Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה לטיול באירופה

rotemb
שימו לב! השרשור הזה בן 1705 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 31
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בס"ד

ירושלים הייתי שבוע שעבר ותמיד כיף שם.

חלק מהטיסה לחו"ל זה זמן איכות לי ולגברת בלבד מה שלא יצא אף פעם.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

אני קם כל בוקר בשביל הילדים, בלעדיהם הייתי קם בצהריים...:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התאריכים בהודעה הקודמת מתאימים לך?

תעבור על האתר גם בשבוע שלפני ובשבוע שאחרי, המחירים משתנים מיום ליום. ואצלך יש רגישות של השבת, כולל היציאה מהבית והחזרה הביתה. לפחות בנובמבר אין חגים.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בס"ד

אהלן חברים..

כמו שכתוב בכותרת, לא סגור על מקום, יותר סגור על תאריך, תחילת נובמבר 4 ימים (א-ד).

אני מודע לעניין הימים המצומצם אבל זה מה שאני יכול (ילדים /עבודה, מחק את המיותר).

תקציב: 5-5.5 אלף

הניסיון שלי באירופה הוא פעמיים (איטליה וגרמניה), אני דובר אנגלית מצויינת.

אני פתוח לכל דבר(פחות למזרח אירופה).

נקודות העניין שלנו:

1. אזור עם מסעדות כשרות (חובה)

2. פריימרק (אתם רשאים לגחך....)

3. אני חובב גדול של מוטוריקה, היסטוריה צבאית, מדע-אם קיים משהו בכיוון אני אשמח.

4. לא מפריע לי טיול בתוך עיר ראשית ושימוש באובר טראם וכו'(כגון אמסטרדם) שאין לי נסיון בכלל בזה , או לחילופין לשכור רכב ולראות נופים(פחות) בזה יש הרבה יותר נסיון .

5. לא מתחבר למוזיאוני אומנות.

אם נדרשים עוד פרטים, אני יותר מאשמח לתת.

מדריד.

טיסה בנובמבר א-ד או ב-ה תעלה לזוג בסביבות ה 650$ עם אייר אירופה. הבונוס הוא שטסים בדרימלייינר.

מלון 3-4 לילות אפשר לסגור ב 400$ די בקלות. הנה דוגמא.

מסעדות כשרות, לפחות לפי גוגל מאפס, יש. אני לא מכיר אישית.

פריימרק - יש.

מוטוריקה לא יודע, יש הרבה מוזיאונים, תבדוק את Naval Museum of Madrid את Museo del aire ואת Railway Museum.

טיול בעיר קל ופשוט, יש גם מטרו כמובן.

חוץ מזה העיר כיפית, ידידותית לתיירים.

ממליץ בחום.

להשכרה: חתימה בפורום הרכב המוביל בישראל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדריד יעד טוב, אבל צריך לפחות שבוע כדי להנות מהסביבה (טולדו, סגוביה למיליון אתרים בדרך.

לגבי סוג המטוס, אין לו משמעות רבה, אלא לסידור שלו בהתאם לחברה לה הוא שייך.

עריכה אחרונה על ידי sperial

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתם טסים לאמסטרדם, יש ספא נהדר ולא רחוק. אני ואשתי יכולים לבלות רק שם יומיים בלי לצאת מהמקום בכלל. רק לעבור בין סאונות ולשכב על מיטות מים מחוממות. בטח בנובמבר כשכבר קר ורוחות. אבל בגלל שאתם דתיים כנראה לא תוכלו ללכת לשם.

חשוב לציין - הבעיה באמסטרדם היא הרוח מהים הצפוני. הקור אף פעם לא נורא, אבל הרוח יכולה להיות נוראית. תתכוננו לזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פראג לדעתי יכולה לבוא בחשבון, אם לא אכפת לך לטוס בלואו קוסט בלי מזוודות, אפשר למצוא טיסות בסביבות 250$ לאדם, מלונות לא מרכזיים בסביבות 600-800₪ ל-3 לילות. יש אוכל כשר ברובע היהודי.

לפריימארק אפשר להגיע בעזרת אוטובוס לדרזדן, כשעתיים נסיעה.

לא רחוק מפראג יש את המפעל של סקודה ואת המוזיאון, תחשוב אם שווה לך לשרוף כמעט יום שלך בשביל זה.

בתוך העיר יש מוזיאון טכנולוגיה מצוין שיש בו מגוון מכוניות ואופנועים מתקופות שונות ויש גם את מוזיאון התחבורה הציבורית, אם מעניין אותך (שים לב שהוא פתוח רק בשבת ובראשון).

הייתי כמובן משלב את האתרים הסטנדרטיים בפראג כמו גשר קארל, מצודת פראג, הרובע היהודי וכו'.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בס"ד

תודה רבה לכל המסייעים, אני ממש מעריך את זה...

אם יש עוד המלצות, אני אשמח.

ברגע שאקנה כרטיסי טיסה, אני יעדכן ומשם אני ימשיך עם ההמלצות שלכם.

אני קם כל בוקר בשביל הילדים, בלעדיהם הייתי קם בצהריים...:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי ברלין יכולה לבוא בחשבון גם כן,

מלונות סבירים אפשר למצוא בסביבות 70 יורו ללילה, שלא מרוחקים יותר מדי ממקומות מרכזיים אם תשתמש בתחבורה ציבורית, התחבורה הציבורית בברלין מדהימה ומתפקדת מעולה.

אוכל כשר לא תהיה לך בעיה למצוא, יש פריימארק, יש מה לעשות יותר מ-4 ימים.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתם טסים לאמסטרדם, יש ספא נהדר ולא רחוק. אני ואשתי יכולים לבלות רק שם יומיים בלי לצאת מהמקום בכלל. רק לעבור בין סאונות ולשכב על מיטות מים מחוממות. בטח בנובמבר כשכבר קר ורוחות. אבל בגלל שאתם דתיים כנראה לא תוכלו ללכת לשם.

חשוב לציין - הבעיה באמסטרדם היא הרוח מהים הצפוני. הקור אף פעם לא נורא, אבל הרוח יכולה להיות נוראית. תתכוננו לזה.

דבר אליי, מה שם הספא?

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה

פריימרק - אני מגחך בקול גדול. אחרי שאשתי גילתה את הסינים ב-newchic פריימרק עלתה לדרגת חנות יקרה.

אתה מודע לזה שהאתר הזה מוכר פשוט סחורה של AliExpress במחירים מופקעים כן?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר אליי, מה שם הספא?

https://www.thermenbussloo.nl/

גם ספא מדהים, וגם מלון מעולה. שנה שעברה בחורף התארגנו על חבילה של לילה במלון + ארוחת בוקר, יומיים כניסה לספא (ביום ההגעה וביום העזיבה) + ארוחה במסעדת השף במלון + מגבות ספא מיוחדות. עלה סביבות 220 יורו להכל. אחלה תמורה וחופשה שנהנינו ממנה מאוד. אפשר לבדוק מבצעים וכאלה באתר של המלון\ספא.

שים לב שיש יומיים כל חודש בהם הכניסה היא רק עם בגד ים, ושאר הימים אסור כמובן להיכנס עם בגדי ים. חייב גם לציין שהאווירה במקום אפילו יותר פתוחה ו"נודיסטית" מבמקומות דומים אחרים שהיינו בהם בגרמניה או באוסטריה. ממש כיף :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשאני קורא את הדרישות והאילוצים שלכם, לי דווקא קופצת פראג ובמחשבה נוספת שוב פעם פראג.

עיר מעניינת ונחמדה מאוד לטיול של 3-4 ימים. יש בה 5 מסעדות כשרות בפעם האחרונה שספרתי ובכלל יחסית פשוט להשיג שם מזון כשר (פסטות להכנה, לחמים וכו').

טיסות לא יקרות, בעיקר אם לא צריך מזוודה (סעו עם 2 מזוודות טרולי שעולות למטוס).

כמו בכל עיר במרכז/צפון אירופה, תקווה למזג אוויר טוב. קר זה לא נורא אבל שלא יהיה שלג או ברד.

אגב, חזרתי מצ'כיה אתמול.

אגב2, אם רלוונטי אשאל לטיפים מזוג חברים דתי שחוזר משם היום אחרי שבוע (כולל שבת).

עריכה: הסיור במפעל של סקודה נמצא בערך שעה מפאתי פראג, במלאדה בולוסלאב. חוויה לכל אוהבי המכונות והמכוניות.

Now: Octavia 1.5T 2020 and 308SW 1.2T 2016

Past: Focus 06, Insight 11, Ibiza 09 + 1.2T, Impreza 14, C4 09, Corolla 17

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מודע לזה שהאתר הזה מוכר פשוט סחורה של AliExpress במחירים מופקעים כן?

אני לא מודע לקשר לעליאקספרס, אבל הוא ידידותי לטכנופובית.

וכאשר הפריט היקר ביותר שקונים (נעליים) עולה 25 ש"ח כנראה שההפסד לא גדול במיוחד.

בכל מקרה, מה שאתה מספר לא מפתיע, מן הסתם כולם משווקים אותה סחורה סינית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

https://www.thermenbussloo.nl/

גם ספא מדהים, וגם מלון מעולה. שנה שעברה בחורף התארגנו על חבילה של לילה במלון + ארוחת בוקר, יומיים כניסה לספא (ביום ההגעה וביום העזיבה) + ארוחה במסעדת השף במלון + מגבות ספא מיוחדות. עלה סביבות 220 יורו להכל. אחלה תמורה וחופשה שנהנינו ממנה מאוד. אפשר לבדוק מבצעים וכאלה באתר של המלון\ספא.

שים לב שיש יומיים כל חודש בהם הכניסה היא רק עם בגד ים, ושאר הימים אסור כמובן להיכנס עם בגדי ים. חייב גם לציין שהאווירה במקום אפילו יותר פתוחה ו"נודיסטית" מבמקומות דומים אחרים שהיינו בהם בגרמניה או באוסטריה. ממש כיף :-)

סגרתי כבר מלון והכל, מתכנן ללכת ללכת ליום סאונה וארוחת צהריים שלהם, זה סבבה או שלא כדאי אם לא לוקחים חבילה כוללת?

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...