Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איזה צמיגים לרכוש לרכב

Shachar Tagania
שימו לב! השרשור הזה בן 1696 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

גם אני נוסע על מישלין אנרג'י סייבר, רק מעל 35 אלף קילומטרים בשנה.

צמיג מעולה לצרכים שלי, שלדעתי אין לו מתחרה חוץ מ goodyear efficient grip perfomance

איפה מתייבש? בעמידה בשמש ישירה. אני רואה את זה על הרכב של שכן- פנסיונר שבקושי נוסע, והצמיגים שלו סדוקים אחרי שנתיים וחצי.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צמיג מעולה לצרכים שלי, שלדעתי אין לו מתחרה חוץ מ goodyear efficient grip perfomance

איפה מתייבש? בעמידה בשמש ישירה. אני רואה את זה על הרכב של שכן- פנסיונר שבקושי נוסע, והצמיגים שלו סדוקים אחרי שנתיים וחצי.

אל תעבור ל-GOODYEAR לדעתי. יש לי זוג של זה וזוג של זה על האוטו ומישלין נשחקים משמעותית פחות. אני חושב על פרימסי4 כעל צמיג הבא שלי. למה לדעתך הוא לא מתחרה מול הסייבר? נראה שזה צמיג עדיף דווקא לפי המבחנים.

עריכה אחרונה על ידי arco1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוצה לחזק ולהגיד שגם הקונטיננטל CPC5 מחזיקים פשוט נהדר לאורך זמן.

אני עם אותה נסועה כמו שלך לשנה.

זוג אחד ירד מהרכב ב65,000ק"מ ועדיין נראה מעולה עם הרבה בשר(אחד הצמיגים נקרע לצערי)

זוג שני ירד מהרכב ב90,000ק"מ ונראה יותר טוב מ90% מהצמיגים שמסתובבים על הכביש - לא יבשים, עם עומק סולייה - הוחלפו כי הרגשתי ש90,000ק"מ זה מספר טוב להחליף, במיוחד לפני החורף.

הבעיה בקונטיננטל זה התמחור השערורייתי שלהם בארץ - במידה שלי הם עלו 70% יותר מאשר הגודייר.

במידה של פות"ש יש מחירים מעולים לצמיגים הטובים שבשוק

Goodyear efficient grip perfomance ב300ש"ח

Continental CPC5 ב320ש"ח

Michlein primacy 4 - ב340ש"ח

בהחלט ממליץ לקחת אחד מהם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי ברכב אחד את ה Michelin Energy Saver 205/60/16 שהחליפו CF2 - אין מה להשוות. הרבה יותר נוחים ושקטים.

הרכב חונה בחניה מקורה רוב הזמן ועושה 20,000 בשנה. עשו עד כה 40,000 בשנתיים, יש המון בשר - כנראה נשחקים לאט. אין סדקים אבל נראה שקצת יבשים.

ברכב השני יש לי Michelin Primacy 4 205/50/17. שהחליפו ZE914 שהחליפו R32. הפאלקן היו עלות תועלת מצוינת למחירם, ה R32 אוברייטד קיצוני - לא אהבתי. הפרימסי מעולים אך יקרים במידה הזו. אוחזים מצוין יבש ורטוב, נראה שמעט פחות שקטים מהאנרג'י סייבר.

לדעתי הדפנות של האנרג'י סייבר רכות יחסית וזה מורגש בנהיגה ספורטיבית (משכיבים כמו דה שבו או רנו 4 בסיבובים :-)). מאמין שאחליף אותם בהמשך גם ל Primacy 4, אם כי לאור ההמלצות בפורום אולי אני צריך לשקול את ה Goodyear EffiGrip Perf.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1696 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...