Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חיבור ראוטר מרוחק

ירחמיאל
שימו לב! השרשור הזה בן 1699 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ערב צח. לראוטר המרוחק יש כבל שמגיע עד מחשב פעיל, וזאת מפעם כשהסידורים בדירה היו שונים. המחשב הפעיל הזה מקבל את החיים שלו מכבל שמגיע מראוטר אחר, שנמצא ליד הטלויזיה.

אני מעונין להחיות את הראוטר המרוחק: האם יש מפצל כלשהו (אולי אפילו שיושב על המחשב?) שיידע לחבר את הקו הקיים אל הקו של המרוחק?

אני פשוט מנסה להימנע ממתיחת קו מקביל לקיים- מהמרוחק עד לטלויזיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חפש "סוויץ'" או "מתג" באייבורי/ksp/השודד השכונתי הקרוב.

מוצר בעלות של גג 50 שקלים (ל5 יציאות) ופשוט לחיבור כמו מפצל לשקע.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק להעיר שהסויטש זקוק לחיבור 220 וולט.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקופסה הזו זקוקה לכוח, המסופק מרשת החשמל. חוץ מזה כבלי רשת לראוטרים ולמחשבים. אפשר גם לשרשר את הסויטשים ואת הראוטרים (שפרט לראשון משמשים כ-access points).

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי. האם מדובר במכלול המחובר למתח קיר 220?

האם אין מפצל שיושב על הכניסה למחשב, היכן שיושב כרגע הכבל עצמו?

לא, כבל רשת מסוג rj45 הוא בהכרח חיבור מסוג point to point.

לא ניתן סתם כך לפצל אותו באופן פסיבי.

לצורך הפיצול נדרש לכל הפחות רכיב מסוג סוויץ. מדובר ברכיב אקטיבי, שמקבל את חבילות המידע שעוברות על הכבל, מפענח חלק קטן מתחילת כל חבילה, ומעביר אותה הלאה בהתאם ליעד שלה.

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שיגאל הסביר.

הנה, לי יש בבית כאלה:

https://www.ivory.co.il/catalog.php?id=12450

יש לו שנאי (כלול בערכה), אתה מחבר לו את הכבל שמגיע למחשב היום, את הכבל של הראוטר המרוחק, ועוד כבל אחד, חדש, מהמתג החדש למחשב שהיה מחובר קודם.

מחבר את השמאי לחשמל, ויש לך חיבור בין כל הרכיבים.

*עדיין לא הבנתי מה המטרה של חיבור הראוטר הישן לרשת הביתית

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שיגאל הסביר.

הנה, לי יש בבית כאלה:

https://www.ivory.co.il/catalog.php?id=12450

אישית לא הייתי קונה את מה שבקישור. הוא תומך בקצבים של 10/100, מהירויות רשת רלוונטיות לשנות ה90.

לדעתי ב2019 כדאי מאוד להוסיף עוד כמה עשרות שקלים, ולרכוש סוויץ שתומך ב1000, דוגמת זה

https://www.ivory.co.il/catalog.php?id=16665

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלא אם הכבלים בבית הם של 100 מס"ש, כמו שהשחילו לי (ואותי).

נתקו - לפעמים רוצים נתב אלחוטי כדי לכסות חלק מרוחק של הבית. אצלי הכיסוי דורש מינימום שני נתבים (שאחד מהם משמש AP), והקונפיגורציה הנוכחית היא עם שלושה (נתב של הוט ושני AP's).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...