Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיכומון פוג'י XH1

renaultfreek
שימו לב! השרשור הזה בן 1675 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ערב טוב לכולם

אז ככה הגיע הזמן לרשום חוות דעת אישית על הפוג'י XH1, המצלמה נמצאת אצלי כבר מספר חודשים והספקנו לעבור את ה20 אלף קליקים יחד :)

2 חתונות מאחורינו ועוד אין ספור טיולים כאלו ואחרים עם המשפחה וחברים.

אז הכל התחיל בכך שהיתי צריך גוף חדש במקום הXE2 אשר התחילה להראות סמיני הזדקנות, אחרי אין ספור בירורים והמלצות וקראיות ברשת, נפל הפור על הXH1 בגלל מספר סיבות:

1. גוף ואפשרויות אחיזה - הגוף של הXH1 מעולה לבעלי ידיים גדולות כמונוי, היא יושבת מעולה על היד והמשקל גם לא מפריע.

2. מייצב מובנה - המון נרשם על המייצב ברחבי הרשת, ואני יכול לאשר, המייצב עובד מעולה בתנאי תאורה קשים.

אז מה אני חושב על הXH1 בפרט ועל פוג'י בכללי:

הXH1 גוף מעולה, מתאים למספר רב של שימושים (חתונות, ילדים, חיות ועוד), אבל הוא או היא לא חפים מבעיות, במהלך התקופה שהגוף אצלי נתקלתי במספר בעיות:

הראשונה התחממות יתר, אכן קראתם נכון, התחממות, 2 החתונות אשר צלמתי הגוף התחמם והקפיץ שורה נחמדה על המסך אשר אומרת שאני חייב לכבות את המצלמה ולהדליק מחדש, בהתחלה חשבתי טוב יכול להיות, אבל ההודעה קפצה כל מספר דקות עד אשר נתתי לה כשעה להתקרר, למי שאין גוף רזרבי אז הוא בבעיה, ממצלמה שכזאת לא היתי מצפה.

השניה - הממשק רגיש ביותר, קשה לי להסביר אבל הממשק ממש רגיש לשינויים או לנגיעות רנדומליות עם הפרצוף במסך.

אלו הדברים אשר הורידו לי החשק מהגוף.

מה אני חושב על פוג'י באופן כללי?

מבחינתי הם עדין יושבים על הגדר, מצד אחד המצלמות מוציאות קבצים מעולים וצבעים מעולים, מצד שני הם לא עמידים מספיק (לפחות מבחינתי), קשה לי לסמוך על מצלמה אשר מוציאה לי הודעות שאני צריך להדליק מחדש ועוד באמצע אירוע.

האם אני הולך להמשיך עם פוג'י?

לבנתיים כן, כנראה שאני אחזור לקנון לפול פריים שלהם (יש לי עוד גוף של 5D מרק 2 אשר כולו סדוק ועובד כמו ביום הראשון).

DSCF5754-2.jpg

DSCF5853.jpg

DSCF6186.jpg

DSCF6854.jpg

DSCF6863.jpg

DSCF7149.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכל העניין של צרכים. המשתמש הביתי זה דבר אחד, צילום ארועים וכל צילום מסחרי אחר, במיוחד כזה שאינו מאפשר סיבוב נוסף במקרה תקלה, זה עניין אחר.

מכל מקום, לארועים לא הייתי מעיז ללכת בלי שני גופים, וגם אלה בעלי שני סלוטים לכרטיסים. בעל ארוע ששכר את שירותיך ומגלה שלא נשארה לו אף תמונה למזכרת - לא כדאי. אתה חושף את עצמך לתביעות לא קטנות.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמשתמש פוג'י ביתי. הגוף הזה (שלא נראה לי זכה להצלחה מרובה גם בעולם) הוא לא פה לא שם. גם יקר גם גדול וגם קרופ. בעיקרון הוא נועד לתת יכולות וידאו מתקדמות. אבל עם כל הכבוד לפוג'י שאני נהנה ממנה מאוד. המתחרות (סוני...) אוכלות אותה טכנית בלי מלח.

לחובבן/משתמש ביתי שלא נרתע מעדשות קרופ. אמליץ+++

מקצוענים ? עזבו אתכם מצעצועים יקרים ובעיקר מגניבים אתם צריכים כלי עבודה מוכחים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגלל זה רשמתי שוא יושב כביכול על הגדר, מצד אחד האיכות של הגוף הרבה יותר טובה מגופים אחרים של פוג'י אשר ברשותי או אשר החזקתי, ומצד שני המוצר מרגיש לא מוגמר.

אני לא צריך וידאו בכלל, כנראה שבעתיד נעבור לסוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...