Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אלפא רומיאו מיטו או רנו קליאו

Ron.cohen13
שימו לב! השרשור הזה בן 1702 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

איך אתה אומר לי דבר כזה אבל מצד שני בנאדם אחר אומר לי בדיוק ההפך שזה אחלה אותו, חזק, אמין, יחסית חסכוני, ויופי זה כבר עיינין של טעם לדעתי היא יפה ומשדרת הרבה

אבל עדין..

מבחינת אבזור מולטימדיה זה מספיק לי, מרווחת לא משנה לי והתנהגות לא יודע עדין להגיד את ההבדל

אבל באמת הסתירות במה שאומרים עליה זה הזוי...

אני לא יודע מי אמר לך את זה. חזק הוא לא, עובדתית. סופר מיני עם 105 כ"ס זה לא חזק. 150, 200 זה חזק. 105 זה לא חזק. חסכוני יכול להיות, לא מכיר. ולגבי אמין - יש ברכב שלי מנוע 1.4 עם אותה מערכת מולטיאייר, היא אמינה, כן. אבל דורשת תחזוקה מאוד קשובה (בדיקת שמן פעם בשבוע, טיפולים כל 10k לכל היותר, משחק עם צמיגיות שמן עד שמגיעים למה שהכי טוב למקרה הספציפי). היא ממש לא מה שנתפס "ברחוב" כאמין - כלומר לא משהו שאפשר להזניח והוא ימשיך לנסוע כאילו כלום.

לגבי שאר הדברים - יש לאלפא מין הילה מאוד קסומה ומיתוג שמבטיח שכל אוטו שלהם זה יצירת מופת איטלקית של עור, סטייל, והתנהגות כביש מרגשת. ב-98% מהמקרים זה הכל חירטוטי חרטוטים, אבל על אנשים בלי הרבה ניסיון עם מכוניות, זה עובד. ברגע שמתנסים עם מכוניות אחרות, ולא בקטע של פרארי/מרצדס, אלא סתם מכוניות אחרות, מבינים. המיטו מכונית סתמית שעבר זמנה.

דרך אגב, בעל הרכב לא עשה טיפול ברכב שנתיים וחצי ועכשיו עברו עוד 15

קצת הזנחה לא?

כן, הזנחה קשה שממש לא בטוח שיהיה אפשר להתאושש ממנה בקלות או בזול. אם תחליט לנסות את האוטו הזה, קח אותו לבדיקה אצל מישהו שמבין במכוניות האלה.

מעניין... בדיוק שקלתי לקנות גם קליאו ידנית, אבל התבאסתי שהיא די חלשה (בעברי עם פולו 1.4 אסמוספרית ידנית שהייתה סבירה).

יצא לך באופן אישי לעשות את זה, ויכול לתת חוות דעת?

האם זה משתווה לגרסאה האוטומטית מבחינת כוח?

לא מכיר את שוק השיפורים של הקליאו, אבל אני מאמין שאפשר למצוא תוכנה בלי יותר מדי בעיות. לא יודע להגיד איך הקליאו 0.9 ביחס ל-1.2. נהגתי על שתיהן ממש ממש מזמן.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא אוהב את ההגזמה של "הרכב הגרוע ביותר שאלפא יצרה"

אבל מודע לעובדה שהרכב הוא אותו בסיס של פיאט פונטו...

לגבי מנועי המולטי אייר - לי היה 120 כ"ס (לא הכי חזק בטח ולא כמו ה-155כ"ס), לא המולטי אייר, וכשרציתי לשדרג מיכאל אלפא אמר לי תנסה לא לקנות מולטי אייר, כי הוא יותר מרגיש מהטורבו הרגיל שהיה לי.

שוב פעם אני אהבתי מאוד את הרכב ואת ההתנהגות שלו, וכן מבחינת איבזור, פשוט אין שם הרבה ואכן זה די פשוט.

עריכה אחרונה על ידי DONJOS83
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב כנראה שאקח את הרכב לבדיקה, אם ימצא לנכון ואז אדע הכי טוב מה מצבו ומה קורה

הרכב לא נראה מוזנח, הוא שמור מאוד מבפנים ובחוץ... אבל כן אני לא אזרוק עכשיו 50 אלף שקל לאוויר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מכיר לא את האלפא ולא את הקליאו אבל כן יכול לומר שלא הייתי מסתכל לכיוון של רכב שלא בוצע בו אף טיפול במשך שנתיים וחצי, לא משנה כמה שמור הוא נראה, העניין מעיד על הזנחה וחוסר הבנה בסיסית ברכבים לטעמי; הייתרון היחידי ברכב כזה לדעתי זה רק במידה והוא נמכר במחיר מאוד זול ועלות הטיפול הגדול (כנראה מאוד גדול כי בשנתיים וחצי שאף מבט מקצועי לא עבר על הרכב צריך לבדוק גם את הברקסים/צמיגים/טיימינג וכו׳ מעבר לשמנים ופילטרים שזה הבסיס) מקוזזת מהמחיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא אוהב את ההגזמה של "הרכב הגרוע ביותר שאלפא יצרה"

אתה חושב אחרת? איזה רכב של אלפא מה-20 שנה האחרונות פחות טוב מהמיטו? ב"טוב" אני מתכוון "עושה לך חשק לקנות אותו". אני לא מצליח לחשוב על אף אחד.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע מי אמר לך את זה. חזק הוא לא, עובדתית. סופר מיני עם 105 כ"ס זה לא חזק. 150, 200 זה חזק. 105 זה לא חזק. חסכוני יכול להיות, לא מכיר. ולגבי אמין - יש ברכב שלי מנוע 1.4 עם אותה מערכת מולטיאייר, היא אמינה, כן. אבל דורשת תחזוקה מאוד קשובה (בדיקת שמן פעם בשבוע, טיפולים כל 10k לכל היותר, משחק עם צמיגיות שמן עד שמגיעים למה שהכי טוב למקרה הספציפי). היא ממש לא מה שנתפס "ברחוב" כאמין - כלומר לא משהו שאפשר להזניח והוא ימשיך לנסוע כאילו כלום.

לגבי שאר הדברים - יש לאלפא מין הילה מאוד קסומה ומיתוג שמבטיח שכל אוטו שלהם זה יצירת מופת איטלקית של עור, סטייל, והתנהגות כביש מרגשת. ב-98% מהמקרים זה הכל חירטוטי חרטוטים, אבל על אנשים בלי הרבה ניסיון עם מכוניות, זה עובד. ברגע שמתנסים עם מכוניות אחרות, ולא בקטע של פרארי/מרצדס, אלא סתם מכוניות אחרות, מבינים. המיטו מכונית סתמית שעבר זמנה.

כן, הזנחה קשה שממש לא בטוח שיהיה אפשר להתאושש ממנה בקלות או בזול. אם תחליט לנסות את האוטו הזה, קח אותו לבדיקה אצל מישהו שמבין במכוניות האלה.

לא מכיר את שוק השיפורים של הקליאו, אבל אני מאמין שאפשר למצוא תוכנה בלי יותר מדי בעיות. לא יודע להגיד איך הקליאו 0.9 ביחס ל-1.2. נהגתי על שתיהן ממש ממש מזמן.

חח עם כמה שקשה לי לקרוא את זה, תודה רבה על התשובה!

תראה אני לא מחפש רכב של 200 כוח סוס כי מתאר לעצמי שאין סופר מיני כזאת וגם מאוד יקר גם אם יש.. אז אני מסתפק באלפא שנסעתי עליה וכן נהנתי והרגשתי את המהירות שלה ולי היה כיף בסהכ, זריזה מאוד וכפיית לי למישהו שהוא לא יותר מחובבן...

מבחינת אחזקה, אין בעיה לדאוג להכל אם צריך זאת לא בעיה, גם הרכב לא הולך להישחק ברמה קיצונית נסיעות בעיקר לבסיס בתחילת שבוע ובסופש ואולי באמצע.. מאמין שלא אעבור את ה 400 ק"מ בשבוע וגם זה נראלי הרבה לחלק מהשבועות.

ברור שאקח אותו לבדיקה שהמליצו לי על מישהו שאמרו לי שמאוד מבין במוסך בפתח תקווה

איזה רכב אתה היית ממליץ בכללי? מעניין אותי לשמוע..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מכיר לא את האלפא ולא את הקליאו אבל כן יכול לומר שלא הייתי מסתכל לכיוון של רכב שלא בוצע בו אף טיפול במשך שנתיים וחצי, לא משנה כמה שמור הוא נראה, העניין מעיד על הזנחה וחוסר הבנה בסיסית ברכבים לטעמי; הייתרון היחידי ברכב כזה לדעתי זה רק במידה והוא נמכר במחיר מאוד זול ועלות הטיפול הגדול (כנראה מאוד גדול כי בשנתיים וחצי שאף מבט מקצועי לא עבר על הרכב צריך לבדוק גם את הברקסים/צמיגים/טיימינג וכו׳ מעבר לשמנים ופילטרים שזה הבסיס) מקוזזת מהמחיר.

נעשה בו טיפול אחרי 8000 ק"מ ואז לא נעשה. אני לא חושב שהייתה הזנחה האמת, בכל מה שקשור לזה דוד שלי עוזר לי על זה והוא מדבר עם הבנאדם, ברגע שאדע יותר אעדכן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערי אוותר על הרכב, בעל הרכב לא עשה טיפול במשך 21 אלף ק"מ ושנתיים וחצי, כלומר השמן נשאר מאז ברכב. וזאת הזנחה רצינית לרכב כזה

אז כנראה שאצטרך להמשיך לחפש רכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1702 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...