Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש המלצה לטלוויזיה 55" עד 3,000 ש"ח

iAmital
שימו לב! השרשור הזה בן 1666 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי לכם,

הגיע הזמן להתחדש בטלוויזיה.

אני מחפש המלצה לטלוויזיה בגודל של 55", הולך לראות בעיקר סרטים וסדרות בNETFLIX ולשחק בSONY 4 PRO (4K(.

מה הייתם ממליצים? חשבתי ללכת על הHISENSE U7, אבל חושב אולי לנסות LG או SAMSUNG בגלל הממשק של הסמארט והקלות בחיבור לסלקום TV וNETFLIX.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

האםליקציה של סלקום לא עובדת בסמסונג

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מאוד אוהב את הממשק של סמסונג, יש לי את הun82nu8000, עובדת מצויין עם אמאזון פריים ונטפליקס, בנוסף היא סורקת ערוצי אינטרנט.

אי אפשר להתקין עליה קודי אבל הדפדפן שלה נהדר ואני יכול לפתוח את אתר סדרות ולראות מה שבא לי, חיברתי מקלדת ועכבר אלחוטיים והטלוויזיה נהדרת.

בחדר השינה יש לי טושיבה עם ממשק בנוי של אמאזון fire tv, שם כבר התקנתי קודי.

Sent from my SM-G965U using Tapatalk

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כרגע אני גם במצב דומה, עם שיקול נוסף אצלי של יציאת 3.5mm (רמקולים של Harman Kardon Soundsticks Wireless שאני לא רוצה להחליף, ורוב הטלוויזיות לא תומכות בשידור סאונד דרך Bluetooth).

לכן נשארתי עם 2 אופציות:

* LG או Samsung עם בורר HDMI 3 ל-1 (שיש לי כבר) ועוד מכשיר שיוציא את הסאונד הדיגיטלי מה-HDMI של היציאה וימיר לאנלוגי ול-3.5mm.

* Sony - יש להם דגם אמנם משנה שעברה, אבל עם יציאת 3.5mm ומבוסס על לינוקס (לא AndroidTV) וחנות אפליקציות Opera Store או משהו בסגנון, טוענים שהממשק טוב בהרבה מזה של אנדרואיד TV, ואת הממשק של WebOS שיש ב-LG ו-Tyzen של Samsung אישית לא אהבתי והם לא חלקים במיוחד.

מצד שני הדרישות שלי הן שונות, Smart מבחינתי מיותר לחלוטין וחלקות הממשק חשובות לי בהרבה.

הדגם של Sony הוא KD-55XF7096BAEP ואם למשל אתה מסתכל ב-Rtings אז הדגם שם זה Sony X750F.

אבל מה שאני למדתי זה שהכי חשוב זה ללכת ולראות את הטלוויזיות בחנות ולהתרשם מהם בעצמך כי זה עניין אישי.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעדכן כי הכיוון וא כרגע לטובת הnu7400.

מLG ירדתי ככל הנראה כי למרות שהממשק עם סלקום הוא נוח, הבנתי שבחושך השחורים שלהם נראים אפורים ממש, ורוב הצפייה שלי תהיה סרטים בחושך.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסיכוי שלי להתנשק עם חולה אבולה גדול מהסיכוי שלי לרכוש סמסונג.

מוצרים באיכות יצור נמוכה על גבול הנפשעת

ל LG שרות משמועתית עדיף בארץ

בתציב הזה אתה יכול לגרד סוני (עם השרות הדפוק של סמסונג) אבל מוצר הרבה יותר אמין ומבושל.

אל תבין מאף אחד כלום, לך לראות בעיניים שלך בחנות

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשיתי אתמול סבב בחנויות וקשה להשוות.

א. התאורה מאוד נוחה

ב. הטלוויזיות רחוקות אחת מהשנייה

ג. חלקן משדרות שידורי תדמית ב4k HDR והדגם השני משדר ערוץ 12/13.

מצאתי השוואת צבעים שחורים והמצב מטריד. הLG פשוט ״מזהמת״ עם האור שלה את כל השחור.

השחור הוא Samsung NU7100, האפור היא LG UM7300.

cf70aebfdd1694722e923285f9f6d6a0.jpg89a837d4a303e820910fae06d6f59bc5.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה שרייטינג מצליחים לצלם אפור במצלמה לא אומר שזה מה שתראה בעיין האנושית

רק אומר...

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ידוע שהפאנל של הסמסונגים עדיף מבחינת שחור על פני Sony/LG (מדובר רק על LED, לא OLED, QLED, PLED או ZLED וכאלה) - VA מול IPS.

מצד שני זה בא על חשבון זוויות צפייה וזה מייצר פאלטת צבעים שונה, לכן אמרתי שהכי כדאי להסתכל בחנות על דגם כזה עובד.

אישית (וזה עניין של טעם אישי) פאלטת הצבעים של סמסונג הרבה פחות טובה בעיניי מאשר זו של LG או Sony

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...