מי משלם על העברת בעלות. חלק חושבים שעל הקונה לשלם, אני בגישה של חצי חצי כי זה אינטרס משותף.

עריכה אחרונה על ידי שביט

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין רק למה קוראים לי ילד... אני עוד שנייה בן 25 ונכון עשיתי טעות, לא מכרתי בחיים רכב,רק קניתי פעם אחת יד שנייה ופעם אחת חדש אז אין לי מושג בכלל על מה שקורה בעולם הזה,התייעצתי ושאלתי כל מה שיכולתי בשביל שלא יקרו מצבים כאלו.

ושוב זה החלטה שלו,אישית אני גם לא נרלי הייתי מתעסק איתי אבל הסברתי לו בדיוק למה העלתי את המחיר ואת כל המצב וניסיתי גם שיבין והתמצלתי ועשיתי כל מה שביכולתי. עכשיו זה בידיים שלו נטו.

כשהייתי בגילך גם חשבתי שאנ לא ילד. בגיל 30 הבנתי שהייתי ילד אבל הימתי בטוח שעכשיו אני כבר יודע הכל ועכשיו בגיל 50 אני יודע כבר שאף פעם לא אדע הכל.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי רק שאלה אחת אחרונה, כולם פה יפי נפש אבל אני בטוח שאם הייתם מוכרים תרכב שלכם אחרי ששמת חצי ממחיר הרכב על שיפוץ גיר שלם ובבדיקה אמרו שיש נזילה, הלכתי לקראתו שלא יתקע עם תיקון גיר עכשיו שזה הרבה כסף, אז החלטתי לחתוך לו עוד 2000 שקל כי חברה שלו גם דחפה תאף שלה בכל העסקה.

נכון שלא סגרנו על מה היה קורה במידה והגיר בסדר או דורש תיקון ומה עם הכסף בסופו של דבר, אבל אחרי שראיתי במו עיני ושלושה אנשים חוץ ממני שמבינים התסתכלו על כל הרכב ואין שום בעיה כמו מה שהזכירו בבדיקה.

מה אתם הייתם עושים במצב הזה? משחררים תרכב ב2000 שקל פחות למרות שאתם יודעים שלא צריכה להיות שום בעיה? לי אישית לא נראה שמישהו היה מסכים לזה וכפ אתפ הימתם מנסים להעלות תמחיר.

אותי אני טועה וכולם פה אנשים עם לב זהב וארנק שמן...

אבל גם המוסך שלך אמר שיש רטי ות רק שזה הרבה פחית ממה שהיה.

זה כמו להגיד נכון שהאוטו לא עוצר אבל הוא עוצר יותר טוב ממה שעצר קודם.

לדעתי תסכים ל 8500 אבל שהעברת הבעלות עליו יהוא מגיע אליך לקחת את האוטו.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1696 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...