Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ייעוץ לפני רכישת לקסוס is300h

uchiha
שימו לב! השרשור הזה בן 1618 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לשבת בזה

[ATTACH=CONFIG]522066[/ATTACH]

שיש אופציה לשבת בזה

[ATTACH=CONFIG]522067[/ATTACH]

בגלל תקלות שאולי יהיו עוד 4-5 שנים (3 שנים אתה מכוסה) לא הייתי חושב פעמיים ורץ לCLA לשבת ברכב כזה מדהים.

ככל שאני יודע האחריות במרצדס היא שנתיים.

סדרה שלוש תיתן את התמורה הכי טובה למחיר עם שירות מיבואן שבא לקראת הלקוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אם אתה רוצה ניתן גם לשקול את הGS300H הרכב יותר גדול, יותר מפואר וכמובן יותר מאובזר.

בלקסוס סלקט ישנה אחת כזאת משנת 2017 רמת גימור PREMIUM עם 62,000 ק"מ בכ223,000 ש"ח, יש להם שירות מדהים והם נותנים בנסוף שנת אחריות אם אני לא טועה בתום האחריות יצרן כאשר היא קיימת. מחיר הרכב כבר ספג את רוב ירידת הערך ככה שהוא לא יאבד המון מערכו בהמשך.

ניתן גם לחפש NX משנת 2017-2018 גם הן יתאימו בתקציב אני חושב

אתה יכול להרחיב לגבי השרות של

לקסוס סלקט? איך זה עובד ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לקסוס סלקט זה בעצם כמו טיוטה סלקט אם אתה מכיר, אלו רכבי יד שנייה (כלומר היו בבעלות של מישהו לפני. לרוב בבעלות פרטית) והם מוכרים אותם אחרי בדיקה כלשהי והשבחה... הרכבים הם כנראה רכבי טרייד אין כאשר משהו החליף רכב לחדיש יותר והרכב היה במצב טוב מאוד אז לקסוס בצעם מוכרת בעצמם ולא מעבירים לאיזה מגרש. אם אתה מעונין באחד הרכבים שיש להציע אתה מגיע אליהם לאחד מהסוכנויות ומברר פרטים נוספים על הרכב, לוקח לנסיעת מבחן עושה בדיקה ועוד... (הם גם מבצעים בדיקה משלהם). במידה ואתה אכן קונה את הרכב לקסוס מביאים לך שנת אחריות, אם הרכב עדיין לא בן 3 ועדיין יש לו אחריות אז אם אני לא טועה בתום האחריות יש לך שנה נוספת או עד 25,000 ק"מ. השירות מדהים כידוע לשירות של לקסוס. ממש כמו קניית רכב חדש אבל לא ממש...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

ההשווה של לקסוס IS300h למרצדס CLA לא נכונה לדעתי כי מרצדס זאת מבוססת על A_CLASS הנעה קידמית, CLA 180 עם מנוע 136 כ"ס במחיר של 250 אלף שקל.

לקסוס IS היברידית 220 כ"ס מנוע 2500 סמ"ק, הנעה אחורית, במחיר של 230 אלף.

אפשר להשוות אותה רק ל BMW320 או מרצדס 200 C_CLASS - שניהם יקרות מ-300 אלף שקל. אפילו C180 עולה 320 אלף.

אפשר היה לשקול BMW330E אבל המחיר שלה מתחיל מ290 אלף - הרבה יותר ממה שבחור ביקש עד 250 אלף.

עריכה אחרונה על ידי EvGriga
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1618 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...