Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התייעצות לפני קניית קיה נירו

shiny
שימו לב! השרשור הזה בן 1672 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם, עד עכשיו רק קראתי כאן ואשמח מאוד לדעתכם

אני מתכוונת לקנות קיה נירו היברידית, לאחר השוואת דגמים רבים, זה הרכב שהכי מתאים לצרכיי.

חיכיתי שהדגם המחודש יגיע לארץ והתאכזבתי לקרוא שהמסך החדש (עם מערכת המולטימדיה שבאה איתו) לא הגיע לארץ

ובנוסף גם משטח ההטענה האלחוטי גם לא הגיע..

קודם כל, אשמח לדעת, מדוע רכב שמגיע עם האביזרים הללו כדרך קבע בחו"ל (או אופציה להרחבת המסך) - מגיע בלעדיהם? האם מוציאים ממנו את משטח ההטענה בכוונה? מדוע? (הרי זה קיים מזמן באיוניק..)

והאם יהיה ניתן לבקש שיחזירו את זה? או לשדרג למסך ולמערכת החדשה? מאוד מאכזב לקרוא שהתקמצנו באבזור..

שנית, אשמח לעצות כיצד להתמקח ברכישת רכב חדש מול היבואן, בתור קונה חדשה..

והאם לדעתכם הנירו ההיברידית עדיין עולה ביתרונותיה על האיוניק (לאחר מתיחת הפנים ששתיהן עברו)?

תודה רבה מראש :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנירו המחודש מגיע עם מסך מולטימדיה גדול יותר מבעבר ואני חושב שעם אותה מערכת הפעלה מקורית בעברית שהיא מערכת טובה למדי.

טעינה אלחוטית היא לא אפקטיבית בפועל לפי מה שקראתי היא מאד איטית ומחממת את הטלפון.

יש מבצע למועדון "הוט" בימים אלו שנותן הנחה של 5,000 ₪ למיטב זכרוני, יש שרשור מקביל בפורום ב"רכב כללי".

ייתכן שתוכל לקבל הנחה דומה גם כלקוח פרטי במיקוח מול נציג המכירה.

הנירו הוא אחד הרכבים המאובזרים ביותר בסגמנט.

רק אציין שמחיר הנירו זוחל לאיטו למעלה, בתחילת שנת 2018 המחיר היה 137 אלף ₪ לדגם ex וכעת הוא כבר 145 אלף ₪.

כנראה שיש מספיק ביקוש....

הנירו עדיף לדעתי על האיוניק, הוא יותר מרווח, יותר גבוה ולכן הכניסה והיציאה נוחים יותר, הישיבה יותר גבוהה, חומרי הפנים יותר איכותיים.

עריכה אחרונה על ידי green
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנירו המחודש מגיע עם מסך מולטימדיה גדול יותר מבעבר ואני חושב שעם אותה מערכת הפעלה מקורית בעברית שהיא מערכת טובה למדי.

טעינה אלחוטית היא לא אפקטיבית בפועל לפי מה שקראתי היא מאד איטית ומחממת את הטלפון.

יש מבצע למועדון "הוט" בימים אלו שנותן הנחה של 5,000 ₪ למיטב זכרוני, יש שרשור מקביל בפורום ב"רכב כללי".

ייתכן שתוכל לקבל הנחה דומה גם כלקוח פרטי במיקוח מול נציג המכירה.

הנירו הוא אחד הרכבים המאובזרים ביותר בסגמנט.

רק אציין שמחיר הנירו זוחל לאיטו למעלה, בתחילת שנת 2018 המחיר היה 137 אלף ₪ לדגם ex וכעת הוא כבר 145 אלף ₪.

כנראה שיש מספיק ביקוש....

הנירו עדיף לדעתי על האיוניק, הוא יותר מרווח, יותר גבוה ולכן הכניסה והיציאה נוחים יותר, הישיבה יותר גבוהה, חומרי הפנים יותר איכותיים.

תודה גרין,

כלקוחה פרטית, פשוט לומר שאני רוצה את אותה ההנחה של המועדון? איך עושים את זה בפועל?

וקצת מרגיע לשמוע על משטח ההטענה.. אם הוא לא עובד טוב אז אני יותר בסדר עם זה שאין אותו..

אתה יודע אם תהיה אופציה לשדרג למשך ה10 אינץ'? (עם התצוגה המפוצלת?)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מיקוח מאוד חשוב בקניית רכב, שבוע שעבר הלכתי להזמין רכב והמיקוח הוריד לי 7 אלף ונתן לי הרבה מאוד אבזור נוסף .כל זה כשהיה שם ויכוח, הלכתי ועזבתי באמצע, הייתי אסרטיבי ובעיקר אמרתי שאני מחפש לקנות רכב מיידי עם כסף מזומן - בלי שום טריידאינים וכו'.

כמובן שבכל מקרה ובכל סוכנות וכל נציג זה אחרת, יבואנים כמו טויוטה לרוב בונקרים ואי אפשר לשחרר מהם שקל.

במקרה של קיה בהחלט יכולה לבקש ולקבל דברים נוספים.

עריכה אחרונה על ידי Vadim Baranov
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמעט קניתי כזה, ואז הגעתי למסקנה שאין הצדקה למחיר, קניתי סיטרואן סי 5 דיזל באותו מחיר, ועפ אותה צריכת דלק (143000 במבצע של חבר בצבע לבן)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשמח לדעת איך אתם מתמקחים... אני בחורה שקטה ומנומסת ותמיד יוצא שאני קונה הכל במחיר מלא..

לא אדפוק על שולחנות, אבל כן אשמח לדעת מה לומר כדי לקבל הנחה או תוספות לרכב במעמד הקנייה

בנוסף, אשמח לדעת ממי שיש לו כבר נירו איך איכות השמע בדיבורית ובהשמעת מוזיקה

(עברתי על הסקירות שהעלתם למכונית ועל רוב השיחות בעניין, ולא ראיתי התייחסות לכך)

תודה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה רלוונטי - הרכב הנוכחי שלי הוא קיה סיד 2010

הציעו לי עליו בטרייד אין 18 אלף (ואז אין הנחות מעבר לזה?)

עדיף לי למכור באופן פרטי? וכן להתמקח על הנחה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראי בשורה התחתונה זה תלוי במדיניות של היבואן לגבי הנירו ובעת הזאת,

אם יש לנציגי המכירות מרחב תמרון לגבי הורדת מחיר שלא בימי מכירות לציבור הרחב, מספיק שתהיי רצינית ותגידי שבמחיר איקס (נגיד הנחה של 5 אלף ₪ שזה לדעתי תקרת ההנחה שתקבלי כאשר זאת ההנחה שניתנת כעת למועדון הוט) את תחתמי עכשיו על הזמנה לרכב ותשלמי 2,000 ₪ מקדמה, נציג המכירות ישמח לסגור איתך עיסקה.

אם המדיניות של היבואן לנירו היא לא לתת כעת הנחות בימים שהם לא ימי מכירות שום מיקוח לא יעזור לך. את יכולה במקרה כזה לחכות לימי מכירות.

לקיה יש באופן מסורתי ימי מכירות לציבור הרחב בסוף השנה כאשר ניתן להזמין את הרכב בהנחה ולקבל אותו בתחילת שנת הדגם הבאה, שנת 2020, שזה גם הכי כדאי מבחינה כלכלית.

הנירו אולי יתייקר בתחילת שנה הבאה עוד קצת עקב שינוי מיסוי (ואולי לא עקב רכישת מלאי גדול עוד השנה וגם עקב כך שהוא כבר התייקר בהדרגה) אבל נראה שתוכלי עדיין להזמין אותו במחיר הנוכחי ועם הנחה בסוף השנה הזאת.

לגבי טרייד אין אני לא ממליץ, הם אומרים לך מחיר, אחר כך שולחים אותך למכון בדיקה ומורידים לך שוב מחיר עקב ליקויי כסתח שמכון הבדיקה רושם תמיד. תמכרי לבד עדיף.

לגבי הדיבורית ואיכות השמע הם היו בסדר גמור, לא זכורה לי בעיה מיוחדת.

עריכה אחרונה על ידי green
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראי בשורה התחתונה זה תלוי במדיניות של היבואן לגבי הנירו ובעת הזאת,

אם יש לנציגי המכירות מרחב תמרון לגבי הורדת מחיר שלא בימי מכירות לציבור הרחב, מספיק שתהיי רצינית ותגידי שבמחיר איקס (נגיד הנחה של 5 אלף ₪ שזה לדעתי תקרת ההנחה שתקבלי כאשר זאת ההנחה שניתנת כעת למועדון הוט) את תחתמי עכשיו על הזמנה לרכב ותשלמי 2,000 ₪ מקדמה, נציג המכירות ישמח לסגור איתך עיסקה.

אם המדיניות של היבואן לנירו היא לא לתת כעת הנחות בימים שהם לא ימי מכירות שום מיקוח לא יעזור לך. את יכולה במקרה כזה לחכות לימי מכירות.

לקיה יש באופן מסורתי ימי מכירות לציבור הרחב בסוף השנה כאשר ניתן להזמין את הרכב בהנחה ולקבל אותו בתחילת שנת הדגם הבאה, שנת 2020, שזה גם הכי כדאי מבחינה כלכלית.

הנירו אולי יתייקר בתחילת שנה הבאה עוד קצת עקב שינוי מיסוי (ואולי לא עקב רכישת מלאי גדול עוד השנה וגם עקב כך שהוא כבר התייקר בהדרגה) אבל נראה שתוכלי עדיין להזמין אותו במחיר הנוכחי ועם הנחה בסוף השנה הזאת.

לגבי טרייד אין אני לא ממליץ, הם אומרים לך מחיר, אחר כך שולחים אותך למכון בדיקה ומורידים לך שוב מחיר עקב ליקויי כסתח שמכון הבדיקה רושם תמיד. תמכרי לבד עדיף.

לגבי הדיבורית ואיכות השמע הם היו בסדר גמור, לא זכורה לי בעיה מיוחדת.

תודה רבה גרין!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבא שלי בעלים של נירו, מהראשונות שעלו לכביש.

מאוד מרוצים, החיסכון בדלק אדיר, היא אכן מרווחת ונעימה.

שימי לב שהנירו עברה מתיחת פנים והחל השיווק שלה בישראל, השינויים החיצוניים קלים אך האינטיריור (פנים הרכב) מהותי יותר והרכב נראה מעודכן יותר.

בדקי האם את קונה נירו שנותרה ליבואן במלאי טרום המתיחה או את הנירו המעודכנת.

בהצלחה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את עושה בשכל עם הנירו , יש לו אבזור מצויין ואחלה רכב מבחינת הרבה דברים גם נוחות וגם בטיחות. הישיבה גבוהה שזה יתרון גדול וצריכת דלק סבירה בהחלט. את תהני מהנירו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבא שלי בעלים של נירו, מהראשונות שעלו לכביש.

מאוד מרוצים, החיסכון בדלק אדיר, היא אכן מרווחת ונעימה.

שימי לב שהנירו עברה מתיחת פנים והחל השיווק שלה בישראל, השינויים החיצוניים קלים אך האינטיריור (פנים הרכב) מהותי יותר והרכב נראה מעודכן יותר.

בדקי האם את קונה נירו שנותרה ליבואן במלאי טרום המתיחה או את הנירו המעודכנת.

בהצלחה!

תודה!

אכן אני מודעת למתיחת הפנים וחיכיתי עוד חודש עם הקנייה כדי שהיא תגיע לארץ

(וזה כמובן אחרי שבאולם התצוגה הנציג אמר לי שלא מתוכנן עדכון לרכב בשנה הקרובה...חחח)

הכי מהותי בעיניי זה הבלם החשמלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את עושה בשכל עם הנירו , יש לו אבזור מצויין ואחלה רכב מבחינת הרבה דברים גם נוחות וגם בטיחות. הישיבה גבוהה שזה יתרון גדול וצריכת דלק סבירה בהחלט. את תהני מהנירו.

תודה רבה

מקווה מאוד שהוא יעמוד בציפיות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש לך מעט סבלנות הייתי ממתין עם הרכישה , הנירו הוצע בעבר במסלול יד 2 0 ק"מ בהנחה משמעותית של כ 15 א"ש, המבצע יחזור כאשר המלאי של היבואן יגדל חזרה , למיטב ידיעתי בסביבות של תחילת אוקטובר.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש לך מעט סבלנות הייתי ממתין עם הרכישה , הנירו הוצע בעבר במסלול יד 2 0 ק"מ בהנחה משמעותית של כ 15 א"ש, המבצע יחזור כאשר המלאי של היבואן יגדל חזרה , למיטב ידיעתי בסביבות של תחילת אוקטובר.

גם דגם הEX?

דרך מי המבצע?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1672 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...