מציג תוצאות 1 עד 6 מתוך 6

נושא: סיכומון פוג'י XH1

נהג צעיר (> 150 הודעות) הסימלון של renaultfreek

סיכומון פוג'י XH1

ערב טוב לכולם

אז ככה הגיע הזמן לרשום חוות דעת אישית על הפוג'י XH1, המצלמה נמצאת אצלי כבר מספר חודשים והספקנו לעבור את ה20 אלף קליקים יחד
    2 חתונות מאחורינו ועוד אין ספור טיולים כאלו ואחרים עם המשפחה וחברים.

אז הכל התחיל בכך שהיתי צריך גוף חדש במקום הXE2 אשר התחילה להראות סמיני הזדקנות, אחרי אין ספור בירורים והמלצות וקראיות ברשת, נפל הפור על הXH1 בגלל מספר סיבות:
    1. גוף ואפשרויות אחיזה - הגוף של הXH1 מעולה לבעלי ידיים גדולות כמונוי, היא יושבת מעולה על היד והמשקל גם לא מפריע.
    2. מייצב מובנה - המון נרשם על המייצב ברחבי הרשת, ואני יכול לאשר, המייצב עובד מעולה בתנאי תאורה קשים.

אז מה אני חושב על הXH1 בפרט ועל פוג'י בכללי:
    הXH1 גוף מעולה, מתאים למספר רב של שימושים (חתונות, ילדים, חיות ועוד), אבל הוא או היא לא חפים מבעיות, במהלך התקופה שהגוף אצלי נתקלתי במספר בעיות:
    הראשונה התחממות יתר, אכן קראתם נכון, התחממות, 2 החתונות אשר צלמתי הגוף התחמם והקפיץ שורה נחמדה על המסך אשר אומרת שאני חייב לכבות את המצלמה ולהדליק מחדש, בהתחלה חשבתי טוב יכול להיות, אבל ההודעה קפצה כל מספר דקות עד אשר נתתי לה כשעה להתקרר, למי שאין גוף רזרבי אז הוא בבעיה, ממצלמה שכזאת לא היתי מצפה.
    השניה - הממשק רגיש ביותר, קשה לי להסביר אבל הממשק ממש רגיש לשינויים או לנגיעות רנדומליות עם הפרצוף במסך.
    אלו הדברים אשר הורידו לי החשק מהגוף.

מה אני חושב על פוג'י באופן כללי?
    מבחינתי הם עדין יושבים על הגדר, מצד אחד המצלמות מוציאות קבצים מעולים וצבעים מעולים, מצד שני הם לא עמידים מספיק (לפחות מבחינתי), קשה לי לסמוך על מצלמה אשר מוציאה לי הודעות שאני צריך להדליק מחדש ועוד באמצע אירוע.
    האם אני הולך להמשיך עם פוג'י?
    לבנתיים כן, כנראה שאני אחזור לקנון לפול פריים שלהם (יש לי עוד גוף של 5D מרק 2 אשר כולו סדוק ועובד כמו ביום הראשון).
    תמונות מוקטנות שצורפו תמונות מוקטנות שצורפו שם: DSCF5754-2.jpg‏ - מספר צפיות: 34 - גודל: 178.9 קילובייט   שם: DSCF5853.jpg‏ - מספר צפיות: 54 - גודל: 339.9 קילובייט   שם: DSCF6186.jpg‏ - מספר צפיות: 43 - גודל: 177.0 קילובייט   שם: DSCF6854.jpg‏ - מספר צפיות: 53 - גודל: 439.4 קילובייט  

שם: DSCF6863.jpg‏ - מספר צפיות: 47 - גודל: 333.9 קילובייט   שם: DSCF7149.jpg‏ - מספר צפיות: 35 - גודל: 177.2 קילובייט  

2. חבר הפורום הבא הודה לrenaultfreek על ההודעה המועילה הזאת:

3. הסימלון של מנהל-המערכת

חשבתם פעם מה הוא הרכב הכי מתאים לכם?

היי, אני היועץ האוטומטי של קארספורום לבחירת רכב
    אני אשמח לעזור לך בבחירת הרכב הבא שלך. אני כבר מחכה לך ומבטיח שתוך פחות מ-2 דקות נמצא את הרכב המושלם בשבילך. ואם לא, השירות חינם.
    סתם! , אני צוחק. השירות תמיד חינם! כל מה שצריך לעשות זה ללחוץ כאן

כותב הרבה. מאוד. הסימלון של sperial

בעניין: סיכומון פוג'י XH1

הכל העניין של צרכים. המשתמש הביתי זה דבר אחד, צילום ארועים וכל צילום מסחרי אחר, במיוחד כזה שאינו מאפשר סיבוב נוסף במקרה תקלה, זה עניין אחר.

מכל מקום, לארועים לא הייתי מעיז ללכת בלי שני גופים, וגם אלה בעלי שני סלוטים לכרטיסים. בעל ארוע ששכר את שירותיך ומגלה שלא נשארה לו אף תמונה למזכרת - לא כדאי. אתה חושף את עצמך לתביעות לא קטנות.
    נערך לאחרונה על ידי sperial : 26/08/19 ב- 5:18
    ציטוט safari1 כתב: הצג הודעה
    לא יודע
    אבל רגע.... יש לי רעיון....
    ארוץ לשאול את אישתי, היא טובה בזה.
    ציטוט Benor כתב: הצג הודעה
    מכוניות זה לא מעניין

פורמוהוליק הסימלון של renault5

למה לא ללכת על SONY A7III? כמובן אם יש תקציב לזה.

*pontiac tempest 1992 V6 3.1 liter
    Pontiac - we are driving excitement

יש תמיד עוד 2 גופים, כנראה שהבאה תהיה סוני (קודם צריך לסיים את הלימודים) או קנון R

Gesendet von meinem HRY-LX1 mit Tapatalk

נהג צעיר (> 150 הודעות)

כמשתמש פוג'י ביתי. הגוף הזה (שלא נראה לי זכה להצלחה מרובה גם בעולם) הוא לא פה לא שם. גם יקר גם גדול וגם קרופ. בעיקרון הוא נועד לתת יכולות וידאו מתקדמות. אבל עם כל הכבוד לפוג'י שאני נהנה ממנה מאוד. המתחרות (סוני...) אוכלות אותה טכנית בלי מלח.

לחובבן/משתמש ביתי שלא נרתע מעדשות קרופ. אמליץ+++
    מקצוענים ? עזבו אתכם מצעצועים יקרים ובעיקר מגניבים אתם צריכים כלי עבודה מוכחים.

8. תאריך הצטרפות
    יולי 2002

הודעה פירסומת

עומדים לחדש את ביטוח הרכב?
    לחצו כאן וקבלו הצעות לביטוח online

בגלל זה רשמתי שוא יושב כביכול על הגדר, מצד אחד האיכות של הגוף הרבה יותר טובה מגופים אחרים של פוג'י אשר ברשותי או אשר החזקתי, ומצד שני המוצר מרגיש לא מוגמר.
    אני לא צריך וידאו בכלל, כנראה שבעתיד נעבור לסוני.

נושאים דומים

1. התחדשתי לי בעוד מצלמה והפעם פוג'י XH1
    By renaultfreek in forum אוף-טופיק
    תגובות: 15
    הודעה אחרונה: 23/02/19, 14:30
  2. תגובות: 7
    הודעה אחרונה: 23/01/19, 7:43
  3. תגובות: 18
    הודעה אחרונה: 10/06/14, 23:06
  4. תגובות: 1
    הודעה אחרונה: 14/07/06, 7:44
  5. אנטי פוג