Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איתוראן - שווה להשקיע?

roeibf
שימו לב! השרשור הזה בן 1677 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן כולם

תהיתי לעצמי, שאם בעבור חופן שקלים קטן, בין 30-60 ש"ח בחודש (ללא התקנה) יכולים להציל את הרכב שלי, אולי זה שווה?

מה אתם אומרים?

מעניין מה דעתכם. מייק בר הדליק אותי (המאתר של איתוראן).

עדיפות לשפשוף עצמי בבית ולא אצל בעלת מקצוע

צריך גם קרם אני מאמין.

:roll::lol::oops:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה קשה. זה שווה לאיתוראן.

לך :

הרבה פעמים אולי יצילו את הרכב אבל לא לפני שהגנב ניסה לעקור בברוטליות מערכת עקיבה כזו. הנזק לרכב כזה לא מכוסה ולפעמים עדיף כבר שיגנבו את הנבלה....

וזה כמובן גנב טירון ושפל.

גנב מקצועי מנטרל את המערכת בתוך דקות ספורות בלי להשאיר טיפה לכלוך.

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מצב גדול שלא תרצה את הרכב אחרי שיצילו אותו ותעדיף כספי ביטוח.

אלא אם זה רכב אספנות או משהו אחר מאוד נדיר.

Sent from my MI 9 using Tapatalk

Citroen C4 Grand Picasso 2016 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תלוי לאיזה רכב. אני מניח שאם הרכב המדובר היה יקר מאוד גם ככה חברת הביטוח הייתה דורשת את זה כחובה.

קח בחשבון שמערכות האיתור הם צרכניות זרם לא קטנות, במקרה של רכב שלא בשימוש יומיומי זה עלול להיות מעיק מאוד (לבוא לרכב לא מניע אחרי שעמד שבוע)

STI 2004

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1677 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...