Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך מחפשים עבודה חדשה בימינו?

ברווז
שימו לב! השרשור הזה בן 1608 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

השאלה מרגישה לי קצת... ככה:

Screen_Shot_2017_07_13_at_1.09.20_PM.0.jpg

אחרי שצחקנו (לא באמת. זה לא מצחיק במיוחד), השאלה עדיין בתוקף.

לאחרונה, המצב בעבודתי השתנה ולא לטובה. משחקי כח בין קולגה לבוס גרמו למאזן אימה חדש, ובכנות נשבר לי מזה. אפילו שאין לזה שום קשר אליי, אני בסופו של דבר נפגע מזה. אז לאחר שקילה בכובד ראש של המצב, החלופות, האפשרויות כולל טבלאות PRO-CON, נפלה ההחלטה- למצוא מקום חדש.

את אלג'ובס אני מכיר. גם את ההרשמה למה שמרגיש לי כמו שירות "הישרדות VIP" (כי בואו ונודה בזה, עבודה זה הישרדות...) אני מכיר ויעילותו מוטלת בספק. הייתי רשום בעבר, לא עזר הרבה. כל יום הם מעלים לי כמה וכמה משרות גנריות שמצריכות BS.C במיון בוטנים בחברה ממשלתית\ציבורית מובילה בתחומה, ואולי אחת אמיתית.

טיול לסיגי מחברות ההשמה\כ"א\בכירים\בכי רע\משאבי אנוש, עת עוטה אני לגופי חליפת איומים מצמר פינגווינים מובחרים מאתיופיה ושעון עם ידית מקרן של צב, מכיר. כמה מהעבודות היותר גרועות שלי קיבלתי ככה.

יש לי פרופיל בלינקדאין. אני לא משקיע בו. אני גם לא משקיע יותר מדיי זמן בפייסוש, על טוויטוש וויתרתי לחלוטין, באינסטוש יש יותר מדיי תמונותוש ולפיןטרסט אני לא מתקרב - תבינו לבד למה.

אמרו לי לרענן את הקורות חיים שלי, אז שפכתי עליהם קולה (המרענן הרשמי).

אז. מה עוף ים-יבשה אמור לעשות כדי למצוא משרה בימינו, עת הטכנולוגייה שולטת בכל? :shock:

(פוסט זה נכתב בהומור אך מתייחס לכל המינים. השאלה המופיעה בכותרת ובסוף הפוסט היא אמיתית למהדרין. כל דמיון בינה לבין שאלה אחרת באותו נושא אך ללא הומור מקרי בהחלט).

אשמח לעצות, רעיונות, מחשבות, טיפים וכל דבר אחר שתוכלו להציע לי.

תודה לעונים.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכל המלל שלך, לא הבנתי מה המקצוע שלך, או במה אתה רוצה התמקצע.

רשמת עבודה חדשה, הכוונה מקצוע חדש?

תפרט, זה יכול אפילו לעזור.

מה וכמה משרות גנריות שמצריכות BS.C

כנראה שאלו עבודות שקשורות להנדסה, לא סתם יש תואר שכזה...

Daihatsu YRV 01' 86 HP << Sold

KIA Cerato 08' LX 122 HP

Chevrolet Cruz 13' LT Wagon 141 HP 1.8L

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חיפוש/מציאת עבודה תמיד היה ותמיד יהיה כרוך בהיכרויות קודמות/נטוורקינג (לא טוורקינג!)

וכל הטכנולוגיות החדשות למיניהן שאתה מדבר עליהן עדיין די כושלות במשימה.

מעבר לרשימת העבודות שאתה מעוניין בהן (בחיאת, תתחיל מסינון ראשוני)

אתה צריך לעשות רשימה של כל האנשים שאתה מכיר ביקום, אפילו ברפרוף.

יש לך רשימת ספקים? רשימת לקוחות? העתק/צלם את הרשימות ועבור אחד-אחד על המקומות -

אולי יש שם מישהו שהייתה לך חוויית עבודה חיובית איתו, צלצל ושאל מה יש לו להציע.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אמרו לי לרענן את הקורות חיים שלי, אז שפכתי עליהם קולה (המרענן הרשמי).

המרענן הרשמי זה לא מנטוס? לא כדאי לערבב את זה עם קולה.

אם השכר נח והעבודה עצמה לא מעיקה עליך יותר מדי, לדעתי תישאר שם ותן לריב שלהם לדעוך.

מעבר לזה, עם כמה שאני חושב שפקידי ממשלה ועובדי מדינה מיותרים ושצריך כמה שפחות מהם, אל תזלזל בעבודות ממשלתיות. יש להם תנאים מעולים ולא כדאי לפסול את האופציה הזו.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חיפוש/מציאת עבודה תמיד היה ותמיד יהיה כרוך בהיכרויות קודמות/נטוורקינג (לא טוורקינג!)

אז זהו ש...

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מחפש עבודה דומה לנוכחית ?

אם כן אז אתה בודק עם עסקים דומים אם יש משרה פנויה.

Sent from my MACRONE 1 using LIGHTSABERS

לבדוק עם עסקים דומים בביצה המקומית משמעה התאבדות, כולם מכירים את כולם ואם ברווז עושה רעש ביער, גם אם אין מסביב מי שישמע, זה עדיין יעשה הדים.

איזה תחום ואיזה סוג? לכל סוג משרה יש ערוץ כדאי אחר לחיפושים.

האמת? אני לא יודע בשלב זה של חיי. ולא מהסיבות שעלו בשירשורים הקודמים של כיוון חדש, אלא מסט חדש לחלוטין של נסיבות.

קודם כל להירשם בלשכת העבודה. לפעמים כשאתה יורה באויר נופלת ציפור (לא אתה אישית).

:lol: לא אישית...

לשכת העבודה זה כמו המאמר המרתק שקראתי לפני כמה חודשים לגבי השימושיות של סוס מת ואיך להפוך אותו לכח מניע בחברה.

מכל המלל שלך, לא הבנתי מה המקצוע שלך, או במה אתה רוצה התמקצע.

רשמת עבודה חדשה, הכוונה מקצוע חדש?

תפרט, זה יכול אפילו לעזור.

כנראה שאלו עבודות שקשורות להנדסה, לא סתם יש תואר שכזה...

אני יכול רק להניח שהציניות שלי לא עברה מספיק ברור את המסך...

המקצוע שלי? אני מחסנאי כ-20 שנה, קניין ברכש גלובאלי מעל מחצית מכך, ניהלתי אנשים ומחסנים שלמים, ניהלתי שרשרת אספקה (ב-2 מקומות שונים), הייתי עצמאי לתקופה, לימדתי את עצמי לקדם אתרים בגוגל כי האתר שלי היה צריך קידום וזה עסק יקר אז עשיתי לבד והגעתי לתוצאות מרשימות- ואומרים לי שיש לי פרצוף רדיופוני. אה, שיט... קול! קול רדיופוני. זהו. קול.

המצוטט מטה יודע ומכיר את נטייתי לאנלסיס-פרלסיס.

מעבר לרשימת העבודות שאתה מעוניין בהן (בחיאת, תתחיל מסינון ראשוני) אגע בזה בסוף התגובה.

אתה צריך לעשות רשימה של כל האנשים שאתה מכיר ביקום, אפילו ברפרוף.

יש לך רשימת ספקים? רשימת לקוחות? העתק/צלם את הרשימות ועבור אחד-אחד על המקומות -

אולי יש שם מישהו שהייתה לך חוויית עבודה חיובית איתו, צלצל ושאל מה יש לו להציע.

אסתכן בלחזור על עצמי- אבל בבראנג'ה שלי זו התאבדות.

אם השכר נח והעבודה עצמה לא מעיקה עליך יותר מדי, THAT IS A MAN-SIZED "IF" MY FRIEND.

לדעתי תישאר שם ותן לריב שלהם לדעוך.

לו השאר היה וורדרד, הבלגאן מסביב לא היה מטריד אותי, ובהחלט לא מספיק בשביל לעזוב.

מעבר לזה, עם כמה שאני חושב שפקידי ממשלה ועובדי מדינה מיותרים ושצריך כמה שפחות מהם, אל תזלזל בעבודות ממשלתיות. יש להם תנאים מעולים ולא כדאי לפסול את האופציה הזו.

אני מניח שהציניות שלי שבורה או משהו כזה.

דיברתי על מודעות ג-נ-ר-י-ו-ת.

על תואר במדעים.

למיון בוטנים.

ראית פעם מישהו עם תואר במדעים עם התמחות במיון בוטנים? בבקשה תגיד לי שלא! :shock:

(משרה ממשלתית פשוט נשמע יותר הגיוני בקטע של מיון בוטנים).

להלן, מודעה גנרית כלשהי לדוגמא עם מקרא:

"חברה מובילה בתחומה מגייסת במגוון מוקדים" - אין חברה. המוקדים השונים זה אפילו לא סיגי ממשאבי אנוש. זו פקידה שמקבלת את כל המודעות ומעבירה אותן לאפיק הפרסום של לרכוש מנוי VIP.

"טכנאים, משווקים, מחסנאים, חוואים, אסטרונאוטים (מתאים גם לגמלאים)" = אין חברה. או שמקימים אחת מאפס.

"דרישות: להעביר קורות חיים כתובים". מה? בלי תואר BSC במיון בוטנים? בלי תואר ראשון לפילוסופיה עם התמחות בפילפילונים בצבע אפרסק? מספיק שיהיה לי דופק ואוכל להתקבל?

השוס! "נא לציין ציפיות שכר" :lol:

אני משוכנע שכולם רואים (מאלו שמחפשים) לפחות 10 מודעות גנריות כאלו בשבוע. לרוב זה נשמע מדהים, עבודה רצינית, קרוב מאד לאיזור הגיאוגרפי שלך, תנאי כניסה נמוכים מאד, מקום שנשמע רציני או ממשלתי או בטחוני (פעם ככה, פעם ככה) ואשכרה הכל נשמע טוב.

אין חיה כזו. זו, רבותיי, פרסומת.

לעניין.

נסיבות חיי השתנו לאחרונה, ולא לטובה.

גמישות שהייתה לי בעבר, כבר לא קיימת.

אני תקוע עם לחפש משהו בעירי, חיפה, או מקסימום בקריות. שעות העבודה גם הן עניין אקוטי.

כרגע אני מחפש משרה ההולמת את כישוריי בתחום הרכש הטכני, דבר שאני אפילו נהנה ממנו, אבל אני ממש לא פוסל לעבור ל-3/4 משרה (אלמד קצת על הנושא מחר) בתחום חדש לי לחלוטין או אפילו עבודה מהבית בשלב זה. ברור לי שיש עקומת למידה חדה על העניין כדי לא ליפול לאיזו פירמידה.

כשאני מחפש, המקום שאני הולך אליו דבר ראשון זה אולג'ובס. השלב הבא זה כל החברות השמה למיניהן. ופה אני לא יודע איך להמשיך.

נטוורקינג מזכיר לי אימרה- מי צריך קשרים כשיש פרוטקצייה? ובכן, אין לי לא זה ולא זה. אני כן מתכנן לשאול מכרים שונים ומשונים, כולל איפה שאני מתאמן, בתקווה שלא יחשבו שאני משוגע.

אבקש להבהיר נקודה.

המקום הנוכחי שלי, הוא מקום שהייתי בו בעבר. חזרתי לשם מיוזמתי, למשהו שאני מכיר, מאחר ואני לא מיומן מספיק בחיפושים האלו (בין היתר, זו מספיק חשיפה לצורך הפוסט הזה).

עם נתוני הפתיחה שלי, כל ה"סיגי" האלו מפנות אותי למקומות שבהם מחפשים - איך נאמר זאת בעדינות- לא את הסכינים הכי איכותיות במגירה של המטבח אלא את אלו שאתה מתעלל בהן עם פירוק עוף קפוא על משטח חיתוך מזכוכית.

ואני כבר זקן מדיי בשביל זה.

באמת חשבתי שאני אהיה רגוע במקום הנוכחי, ואכן לא ממש חיפשתי מאז שהתחלתי לעבוד בו. פה ושם קפצה לי מודעה לעיניים וזהו. לא אקטיבי. אבל המצב עכשיו הוא בלתי נסבל... בלי שיהיה קשור אלי בכלל! זה יכול לחרפן אותך.

נכון שחפרתי? :lol:

אודה לכל כיוון ומחשבה שתוכלו לזרוק לכיוון שלי.

פיטצ'- Vielen Dank, lieber Freund. אני מניח שזה הזמן ללבוש את החליפת איומים מצמר דגים עם השעון המפואר (ההוא עם הרצועה מכנפי בופאלו) וללכת לעשות קצת מינגלינג.

פלוס לגגל מקומות דומים:wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קורות החיים רועננו ונשלחו דרך אלג'ובס. נרשמתי למנוי VIP שלהם. היו כמה משרות מעניינות שם. כחלק מהמנוי, הקובץ נשלח לאבחון מקצועי ויחזרו אלי לגבי זה.

יש אתרים כגון CVKING שמאפשרים שליחה של הקובץ לכמות גדולה של מקומות יחדיו. אני מכיר רק אותו- מכירים עוד דומים לו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמת לב באיזה שעות הפוסטים המשעשעים עולים לאוויר ידידי?

רמז: התשובה מתחרזת עם "אחרי שסיימתי להשקיע זמן בחיפושים ושיפורים" :wink:

הפוסטים הרציניים עולים בשעות אחרות...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...