Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ייעוץ לפני רכישת לקסוס is300h

uchiha
שימו לב! השרשור הזה בן 1595 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אחרי שפסלתי את הCLA 2019 מטעמי בעיות אמינות צפויות,

אני מחפש רכב פרימיום עד תקציב של 250K עם דגש על אמינות חזקה שיעבוד 6-7 (ואף יותר) שנים ללא בעיות כל עוד אני עוקב אחרי הוראות יצרן בטיפולים. הבנתי שלקסוס דורגו במקומות מאוד גבוהים במבחני אמינות, הרכב למען האמת לא הכי מרגש אבל נראה שהoverall והתמורה למחיר בסה"כ די טובה.

אז מספר שאלות:

1. האם למישהו יש ? יכול להמליץ \ לשלול \ לתמוך ?

2. האם מבחני האמינות שנעשו רלוונטיים גם לשילוב של מנועים חשמליים - הרי זה חדש יחסית ולפי מה שהבנתי האמינות של לקסוס נובעת בעיקר משמרנות טכנולוגית מסוימת.

3. האם יש רכבי פרימיום אמינים אחרים עד תקציב 250K שממליצים עליהם? (פסלתי את כל הBMW\מרדצסים\אודי אחרי שקראתי אין קץ סיפורי זוועות על אמינות)

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לך על הלקסוס. הראש שלך מלא בדעות קדומות כך שאין טעם לנסות לשכנע אותך אחרת.

Sent from my iPhone using Tapatalk

הראש שלי מלא במה שקראתי בהרבה פורומים באינטרנט, אם יש לך מה לחדש ו\או לתת לי מקורות מידע נוספים אני תמיד פתוח לשמוע ולראות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחזק את רוברט.

אגב, מלבד הזמן שאתה מתכוון להחזיק את הרכב ותקציב הרכישה,

לא נתת שום אינדיקציה לצרכים אחרים או כמות נסועה שנתית ממוצעת וכו'.

עידן

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחזק את רוברט.

אגב, מלבד הזמן שאתה מתכוון להחזיק את הרכב ותקציב הרכישה,

לא נתת שום אינדיקציה לצרכים אחרים או כמות נסועה שנתית ממוצעת וכו'.

עידן

כמו שכתבתי, אני יותר מאשמח אם יעמידו אותי על טעותי כי דווקא נדלקתי על הCLA והתבאסתי כי מהמחקר שעשיתי הגעתי למסקנה שהגרמניות החדשות בעייתיות באמינות. אם אני טועה במסקנה אז באמת יותר מאשמח להבין למה.

לגבי פרטים נוספים, אני נוסע באזור ה15K בשנה וחשובה לי מאוד נוחות הנסיעה וסינון רעשי כביש ומנוע וגם שהרכב כן יהיה רספנוסיבי בתאוצות ביניים. לא כזה משנה לי 0ל 100 או צריכת דלק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת, לקסוס לא רעה בכלל לדרישות שלך.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבין מותגי היוקרה, לקסוס נחשבת הכי אמינה , עם דירוגים גבוהים ב-consumer reports האמריקאי , כיאה למותג מבית טויטה.

בכללי מותגי יוקרה לא נחשבים לרכבים שנהנים מאמינות מופלגת , מטבעם רכבים שמקבלים טכנולגיה חדישה ואבזור חדיש יתקלו ביותר תקלות מאשר רכבים פשוטים יותר וכמובן לקהל היעד שמוכן להשקיע מאות עד מיליונים של שקלים , נושא עליות התחזוקה והתיקונים פחות מטריד.

במידה ותבצע את הרכישה , נשמח לקצת תמונות וסיקור קצר :-P

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

3. האם יש רכבי פרימיום אמינים אחרים עד תקציב 250K שממליצים עליהם? (פסלתי את כל הBMW\מרדצסים\אודי אחרי שקראתי אין קץ סיפורי זוועות על אמינות)

תודה

טויוטה אבאלון.

מיובאת ביבוא מקביל ע"י טרגט מוטורס, 260 אש"ח.

עריכה אחרונה על ידי TDI
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין ספק שאם בא לך שבריר יוקרה ואמינות היא בראש מעייניותך הלקסוס היא בחירה מצוינת. חשוב שתיקח נסיעת מבחן עלייה כי נסעתי עלייה ואם לא היה סמל של לקסוס על ההגה אלא של טויוטה הייתי מאמין. לא מרגישה יוקרתית או יקרה בכלל. מרגיש אוטו רגיל לגמרי. מה זה זה בעצם סמל סטטוס עם טיפולים זולים ואמינות שלא מוטלת בפסק אפילו מעט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לך על הלקסוס. הראש שלך מלא בדעות קדומות כך שאין טעם לנסות לשכנע אותך אחרת.

מה נפלת עליו?

הוא רק שאל בפורום וכבר החלטת שהוא מלא בדעות קדומות....

Sent from my MI 5 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה רוצה ניתן גם לשקול את הGS300H הרכב יותר גדול, יותר מפואר וכמובן יותר מאובזר.

בלקסוס סלקט ישנה אחת כזאת משנת 2017 רמת גימור PREMIUM עם 62,000 ק"מ בכ223,000 ש"ח, יש להם שירות מדהים והם נותנים בנסוף שנת אחריות אם אני לא טועה בתום האחריות יצרן כאשר היא קיימת. מחיר הרכב כבר ספג את רוב ירידת הערך ככה שהוא לא יאבד המון מערכו בהמשך.

ניתן גם לחפש NX משנת 2017-2018 גם הן יתאימו בתקציב אני חושב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה נפלת עליו?

זה מכה שאנשים מקנאים למותג בקנאות דתית. זה לא רק בתחום הרכב ובאמת אופיינית לשיח האינטרנטי המודרני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה נפלת עליו?

בו נחשוב יחד למה, אוקי? מרצדס CLA 2018 (דגם חדש לגמרי) נפסל כי צפויות בעיות אמינות. אאודי, ב-מ-וו ומרצדס סובלות מבעיות אמינות קשות.

באמת אין לי מושג למה החלטתי שפותח השרשור מלא בדעות קדומות...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מכה שאנשים מקנאים למותג בקנאות דתית.

אין לי מושג אם דיברת עלי, אבל אין לי שום קנאה לשום מותג, ואת זה יודע כל מי שמכיר אותי בפורום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בו נחשוב יחד למה, אוקי? מרצדס CLA 2018 (דגם חדש לגמרי) נפסל כי צפויות בעיות אמינות. אאודי, ב-מ-וו ומרצדס סובלות מבעיות אמינות קשות.

באמת אין לי מושג למה החלטתי שפותח השרשור מלא בדעות קדומות...

דעה קדומה זה לחשוב משהו מבלי לעשות מחקר בנושא. אני מבסס את המחשבה הזאת על סמך מבחני אמינות ועל סמך קריאה של דיונים ארוכים ודיווחים רבים בנושא בפורומים שונים לגבי אמינות של מותגי פרימיום גרמניים, כאשר המסקנה שעולה מזה היא שהמכוניות האלה פחות אמינות כי מטבע הדברים מוצר שכל הזמן מנסה להיות בחזית הטכנולוגיה יהיה יותר prone לתקלות.

בכל מקרה כמו שאמרתי אני מאוד אשמח לגלות שאני טועה כי מאוד נדלקתי על הCLA. יכול להסכים עם המסקנה שלי או לא להסכים איתה, אבל אני אומר אותה לאחר שהקדשתי זמן לא מבוטל לקריאה ומחקר באינטרנט, אז דעה קדומה זה לא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1595 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...