Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מכירת אופנוע בלי העברת בעלות

רוניבלהבלה
שימו לב! השרשור הזה בן 1697 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הי.

ברשותי אופנוע הונדה טרנסאלפ 2002. האופנוע שימש אותי בנאמנות, עם כמעט אפס תקלות. למען האמת - היה אצלי כשלוש שנים, ובקושי יצא לי לרכב.

לפני כשנתיים שמתי לב לפנצ׳ר בגלגל האחורי, וחשבתי שאוטוטו אתקן ואמשיך לרכב. בפועל, בשל אילוצי זמן, לא תיקנתי, והאופנוע עמד כך עד עכשיו.

האופנוע כיום לא זז - פנצ׳ר, וכמובן שצריך לעשות יישור קו לפני שהוא עולה על הכביש. לפני כמה ימים קיבלתי דרישה ממשרד הרישוי לשלם את אגרת הרישוי מאז ועד עכשיו. זה גרם לאסימון ליפול שהגיע הזמן למכור.

הגיע קונה שנראה רציני ושילם גם מקדמה על החשבון. הבעיה היא שבררתי ואין דרך לעשות העברת בעלות על כלי רכב ללא טסט. החשש שלי הוא למכור את האופנוע ללא העברת בעלות. מצד שני, אין לי את הזמן להתעסק עם האופנוע ולהעביר אותו טסט בעצמי. שיקפתי את החשש לקונה והוא מצידו הציע לחתום על שטר מכר, בו הוא מתחייב שכל האחריות עליו.

שאלתי היא - האם מישהו יודע מה התוקף המשפטי של מסמך כזה? יחזיק מים במקרה של בית משפט?

יש איזה פתרון למצב בו אני נמצא?

Sent from my LEX821 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תמכור שום דבר בלי להעביר בעלות.

אפשר להעביר בעלות לרכב ללא סטס בסניפי משרד הרישוי, אם יש חוב אגרות תידרש לשלם אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תמכור שום דבר בלי להעביר בעלות.

אפשר להעביר בעלות לרכב ללא סטס בסניפי משרד הרישוי, אם יש חוב אגרות תידרש לשלם אותו.

זהו, שגם אני חשבתי כך. בדקתי כבר כמה פעמים עם המוקד של משרד הרישוי, וכל פעם אמרו לי שאין כזה דבר, למרות שאמרתי להם שקראתי אחרת.

איך ניתן לדעת בוודאות?

פניתי בינתיים למשרד הרישוי דרך המייל, מקווה לקבל תשובה מהירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה רשום בלינק הזה, אתר רשמי של משרד התחבורה. רשום שם באילו מקרים יש לבצע העברת בעלות במשרד הרישוי.

https://www.gov.il/he/service/power_of_attorney_individual

עשיתי את זה פעם אבל לפני די הרבה שנים. מכיר עוד אנשים שעשו, אבל גם לפמי כמה שנים.

שמעתי גם על אנשים שנתקלו בסירוב או שהיו צריכים להתעקש.

מי שנותן מענה במוקד הטלפוני אלו לא עובדים של משרד הרישוי, הם לא מכירים את כל הדקויות.

כנראה שאין ברירה חוץ מלהגיע פיזית לסניף (רצוי סניף מרכזי גדול) ולוודא האם אפשרי נכון להיום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1697 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...