Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ייעוץ לפני רכישת לקסוס is300h

uchiha
שימו לב! השרשור הזה בן 1615 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רכב נוסף ללקסוס GS שהייתי בודק זו מאזדה CX5 (נכון זה לא רכב בעל שם יוקרתי כמו BMW או מרצדס אבל...) הרכב 4X4 ברמת הגימור signature מאובזר "מכף רגל ועד ראש" מערכות בטיחות אקטיבי ומקיף בנוסף יש כיסאות עור מאווררים, דלת תא מטען חשמלית, מערכת שמע של BOSE ועוד הרבה מאוד שווה לקרוא את המפרט.

המנוע הוא 2.5 ליטר עם תיבת הילוכים פלנטארית 6 הילוכים, לא שמעתי תלונות על המנועים של מאזדה או בעיות אמינות...

אני חושב ששווה לבדוק

המחיר הוא 233,000 ש"ח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אם אתה רוצה שקט לך על הלקסוס, אם אתה רוצה להרגיש שאתה נוהג ברכב פרימיום חפש לך משהו אחר, אני נוהג בלקסוס nx, בוא נגיד שהרכב עושה הכל בסדר אבל לא מעבר, לפני הייתה לי cla שהפגינה אמינות מוחלטת אבל לא הרגישה כלכך פרימיום, לדעתי חפש לך סידרה 3 או חכה למתיחת הפנים של ה a4

cla 250 amg 2014 חבל שלא עם ההנאה הנכונה :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פות"ש, להלן השורה התחתונה - כפי שאני רואה את המצב - ברמת וודאות די גבוהה אתה לא תצטער אם תבחר ב-IS (לאחר שהגדרת את נושא האמינות כפרמטר משמעותי).

אני מכיר את לקסוס לא רע, יותר מ-7 שנים נטולות כאב-ראש (תרתי משמע) - כל מה ששמעת על האמינות המופלגת של דגמי היצרן, הכל אמת. אני לא מתכוון להתייחס למותגים אחרים שציינת מאחר ורק אחד מהם היה ברשותי בעבר (ב.מ.וו) ודי מזמן, אז אין לי יכולת לערוך השוואה הוגנת. את הנתונים שלך קיבלת מחפירת אינטרנט וזה מצויין, כי לדעתי עם נבירה מספיק עמוקה אפשר להבין מה מהמידע ענייני ומועיל לצורך קבלת החלטה, ומה לא.

אני רוצה להתייחס לשלוש הנקודות שהעלית:

1. האם למישהו יש ? יכול להמליץ \ לשלול \ לתמוך ?

כן, מתנייד בלקסוס (לא IS), לא ביקרתי דקה אית במוסך מעבר לטיפולים שוטפים בשני כלי הרכב שברשותי. מעולם לא חוויתי בהם תקלה, אפילו מינורית.

2. האם מבחני האמינות שנעשו רלוונטיים גם לשילוב של מנועים חשמליים - הרי זה חדש יחסית ולפי מה שהבנתי האמינות של לקסוס נובעת בעיקר משמרנות טכנולוגית מסוימת.

רלוונטיים לגמרי. טכנולוגיית LEXUS HYBRID DRIVE קיימת משנת 2005 והגיעה לבשלות לפני הרבה שנים. אי אפשר לומר שזו היתה שמרנית כשיצאה לשוק, היו מעט מאוד כלי רכב ששילבו חשמל בתצורה כלשהיא יחד עם מערכת הנעה קונבנציונלית בשנים האלה, ויש לא מעט דגמי לקסוס היום שעושים שימוש בטכנולוגיה עדכנית ולמרות זאת מוניטין האמינות נשמר.

3. האם יש רכבי פרימיום אמינים אחרים עד תקציב 250K שממליצים עליהם? (פסלתי את כל הBMW\מרדצסים\אודי אחרי שקראתי אין קץ סיפורי זוועות על אמינות)

אני לא הייתי ממהר לפסול שום דבר - אבל ניתן לומר שבאופן כללי, דגמי לקסוס יהיו בעלי אמינות גבוהה יחסית לדגמים של מותגים מקבילים. יש מספיק נתונים סטטיסטיים על כך, ולאורך שנים. אני לא מעוניין לפתוח כאן חזית עם כל בעל ב.מ.וו, אודי או מרצדס שהרכב שלו\שלה מפגין אמינות, אבל אם נבחן את המספרים, אז יש לדעתי יתרון מובהק ללקסוס בתחום הזה.

לא יודע מה המדד שלך לרכב "מרגש", אבל לא בטוח שבהכרח תחווה ריגוש עילאי במתחרות הישירות של ה-IS, למרות שאני מודה כי לא נהגתי ב-A4 או סדרה 3 החדשה, אלא רק ב-C קלאס. עניין סובייקטיבי מאוד, אז ערוך נסיעות מבחן בכולן ועשה שקלול אישי תוך שאתה גם לוקח בחשבון את נושא האמינות החזויה, שלא לדבר על עלויות תחזוקה שוטפות, ביטוח ושאר ירקות שלפעמים שוכחים.

The older you get, the better you used to be

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בו נחשוב יחד למה, אוקי? מרצדס CLA 2018 (דגם חדש לגמרי) נפסל כי צפויות בעיות אמינות. אאודי, ב-מ-וו ומרצדס סובלות מבעיות אמינות קשות.

באמת אין לי מושג למה החלטתי שפותח השרשור מלא בדעות קדומות...

Sent from my iPhone using Tapatalk

אבל הוא פתח דיון. אתה אפילו לא כיבדת אותו בתשובה

Sent from my MI 5 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא כן. הצעתי לו ללכת על הלקסוס והתכוונתי לזה לחלוטין.

וגם התכוונתי לזה שאין טעם לנסות לשכנע אותו אחרת כי העובדה שהCLA בת 4 של חבר לא ראתה יום אחד של מוסך מלבד טיפולים שוטפים, וכנ״ל שני הבימריות האחרונות שלי לא באמת אומרת דבר וחצי דבר על האמינות של המותג בכללי. כמו גם העובדה שחמתי העיפה את הIS200 שלה שנה לאחר שקנתה אותה כי נמאס לה מהבעיות שלה לא אומרת דבר על האמינות של הדור הנוכחי.

יכול להיות שהייתי צריך להתנסח אחרת. קצת הרגיז אותי שהשרשור נפתח בזה שרכב חדש לגמרי שיצא עכשיו כנראה והולך לסבול מבעיות אמינות, וכל הגרמניות לא אמינות בעליל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי זה עניין של טעם, אולי זה התמונות שבחרת להציג.

לפי התמונות הייתי קונה את הלקסוס.

אם עוקפים אותך מימין את/ה כנראה בנתיב הלא נכון.

(lancia delta turbo mk3 (844

HU: ECLIPSE CD5000   AMP: NAKAMICHI PA1004   SUB: ROCKFORD FOSGATE rfz3412    FRONT: RAINBOW CS 3/160

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לשבת בזה

[ATTACH=CONFIG]522066[/ATTACH]

שיש אופציה לשבת בזה

[ATTACH=CONFIG]522067[/ATTACH]

בגלל תקלות שאולי יהיו עוד 4-5 שנים (3 שנים אתה מכוסה) לא הייתי חושב פעמיים ורץ לCLA לשבת ברכב כזה מדהים.

אמיתי לגמרי - התמונה של המרצדס גורמת לי לרצות לרוץ לחנות בגדי רחוב - לשים עליי טרנינג אדידס עם פסים וגופיית סבא ואז להכנס לרכב הזה, לעצור באמצע הכביש של רחוב סואן כמו סוקולוב חולון למשל ולקפוץ לרגע לפיצוציה לקנות פיסטוקים.

בחיי זה הקונוטציה שעוברת לי בראש - זה טו מאץ'

הלקסוס בכל רגע נתון מבחינת האלגנטיות :-P

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אופציה נוספת היא האינפיניטי Q50.

היא בעצם C250 בתחפושת רק מרווחת ממנה וגם מהלקסוס.

מאובזרת וחזקה.

שווה בדיקה.

עידן

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהגתי גם על IS300 וגם על A Class החדשה שהיא בעצם CLA.

הלקסוס מרגישה יותר יוקרתית מבחינת החומרים והA Class יותר מנצנצת.

מבחנת ביצועים לא יודע להגיד כי נהגתי על גרסאת קצה של הA Class.

הכל תלוי מה אתה רוצה לשדר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הCLA שבתמונה לא מגיע ככה לארץ, היא מגיע עם שני מסכים קטנים וזה נראה ממש מצחיק. היה לי IS300, הייתי מרוצה מאוד, נוחה וחסכונית מאוד, כמובן ש0 תקלות.

בעבר: אלפא GT 06, אלפא 159, אלפא GT 10, אינפיניטי EX37;אלפא גולייטה, לקסוס IS300H,lexus nx200t

בהווה:ALFA ROMEO STELVIO 280

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הCLA שבתמונה לא מגיע ככה לארץ, היא מגיע עם שני מסכים קטנים וזה נראה ממש מצחיק. היה לי IS300, הייתי מרוצה מאוד, נוחה וחסכונית מאוד, כמובן ש0 תקלות.

לא מגיעה ככה בשום מקום לדעתי..

צריך להוסיף.

טכנולוגית הלקסוס הרגישה לי הרבה יותר מיושנת... הממשק של המערכת מולטימדיה מיושן מאד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך את הS60 החדשה של וולוו , רכב שניראה מאוד מרשים וגם מושקע בבטיחות רבה לצד איכות .

לך תתרשם יכול להיות שזה הרכב שלך .

HYUNDAI SONATA V6 2.5 00 -

HONDA CIVIC 1.8 ES 08-

HYUNDAI TUCSON 016 -

:) MAZDA 6 09

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי זה עניין של טעם, אולי זה התמונות שבחרת להציג.

לפי התמונות הייתי קונה את הלקסוס.

אין ספק שגם התמונות נבחרו בקפידה, כי גם ללקסוס ניתן למצוא תמונות פחות "קודרות" בשילוב שני צבעים וכו'.

בכל מקרה שמח לקבל את המידע על הלקסוס, בדיוק חושב עכשיו להחליף לאבא שלי את הלאנד קרוזר בלקסוס.

הכיוון הוא nx או rx.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1615 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...