Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבקש המלצה לראוטר

GuyGeva
שימו לב! השרשור הזה בן 1677 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן, אז נשבר לי מהראוטר המעפן של הוט.

אין טעם שאתקשר למוקדים הטכניים וכו' כי מקסימום

יחליפו לי אותו לזבל אחר..

יש למישהו המלצה על ראוטר נורמלי ויותר חזק משלהם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה זבל אחר.

לפותש,

מהראוטר של הוט אתה לא יכול להפטר.

אתה יכול להשתמש בו כגשר, זה יפחית את הניתוקים ותצטרך ראוטר נוסף משלך.

קח חשבון שמידי פעם יאפסו לך אותו ותצטרך שוב להגדיר אותו כגשר

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה התקציב? אם אתה מחפש ראוטר טוב, אני יכול להמליץ על סדרת ה rx של נטגיר - rx500 יקר אבל מעל ומעבר לרוב המשתמשים.

אם אתה רוצה קצת יותר "future proof" אז אפשר גם את סדרת הax שלהם שכוללת wifi ax מעבר לתמיכה הסטנדרטית של ac והדורות הקודמים יותר.

גם תואר ממכללת טיזנבי או ממרכז האקדמי מוצמוץ זה תואר אקדמי....

בעלים גאה של: חיפושית 74, ZX 93, דייהטסו טריוס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה זבל אחר.לפותש,מהראוטר של הוט אתה לא יכול להפטר.אתה יכול להשתמש בו כגשר, זה יפחית את הניתוקים ותצטרך ראוטר נוסף משלך.קח חשבון שמידי פעם יאפסו לך אותו ותצטרך שוב להגדיר אותו כגשרSent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
אפשר להפטר ממנו רק אם עוברים לפרטנר בשוק סיטואני ואז מקבלים ראוטר ARRIS
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הצרכים? מה החיבור לאינטרנט אצל הוט? כמה צרכנים ואיזה יתחברו לראוטר הזה? מה הציפיה לעתיד?

לפי זה אפשר לגזור איזה תקן ומהירות מינימליים נדרשים ואז לראות איזה דגם.

וכמובן שאם הציפיה לעתיד זה נניח לעבור בקרוב לסיב אופטי - יש לשקול את זה, למרות שמקבלים מפרטנר או סלקום ראוטר מתאים, אבל לך תדע איך הוא יהיה.

כרגע אני מרוצה מה-Technicolor TG789 שקיבלתי מפרטנר, אבל לך תדע.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא צרכים מיוחדים משהו, פשוט משהו יותר איכותי. אין יותר מדי צרכנים, 2 לפטופים ו3-4 סמארטפונים. לא תמיד כולם ביחד.

ראוטר שיתן לי קליטה יותר טובה מהזבל הקיים.

לפעמים גם שאני עומד מרחק חצי מטר מהראוטר של הוט עם הסמארטפון, הוא עושה טובה שנותן לי פס אחד.

לגבי סיב אופטי הלוואי שהייתה לי האפשרות. אני גר בבית בפרטי ואין שום צפי בשנים הקרובות שיהיה לי סיכוי לזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהראוטר של הוט אתה לא יכול להפטר.

אתה יכול להשתמש בו כגשר, זה יפחית את הניתוקים ותצטרך ראוטר נוסף משלך.

קח חשבון שמידי פעם יאפסו לך אותו ותצטרך שוב להגדיר אותו כגשר

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

מתעלק...

אפשר קצת פרטים? אני מחובר היום דרך הוט, לא מרוצה ולא כ"כ מבין מה הבעייה. הראוטר של הוט (הוטבוקס, לא פייבר) מחובר לסוויץ ודרכו לכמה AP בבית. בחיבור, גם אלחוטי, מקבלים פינג יציב לרוב של כ - 80 מילי. אבל בגלישה באינטרנט מקבלים הרבה "ניתוקים", אי תגובה או תגובה חלקית של האתרים. גם בזמן זה, הפינג יציב.

האם זה קשור לבעיות הוט? אפשר מידע או קישור למידע לפתרון?

עריכה אחרונה על ידי yuvk
:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי מכל המידע שהוספת משהו אחד קפץ לי, אתה מודד חצי מטר, עומד מול הראוטר במרחק הזה, בלי קירות ארונות ושאר דברים שמפריעים (הטלפון שלך "רואה" את הראוטר בקו ישר) ועדיין מקבל קו אחד?

בתוך הטלפון תכנס לרשת האלחוטית עצמה ותראה מה כתוב המהירות שם.

נשמע לי מוזר ואולי אם נפתור את הבעיה הזו לא תצטרך לקנות ראוטר חדש (למרות שאני בזמנו עם הוט כן קניתי, אבל הבעיה הייתה אחרת)

מתעלק...

אפשר קצת פרטים? אני מחובר היום דרך הוט, לא מרוצה ולא כ"כ מבין מה הבעייה. הראוטר של הוט מחובר לסוויץ ודרכו לכמה AP בביית. בחיבור, גם אלחוטי, מקבלים פינג יציב לרוב של כ - 80 מילי. אבל בגלישה באינטרנט מקבלים הרבה "ניתוקים", אי תגובה או תגובה חלקית של האתרים. גם בזמן זה, הפינג יציב.

האם זה קשור לבעיות הוט? אפשר מידע או קישור למידע לפתרון?

דרך החיבור האלחוטי? זו הבעיה שאני נתקלתי בה עם ההוטבוקס.

ה-APs מחוברים חוטית לסוויץ' שמחובר חוטית להוטבוקס?

גלישה דרכם גם מקבלת הרבה ניתוקים?

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבדוק אם יש בעיות גלישה בחיבור מחשב בודד ישירות חוטית להוטבוקס (ככה תבדוק מה שאפשר, שזה לבודד את הכל חוץ מהתשתית של הוט, מודם, וסוויצ' שנמצאים בהוטבוקס).

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...